Zobacz, co czeka bohaterów serialu "19+" w najnowszych odcinkach

Jak młodzi bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami losu? Sprawdź, co wydarzy się w najnowszych odcinkach!

Newsletter_ 19+_ 27.jpg

Odc. 98

Melania jest przybita, sądzi, że nie odniosła do tej pory żadnych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niespodziewanie jednak okazuje się, że jej grupa z ośrodka dla trudnej młodzieży wygrała konkurs na film o Krakowie. Dzieciaki robią Melanii niespodziankę w ramach podziękowania. Natomiast Bruno, wyznaje Meli, że mu się podoba…Jola ma kłopot. Babcia Irka oskarża ją o kradzież pamiątki po mężu - drogocennego naszyjnika. Jola jest pewna, że złodziejką jest Monika. Irek też ma takie podejrzenia. Udaje mu się przyłapać Monikę, jak sprzedaje w lombardzie ukradzioną biżuterię. Babcia dowiaduje się prawdy, a Irek decyduje się odzyskać Jolę.

Odc. 99

Ala wraca z odwyku. Dziewczyna przeszła tam na weganizm i chce zmienić świat. Przyjaciółki są zaskoczone jej zachowaniem, a ona twierdzi, że wszystko to za sprawą jej ukochanego guru, Adriana, którego poznała na odwyku. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia przyjeżdża do Ali, jest niemiły dla jej przyjaciółek, twierdzi, że to przyjaciele wpakowali Alę w nałóg. Dziewczyna, za jego radą, wyrzuca Melanię z domu. Tymczasem do mieszkania Lucy przychodzą Zuza i Iwona. Zuza, pod wpływem złośliwej koleżanki, nie ustaje w próbach odzyskania Arka. Tym razem żąda od niego zwrotu poniesionych kosztów, związanych z planowanym weselem. Zakochany chłopak wpada na pomysł, aby wykorzystać już opłacone zaliczki na restaurację oraz orkiestrę i zorganizować ślub. Spontanicznie oświadcza się Lucy.

Odc. 100

Mela jest oburzona zachowaniem Ali i Adriana. Wciąż nie może otrząsnąć się po spotkaniu z nimi. Tymczasem trwają przygotowania do wielkiego otwarcia pubu Oskara. Na imprezie mają pojawić się popularne youtuberki - Szparagi. Informacja obiega miasto i w rezultacie tłumy młodych ludzi, chcąc zobaczyć swoje idolki,  blokują wejście do pubu.  Przyjaciele świętują z Oskarem jego wielki dzień. Szparagi dają koncert. Mela jest z Brunem i są w sobie coraz bardziej zakochani… Nawet Lena, mimo że zarzekała się, że nie zamierza pojawić się w pubie, przychodzi. Oskar jest szczęśliwy.

Odc. 101

Lena jest zakochana w Miłoszu, Lucy w Arku, a Melania w Brunie.  Przyjaciółki cieszą się swoim szczęściem. Wkrótce jednak Mela odkrywa, że ukochany Leny skrywa tajemnicę. Miłosz decyduje się wyjawić ją Lenie. Przyznaje, że ma jeszcze jedno dziecko - córkę. Lena nie może darować Miłoszowi, że ukrywał przed nią prawdę i zrywa z nim. Oskar i Irek znaleźli sobie nowy obiekt żartów. To Ela i Seba. Uważają, że dziewczyna jest infantylna i wyśmiewają się z niej. Do czasu, kiedy Ela pomaga chłopakom odzyskać skradziony skuter Irka. Dzięki temu nareszcie akceptują ją jako współlokatorkę. 

Odc. 102

Odkąd Ala wróciła z odwyku, nie odzywa się do Melanii. Dziewczyna wierzy Adrianowi, który nastawia ją przeciwko przyjaciołom. Za jego namową Ala spotyka się z Melą i żąda usunięcia z bloga wszystkich filmików z jej udziałem. Melania nie rozumie zachowania koleżanki. Tymczasem Oskar odkrywa, że ktoś w pubie kradnie mu alkohol. Podejrzewa barmankę, Anię. Ta odpiera zarzuty, ale atmosfera robi się nieprzyjemna, że bo wszyscy patrzą sobie na ręce. Wkrótce okazuje się, że rzeczywiście Oskara okradała Anka.

Zdjęcie i źrodło: materiały prasowe


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 25.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×