Finał serialu "Gossip Girl"

W poniedziałek stacja amerykańska CW wyemitowała ostatni odcinek szóstego, ostatniego, sezonu "Gossip Girl". Ponieważ od początku istnienia był to serial mocno oparty na modzie, przedstawiamy kreację Elie Saab, która odegrała główną rolę w życiu jednej z naszych ulubionych bohaterek z Upper East Side.

Finał serialu "Gossip Girl"

Finał serialu "Gossip Girl"


"Gossip Girl" (polski tytuł "Plotkara"), serial oparty na serii książek Cecily von Ziegesar, o nastoletniej elicie Nowego Jorku emitowany był od 2007 roku. Bardzo ważną rolę od początku odgrywała w nim moda. Stylizacje głównych bohaterów, ze wskazaniem na Blair Waldorf i Serenę van der Woodsen, szybko zyskały zwolenników i naśladowców. Wszystko za sprawą stylisty serialu - Erica Damana.

Z biegiem czasu serial stracił na popularności, głównie za sprawą co raz to mniej wiarygodnych i prawdopodobnych wątków, lecz element mody oraz przywiązanie do bohaterów, sprawiały iż do samego końca serial miał liczną grupę zwolenników.

Kliknij i zobacz kreacje panny Biel na promocji "Total Recall"!

W poniedziałek, wyemitowany został ostatni odcinek i tak już skróconego szóstego sezonu. Kim jest tytułowa Gossip Girl? Czy Chuck i Blair pokonają przeciwności losu i będą w końcu "Chuck and Blair, Blair and Chuck"? Jak dalej potoczą się miłosne perypetie Sereny? Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, choć i tak zagorzali fani z pewnością śledzili serial na bieżąco.

Zdradzimy jednak iż suknie, w których zobaczymy Blair i Serenę odegrały bardzo istotną rolę w ich życiu. Błękitna suknia, którą ma na sobie Leighton Meester na zdjęciach z planu pochodzi z kolekcji Spring/Summer 2012 Haute Couture projektantki Elie Saab. Sukni Blake Lively nie jesteśmy w stanie wam pokazać, ale możemy zdradzić, że jej złoto-biała kreację pojawiła się w kolekcji Georges Chakra Spring 2011 Haute Couture.

FFFinał serialu "Gossip Girl"

 Finał serialu "Gossip Girl"

Kliknij i zobacz Blake Lively w kapciach!


blake-lively-leighton-meester-R1.jpgTekst: Magda Stojicic

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl