Film o zespole The Rolling Stones

W Londynie odbyła się premiera nowego filmu o zespole The Rolling Stones. Pojawili się wszyscy członkowie i przyjaciele grupy. Był to pokaz 50-lecia działania zespołu w pigułce...

The Rolling Stones

Dokument ,,Crossfire Hurricane'' opowiada o karierze zespołu The Rolling Stones i o losach jego członków. Udokumentowane ponad 50 lat pracy zespołu, tras koncertowych, życia towarzyskiego i rodzinnego, tworzy intymne zapiski różnych epok w muzyce i kulturze. Od powstania grupy, przez lata jej największej popularności, do czasów dzisiejszych. Co zaskakujące, powstało już wiele filmów dokumentalnych o The Rolling Stones, jednak ten pokazuje dotąd nie ujawniane materiały i nagrania. Szalone życie Micka Jagger'a, Keitha Richards'a Billa Wyman'a, Charliego Watts'a i Ronniego Wood'a, pokazane całkowicie bez cenzury. Narkotyki, kobiety, groupies, ciągłe imprezy, sex i dużo przemocy. Najlepsze co z lat 70- tych i z życia Stones'ów. Ciekawe jest również jak z grzecznych chłopców, schludnie ubranych, w parę lat przekształcili się w najbardziej kontrowersyjnych muzyków i celebrytów na całym globie! 

Na premierze ,,Crossfire Hurricane'' pojawiła się oczywiście, Anita Pallenberg, najsławniejsza groupie, która do dzisiejszego dnia nie może rozstać się z zespołem. Ze sceny, przed projekcja, patrzyli ojcowie i dziadkowie, jednak Panowie nie mają w planach przejścia na muzyczną emeryturę! Wręcz przeciwnie! Planują kolejną trasę koncertową. Zawsze razem, bez względu na wszystko. Zdecydowanie, The Rolling Stones zasługują na miano zespołu wszech czasów. Cóż więcej dodać...  Sex, Drugs and Rock'N'Roll !

The Rolling Stones

Mick Jagger

The Rolling Stones

Mick i Keith

Nie daleko pada jabłko od jabłoni! Córka skandalisty Micka Jaggera, Georgia May,  sama podbija świat mody i największe salony! ZOBACZ jak to robi!

gmj.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
się nie znacie i pierdolicie...
Dodano: 2012-10-25 08:15:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×