Już dzisiaj! Światowa premiera! Trailer filmu Ciemniejsza strona Greya!

Producenci znowu rozgrzewają nas do czerwoności!

Bez tytułu2.jpg

Wczoraj do sieci trafił najnowszy teaser filmu Ciemniejsza strona Greya, który zapowiada światową premierę pełnego trailera! Producenci rozgrzewają naszą wyobraźnię do czerwoności! W drugiej części ekranizacji powieści E.L. James w główne role ponownie wcielą się piękna Dakota Johnson i szalenie przystojny Jamie Dornan!

Emocjonujący teaser to krótkie zajawki stojącej w seksownych szpilkach Anastasii, szepczący do jej ucha Christian Grey i otwieranie tajemniczego pudełka z koronkową maską! Czujecie się zaintrygowane? Na plakacie filmu, który zadebiutował wczoraj na twitterze, Grey czule zakłada maskę kochance, a jej wzrok jest po prostu przeszywający!

Aktorzy w rozmowach z dziennikarzami potwierdzają przecieki, że kolejna część będzie jeszcze bardziej pikantna niż 50 twarzy Greya. Sama autorka bestsellerowej serii zrezygnowała z poprzedniej ekipy realizującej film, aby jako scenarzystę zatrudnić swojego męża, który zgodnie z jej wyobrażeniami ma stworzyć więcej scen ocierających się o... porno!

Premiera kolejnej części odbędzie się 10 lutego 2017 roku, czyli przed samymi Walentynkami!

Wy też nie możecie się doczekać? 

Zdjęcie: Youtube


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Wtorek 13.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×