Ed Sheeran w Polsce - takiego poruszenia dawno u nas nie było!

Wokalista wystąpi w Polsce - kiedy i gdzie i... czy jeszcze są bilety?

edwpolscemainmain968d0.jpg

Ed Sheeran to prawdziwy fenomen brytyjskiego rynku muzycznego. Wokalista, mimo, że na pewien czas, dla własnego zdrowia psychicznego, zniknął z mediów, po powrocie znów zyskał ogromną popularność i obecnie nic nie przeszkadza mu w biciu rekordów popularności na listach przebojów całego świata. 

Jak się okazuje, Sheeran ma wielkie grono fanów także w Polsce i dlatego w wakacje przyszłego roku odwiedzi nasz kraj. Pierwotnie zakładano, że Ed Sheeran zagra w Warszawie na Stadionie Narodowym jeden koncert, jednak zainteresowanie występem Brytyjczyka okazało się tak wielkie, że przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów wydarzenia. 

Zobacz też: Ed Sheeran w Carpool Karaoke - to trzeba zobaczyć!

Bilety na występ Eda w Warszawie rozeszły się podobno dosłownie w godzinę. Z powodu zapotrzebowania, organizatorzy koncertu postanowili zagwarantować fanom wokalisty kolejną możliwość zobaczenia go na żywo i zorganizowali drugi koncert rudowłosego wokalisty dzień później również na Stadionie Narodowym, jednak bilety i na to wydarzenie wyprzedały się w mgnieniu oka. 

Przypomnijmy, że występy Eda Sheerana odbędą się 11 i 12 sierpnia 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Czy przypuszczałaś, że Ed Sheeran ma w Polsce tylu fanów, a może jesteś jedną z nich? Czy wybierasz się na któryś z koncertów? Czekamy na komentarze! 


Poniżej, przypominamy hit tego lata Eda Sheerana - "Shape of you"

Zobacz też:

zdjęcie: Youtube 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 11.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar