"Debiutanci"

"Debiutanci" to oparty na autentycznej historii, entuzjastycznie przyjęty przez światową krytykę komediodramat z Ewanem McGregorem ("Autor widmo") w roli głównej. Partneruje mu nowa gwiazda francuskiego kina Melanie Laurent ("Bękarty wojny") oraz Christopher Plummer ("Parnassus").

DebiutanciGłówny bohater, Oliver, kilka miesięcy po śmierci ojca, przypadkowo poznaje i zakochuje się w nieprzewidywalnej, pełnej ekscentrycznych pomysłów Annie. Ich związek - zgodnie z życiową filozofią ojca Olivera - udowadnia, że życie zawsze potrafi nas zaskoczyć i okazać się zabawne nawet w najbardziej poważnych momentach.

"Debiutanci" to film o uczuciach i związkach - zarówno tych, które rodzą się zupełnie przypadkowo, jak i tych, które towarzyszą nam całe życie, choć często dorastamy do nich dopiero po wielu latach.

- Przede wszystkim chciałem zawrzeć w "Debiutantach" uczucie przeżywania przygody. Otwierania nieznanych drzwi. Film opowiada o początkach, zmianach i tym, jak komiczne bywa życie w najpoważniejszych momentach. Chciałem, żeby powstał film pełen emocji, przeznaczony dla szerokiej publiczności, oryginalny i nowatorski; podobnie jak mój ojciec, z całych sił pragnąłem znaleźć wspólny język z innymi ludźmi. - powiedział Mike Mills, reżyser filmu.

Źródło: Mat. prasowe

Zobacz także:

Kino letnie w parku odkrywców
Pierwszy raz
Niebo nad Saharą


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 11.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MariolciaK
Zapowiada się ciekawie:)
Dodano: 2011-07-21 17:30:24 Zgłoś nadużycie
passionfruit
Muszę obejrzeć
Dodano: 2011-07-12 13:33:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×