George Clooney został ojcem bliźniąt. Poznaj imiona dzieci i ich znaczenie!

Co wiemy o nowej, życiowej roli aktora? Całkiem sporo!

amalgeorgakidsmainmian.jpg

Mówiło się o nim, że to beztroski, "zatwardziały kawaler", czego nie rozumiał nawet on sam i tłumaczył mediom, że kawalerem od lat nie jest, a jeżeli już zatwardziałym to raczej rozwodnikiem, bo kiedyś był już raz  żonaty. Kiedy jednak w 2014 roku George Clooney zdecydował się ożenić z prawniczą, działaczką ONZ Amal Alamuddin, wszyscy jego fani byli poważnie zdziwieni. Czyżby Clooney postanowił się ustatkować? Jak najbardziej! Jakiś czas temu okazało się nawet, że para nie tylko wiedzie udane życie małżeńskie, ale także spodziewa się potomka, a właściwie... dwojga. 

Wczoraj okres oczekiwania oficjalnie dobiegł końca i media na całym świecie obiegła informacja, że Amal Clooney urodziła bliźnięta - chłopca i dziewczynkę. Rzecznik prasowy aktora, gdy informował o tym fakcie media, zdążył też zażartować, że aktor podczas porodu żony był na lekach uspokajających, ale powoli dochodzi już do siebie. 

Pojawiła się także informacja na temat imion dzieci. Wiemy, że dziewczynkę rodzice nazwali Ella, a internauci rozszyfrowali już znaczenie tego angielskiego imienia jako: światło oraz "kobietę z baśni". Chłopiec dostał na imię Alexander, co, według internetowych znawców ma w języku greckim oznaczać "silnego wojownika".  

Teraz pozostaje nam już tylko całej czwórce życzyć dużo zdrowia i czekać na pierwsze wspólne zdjęcie całej szczęśliwej rodziny. 

amal-clooney-pt-wynikcannes2.jpg

amalgeorge11candid.jpg

amal-clooney-pt-06-wynikcannes.jpg

 Zobacz też: Suknia ślubna żony George'a Clooney'a!

 zdjęcia: FameFlynet Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 07.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×