Emma Stone i Andrew Garfield WRÓCILI DO SIEBIE? Znamy szczegóły!

Para była widziana razem, gdy trzymała się za ręce...

stonefield1dpphotos157663.jpg

Emma Stone i Andrew Garfield to jedna z najpopularniejszych ex-par show-biznesu. To także para, którą wielu fanów  znów chętnie zobaczyłoby razem. Przypomnijmy, że Garfield i Stone poznali się przy okazji prac nad dwiema częściami "Niesamowitego Spider-Mana", w których również zagrali parę. Niesamowity nie był jednak tylko tytuł produkcji, ale również chemia między aktorami. Ekranowa magia, jaka połączyła tych dwoje niedługo później przerodziła się w prawdziwe uczucie, a Emma i Andrew postanowili być razem. Aktorzy byli parą przez trzy lata. W tym czasie zdążyli zbudować naprawdę poważny związek i ze sobą zamieszkać, jednak ostatecznie rozstali się w 2015 roku. Od rozstania oboje jednak nie znaleźli miłości na dłużej, a w wywiadach mówili o sobie nawzajem w samych superlatywach. 

Podczas promocji filmu "La La Land" Emma Stone w jednym z wywiadów wyznała, że wciąż żywi do Andrew głębokie uczucie, a on z kolei publicznie przyznał, że osoba, którą zabrałby na bezludną wyspę byłby właśnie Emma. Często komplementował także jej karierę i sukcesy i mówił, że jest największym fanem jej twórczości. 

Mediom nie umknął też piękny moment, gdy tuż po tym, jak Stone odebrała w lutym swoją pierwszą statuetkę Oscara, wzruszony Garfield popędził w jej kierunku z przyjacielskim (?) uściskiem. 

Teraz okazuje się z kolei, że wszystkie te wyrazy czułości mogły zaprowadzić parę do... powrotu w swoje ramiona. Jak donosi bowiem brytyjski dziennik "The Sun", mieszkająca obecnie w Nowym Jorku Stone była już kilkakrotnie widziana w  Londynie, do którego przyjechała tylko po to, aby odwiedzić Garfielda. Aktor pracuje bowiem obecnie przy produkcji wystawianej w jednym z londyńskich teatrów sztuki.

Według doniesień dziennika, aktorzy mieli już kilkakrotnie spędzić ze sobą czas po przedstawieniach i czule trzymać się za ręce. Dziennikarze snują zatem tezę, że o ile dawna "niesamowita para" nie wróciła jeszcze do siebie na stałe, o tyle znacznie się do siebie zbliżyła i być może niedługo znów sobaczymy ich razem na czerwonym dywanie. 

Mamy nadzieję, że Emma i Andrew ułożą swoją relację i wrócą do siebie - są bowiem jedną z najsympatyczniejszych par show-biznesu. Trzymamy za nich kciuki! 

stoeield2lmphotos145869.jpg

stonefield3dpphotos157663.jpg

stonefeld2-75d043016bd662ba647bf5f3f4dbe1f8_cdb51b.jpg

zdjęcia: Starstock, FameFlynet

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 18.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar