Dziwne fakty na temat striptizerek

Nie uwierzysz, jakie zasady obowiązują w nocnych klubach!

ThinkstockPhotos-518641201.jpg

Kluby ze striptizem są jak park rozrywki: dużo zabawy oraz spełnienia męskich fantazji w jednym miejscu. Plus masa ciężkiej roboty, która przy okazji jest mało przyjemna. Nie tylko dla samych striptizerek. Mnóstwo osób takich, jak DJ-e, barmani czy managerzy zarywają weekendy tylko po, to żeby sprawić ci przyjemność. I zarobić. Często za tę samą cenę zajmują się również rzeczami, o których nie miałaś do tej pory pojęcia.

Zobacz też: Striptiz - jak go wykonać? 


Pewnie zastanawiasz się jakie rzeczy mam na myśli. Gdyby tak zapytać ekipę, która pracuje w jednym z takich miejsc można by się wiele dowiedzieć. Wywiad zrobił portal Thrillist z kobietą pracującą w klubie ze striptizem. Oto kilka najdziwniejszych rzeczy, jakie usłyszał!


Dziewczyny, które proponują "więcej" za każdym razem się "wykładają"

Generalnie w ich cenniku jest tylko taniec. Dlatego każda z nich, która zaproponuje "dodatek", raczej nie posunie się dalej albo sprytnie namówi mężczyznę na odsunięcie tego w czasie. Działa ponoć zawsze.

Polecamy: Na czym polega burleska? 


Ich życie jest ponoć... nudne

Jak każda praca wszystko potrafi w końcu człowieka znudzić. Nawet jeśli przez 5 dni w tygodniu patrzysz się na półnagie kobiety.


Współpracownicy się ze sobą nie integrują

Nie ma na to czasu plus nikt za bardzo nie chce wchodzić w bliższe interakcje. Nic dziwnego, większość z nich uważa to za pracę tymczasową... Nawet jeśli jest to 5 rok z rzędu.


Striptizerki mogą odpisać sobie od podatku... szpilki

Jako narzędzie pracy. Przechodzi w Ameryce, trudno powiedzieć czy w Polsce też.


Wiele kobiet robi tam zawrotną karierę

Kariera ta wiąże się z dużymi pieniędzmi i niewielką ilością czasu spędzoną w klubie. Jednak opłaca im się pracować przez powiedzmy 3 h wieczorem i dorabiać za dnia.

Sprawdź: Jak seksownie wykonać taniec na rurze? Zaskocz swojego faceta! 


Większość tancerek to wykształcone kobiety

Podobno pieniądze, które można zarobić w nocnych klubach spokojnie wystarczają na dzienne studia, utrzymanie oraz spełnienie nawet części marzeń. Część dziewczyn marzy o karierze zawodowej, dlatego pracuje po nocach, aby ją sobie zapewnić.


Źródło: thrillist.com

Zdjęcie: thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Czwartek 07.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×