Film o miłości i o śledztwie w sprawie morderstwa

Tagi: Jane Eyre JFK

Miłość może być naprawdę odurzająca i fascynująca. Filmem w którym jest miłość i to niekoniecznie szczęśliwa, rozsądna i pomyślna.

Film Jane Eyre to opowieść bardzo romantyczna, która spodoba się szczególnie kobietom ,ale mężczyznom również. Tytułowa bohaterka Jane chciała znaleźć miłość jak chyba każda kobieta która jest samotna. Gdy spotyka na swojej drodze bardzo uwodzicielskiego pana Rocherstera czuje przez skórę, że nie jest to mężczyzna, który chce angażować się w długoterminowy związek. Jednak dziewczyna zakochuje się w nim po uszy i obdarza go wielką miłością. Filmem o śledztwie w sprawie zabójstwa prezydenta Kennediego jest JFK. Tytuł oczywiście jest inicjałem imion i nazwiska byłego amerykańskiego prezydenta. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Jim Garrison, ale jest to dochodzenie nieoficjalne. Dowiaduje się on, że FBI ma znacznie więcej informacji niż podaje do wiadomości publicznej.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Jane Eyre"

    Jane Eyre jest ubogą sierotą. Po śmierci rodziców została oddana na wychowanie do żony swego wuja - Sary Reed, która, podobnie jak jej dzieci, poniża ją przy każdej nadarzającej się… czytaj więcej