"Dziewczyna warta grzechu" - wygraj podwójne zaproszenie na Ladies Night

Mówi się, że "w marcu jak w garncu", dlatego Cinema City jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę na najbliższym wieczorze Ladies Night! Sieć kin zaprasza na energiczną komedię "Dziewczyna warta grzechu" z doborową obsadą. Duża dawka humoru i kobiecej niezależności już 19 marca aż 3 miesiące przed premierą, tylko w Cinema City!

ladies-night

Wiosna jeszcze się nie rozbudziła, ale wieczór Ladies Night to idealny sposób, aby na gorącym seansie wprawić się w wiosenny klimat. 19 marca warto wybrać się do jednego z 17 kin Cinema City, gdzie pokazana zostanie nowa romantyczna komedia Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

Obraz twórcy Texasville to plejada gwiazd i duża dawka fantastycznego humoru. Na ekranie zobaczymy m.in. Jennifer Aniston (Szefowie Wrogowie), Owena Wilsona (Kowboje z Szanghaju), Michaela Shannona (Człowiek ze stali), Imogen Poots (Need for speed), Rhysa Ifansa (Niesamowity Spider-Man) i Quentina Tarantino (Deathproof).

Zabierzcie swoje koleżanki na szaloną podróż po ludzkich emocjach, niezwykłych znajomościach i zaskakujących zbiegach okoliczności. Ekskluzywnie w Cinema City już 19 marca, przedpremierowy pokaz "Dziewczyny wartej grzechu" 3 miesiące przed polską premierą!

"Dziewczyna warta grzechu" to niezwykła historia przemiany, choć podobnej do tej z Pretty Woman to ukazanej w zupełnie nowym świetle. Główna bohaterka Izzy dostaje niezwykłą szansę. Ma przestać zajmować się prostytucją w zamian za niezłą sumę pieniędzy. Sponsorem jej marzenia staje się znany broadwayowski reżyser. Historia nabiera jednak tempa, kiedy Izzy chce naprawdę zmienić swoje życie i zostać aktorką. Wkrótce pojawia się na castingu do sztuki, którą reżyseruje wspomniany wcześniej sponsor, a główną rolę gra niestety jego żona.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu "Dziewczyna warta grzechu", sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów, które zainteresują każdą kobietę.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem "Dziewczyny wartej grzechu" oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 19 marca w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.KONKURS


Jeśli to właśnie Ty masz ochotę zgarnąć 1 podwójne zaproszenie z dwudziestu, które mamy do rozdania, wystarczy, że: "Opiszesz chwilę, która mocno zmieniła Twoje życie".

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mail: milionkobiet@milionkobiet.pl w tytule wpisując "Ladies Night Cinema City - Dziewczyna warta grzechu", w treści dodając: imię i nazwisko, telefon kontaktowy lokalizację Cinema City w której docelowo potencjalni laureaci chcieliby cieszyć się seansem. Na Wasze zgłoszenia/odpowiedzi oczekujemy do dnia 17.03.2015 r. godzina 24:00. Wyniki konkursu ogłosimy dnia 18.03.2015r.

* Laureaci konkursu zostaną wpisani na listę osób zaproszonych do jednego z wcześniej wybranych przez siebie kin, w którym chciałyby obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu "Dziewczyna warta grzechu" w ramach Ladies Night Cinema City.

* Jednym z warunków wzięcia udziału w naszym konkursie jest polubienie funpage'a portalu MilionKobiet.pl  www.facebook.com/MilionKobietPL

* Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje jednocześnie - REGULAMIN KONKURSU

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu "Dziewczyna warta grzechu" oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 19 marca w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

Lista kin

• Cinema City Gliwice

• Cinema City Kraków Bonarka

• Cinema City Bydgoszcz

• Cinema City Zielona Góra

• Cinema City Katowice Silesia

• Cinema City Gdańsk Krewetka

• Cinema City Toruń Czerwona Droga

• Cinema City Poznań Plaza

• Cinema City Lublin

• Cinema City Warszawa Arkadia

• Cinema City Warszawa Mokotów

• Cinema City Łódź Manufaktura

• Cinema City Wałbrzych

• Cinema City Rybnik

• Cinema City Bielsko-Biała

• Cinema City Częstochowa Jurajska

• Cinema City Częstochowa Wolność

POWODZENIA!

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl


Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 12.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
w regulaminie czytamy "wybierze zwycięzców biorąc pod uwagę zgodność odpowiedzi z pytaniem i kolejność nadesłanych zgłoszeń, następnie nagrodzi: każdą z dwudziestu osób podwójnym zaproszeniem"
ale nie wiemy jak jest naprawdę.
Dodano: 2015-03-17 11:05:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Witam,czy w konkursie Ladies Night wygrywa pierwszych 20 odpowiedzi, czy 20 najlepszych i najkreatywniejszych? Pozdrawiam.
Dodano: 2015-03-17 09:12:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×