Jennifer Lopez potwierdziła relację z Drake'em. Rihanna nie wytrzymała...

Zobacz, co właściwie wydarzyło się między tą trójką.

jlodrake.jpg

Jennifer Lopez i Drake jednym zdjęciem potwierdzili, że są w związku. Pełne uczuć zdjęcie pojawiło się na profilach Instagramowych zarówno Jennifer, jak i Drake’a w środę rano. Pomimo tego, że zdjęcia nie mają podpisu i dodatkowych wyjaśnień, wydaje się, że oficjalnie potwierdzają ich związek. Niestety, nie dla wszystkich przytulne, radosne zdjęcie pary było miłe w odbiorze. Rihanna zdenerwowała się do tego stopnia, że przestała obserwować Drake'a na portalach społecznościowych...

47-letnia matka dwójki dzieci, Jennifer Lopez była pierwszą, która opublikowała romantyczne zdjęcie. Kobieta w objęciach mężczyzny, z zamkniętymi oczami wygląda bardzo spokojnie i chyba czuje się bezpiecznie. Jennifer i Rihanna, która spędzała święta na rodzinnym Barbadosie, są wieloletnimi przyjaciółkami, pomimo dzielącej je 19-letniej różnicy wieku. W 2015 roku w jednym z wywiadów Jennifer wyznała, że jest wielką fanką Riri i bardzo ją kocha.

Rihanna i Drake spotykali się natomiast rzekomo od wielu lat, kiedy to Barbadoska zerwała ze stosującym wobec niej przemoc Chrisem Brownem. Ich związek, który do 2009 roku istniał tylko w plotkarskich mediach, został potwierdzony przez ich publiczny pocałunek. W 2016 roku płomień pomiędzy Riri i Drakiem wygasł ze względu na ich trasy koncertowe, choć mężczyzna przyznał publicznie, że kochał Rihannę, odkąd pierwszy raz ją zobaczył.

Plotki o romansie piosenkarki i rapera od dawna zalewały sieć, jednak zdjęcie, które opublikowała Jennifer Lopez, musiało być dla Rihanny ogromnym ciosem. Pomimo tego, że Barbadoska przez wiele lat zaprzeczała jakoby coś łączyło ją z muzykiem, po publikacji zdjęcia przestała obserwować wokalistę na Instagramie, a w wielkim świecie celebrytów i publicznych przyjaźni to gest oznaczający kłopoty.

Jak myślisz? J.Lo i Drake będą najgorętszą parą 2017 roku?

Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 30.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
A może po prostu nie wpieprzajmy się w nie swoje sprawy i nie oceniajmy ludzi z góry. Pozdro :D
Dodano: 2017-01-01 21:59:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
To ma byc zart? J. LO i Drake?A Rihanna pewnie sobie mysli: OMG!!
Dodano: 2017-01-01 19:41:45 Zgłoś nadużycie