Gigi Hadid i Zayn Malik RAZEM na okładce Vogue. Zobacz, do czego się przyznali!

Najsławniejsza para świata zdradziła swój mały sekret...

gigizaynekmain1.jpg

Gigi Hadid i Zayn Malik są parą od listopada 2015 roku. Od samego początku wokół tego związku było bardzo głośno - głównie za sprawą tego, że Malik związał się z Hadid po tym, jak w niezbyt elegancki sposób zerwał zaręczyny ze swoją pierwszą miłością - wokalistką brytyjskiego girlbandu Little Mix - Perrie Edwards.

Od czasu, gdy paparazzi po raz pierwszy przyłapali ich razem, Gigi i Zayn stali się jedną z najbardziej medialnych par show-biznesu. Piękna blond modelka i przystojny ciemnowłosy muzyk bezsprzecznie są parą "jak z obrazka". Wykorzystać postanowili to redaktorzy magazynu Vogue, którzy już drugi raz zaprosili młode gwiazdy do współpracy. 

Przypomnijmy, że pierwszy raz Gigi i Zayn pozowali wspólnie dla Vogue do sesji zdjęciowej w maju zeszłego roku. Tym razem, oprócz sesji i wywiadu w magazynie, para zdobi również jego najnowszą, sierpniową okładkę. Warto dodać, iż gwiazdy wzięły udział w sesji, która nacisk stawiała na zaprezentowanie równości płci. Czego zaś możemy dowiedzieć się o parze z samego wywiadu? 

Gwiazdy zdradziły Vogue m.in. swój mały sekret. Jaki? Okazuje się, że Gigi i Zayn na co dzień... wymieniają się ubraniami! Konkretnie mowa o koszulkach. Zayn powiedział, że po prostu lubi pewne rzeczy z garderoby swojej dziewczyny i nie stanowi dla niego problemu fakt, że zostały stworzone z myślą o damskiej garderobie. Gigi Hadid dodała natomiast, że nie chodzi o pierwotne przeznaczenie ubioru, ale o to, w czym dobrze się czujemy. Stwierdziła także, że modowe eksperymenty są przecież zabawne. 

Co sądzisz o temacie sesji i samego wywiadu? Jak podobają Ci się wspólne zdjęcia Gigi i Zayna? Czekamy na komentarze!

zdjęcia: Instagram.com/Vogue  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 14.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar