Edyta Bartosiewicz wystąpi w Stodole!

19 grudnia na deskach warszawskiej sceny Stodoły, wystąpi niezwykła Wokalistka, autorka wielu tekstów i piosenek - Edyta Bartosiewicz. Nie możecie tego przegapić!

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Stodole!

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Stodole!19 grudnia na deskach sceny Stodoły wystąpi niezwykła Wokalistka, autorka wielu tekstów i piosenek, Edyta Bartosiewicz! Artystka rozpoczęła swoją działalność artystyczną w drugiej połowie lat 80, grając z amatorskim zespołem Staff, później Holloee Poloy. W 1992 ukazał się  solowy album Artystki pt. "Love". Jednak to jej druga płyta "Sen", odniosła ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy. Rok później trafił do sprzedaży trzeci album Artystki: "Szok’n’Show". W dwa lata później wydany został czwarty krążek "Dziecko".

W 1998 Artystka wydała piątą płytę Wodospady. W pierwszej dekadzie 21 wieku Edyta Bartosiewicz rozpoczęła pracę nad szóstym albumem studyjnym, którą często przerywała, w między czasie występując gościnnie m.in. na płycie wydanej przez Krzysztofa Krawczyka – {"To, co w życiu ważne" (2004). Z Krawczykiem nagrała w duecie piosenkę pt. "Trudno tak…", wysoko notowana na listach przebojów Polskiego Radia i wyróżniona nagrodą Fryderyka. W tamtym okresie Piosenkarka ograniczyła działalność do nielicznych występów scenicznych, a w 2010 wznowiła swoją działalność podczas Orange Warsaw Festival, gdzie, ku uciesze swych fanów, zaprezentowała nowy repertuar i zapowiedziała premierę nowej płyty. Ostateczna premiera albumu "Renovatio" nastąpiła na początku października 2013 roku.

Już 19 grudnia będziemy mieli okazję posłuchać muzycznych nowości z ostatniego, tak długo wyczekiwanego, albumu Edyty Bartosiewicz!


belka-mk-662-c73e942e2f9c0570eecefb03ab870ae3_9bbc6c.jpg

Zapraszamy do przesłuchania najnowszego albumu Edyty Bartosiewicz "Renovation"!
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 11.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×