Fink wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!

Dla wszystkich fanów tego muzyka mamy dobrą wiadomość - już niebawem będziecie mogli go posłuchać w Polsce, a jeżeli jeszcze nie znacie jego twórczości, koniecznie musicie to zmienić. Zapoznajcie się ze szczegółami koncertu Fink w klubie Stodoła!

Fink wystąpi w warszawskim klubie Stodoła

Fink wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!


Fink to właściwie Fin Greenall, czyli brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz  DJ z Brighton. Obecnie na scenie występuje razem z basistą (Guy Whittaker) i perkusistą (Tim Thornton). Poprzednie jego występy w Polsce w 2011 i 2012 roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co odzwierciedliła liczba sprzedanych biletów. Charyzmatyczny muzyk z równie charyzmatyczną muzyką ponowie zagości na polskiej scenie już 14. listopada w klubie Stodoła!

Hard Believer to nowy studyjny album Fink, który podobnie do poprzednich krążków, obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy zarówno folk, electro, blues, jak i trochę rocka, jednak to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów.

Jego fantastyczne piosenki już niedługo będziemy mogli na żywo usłyszeć w klubie Stodoła. Na pewno będzie to niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Fani zapewne nie zostaną zawiedzeni i zaznają mistrzowskiego występu tego artysty u szczytu swojej twórczości.

Jako support usłyszymy Douglas Dare - londyńskiego artystę o bogatym, zapadającym w pamięć wokalu. Jego muzyka to akustyczne dźwięki fortepianu i perkusji z elementami elektroniki.

Bilety są dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl w cenie: 77 PLN

Jeżeli jeszcze nie znacie twórczości Finka, koniecznie posłuchajcie np. tego utworu
Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×