"Grouplove"

Nadzieja amerykańskiego indie rocka, pochodząca z Los Angeles formacja Grouplove, po serii fantastycznych koncertów w roli suportu dla Florence And The Machine w 2010 roku, wyruszy w czerwcu 2011 na serię koncertów w roli głównej gwiazdy!

Grouplove - Grouplove.jpgIstniejący od 2009 roku kwintet, który tworzą: Christian Zucconi (śpiew, gitary), Hannah Hooper (śpiew), Andrew Wessen (gitary), Ryan Rabin (perkusja) i Sean Gadd (gitara basowa), rozpocznie trasę po USA w roli głównej atrakcji 3 czerwca w rodzinnym Los Angeles, by zakończyć ją 15 dni później w Nowym Jorku. Wcześniej muzycy wezmą udział w objazdowym festiwalu "NME Radar Tour", któremu patronuje słynny brytyjski magazyn muzyczny.

Pismo to uznało Grouplove za jednego z najciekawszych debiutantów 2010 roku. Jakby tego było mało, w kalendarzu Grouplove znajdują się również występy festiwalowe, które nastąpią po trasie amerykańskiej. Kwintet na pewno pojawi się na prestiżowej Lollapaloozie, jak również na Glastonbury. Zespół cały czas promuje wydaną w 2010 roku debiutancką EP-kę "Grouplove", z której piosenki zaprezentował już choćby w niezwykle popularnym w USA telewizyjnym show "Last Call With Carson Daly".


Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Markus Shulz powraca z mroczną Dakotą

"Alternative Energy"


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 19.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Minima
posłuchałam ich na YT...podoba mi się, lubię taką muzę
Dodano: 2012-01-19 20:53:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Orange Warsaw Festival 2014: line-up marzeń!

    Orange Warsaw Festival 2014: line-up marzeń!

    W dniach 13 - 15 czerwca odbędzie się największy festiwal muzyczny w stolicy - Orange Warsaw Festival, który pod względem listy artystów w tym roku bryluje na mapie muzycznych eventów! czytaj więcej

  • Fun. "Some Nights"

    Fun

    Drugi studyjny krążek indiepopowców z Nowego Jorku. Pokazujący, że trio jest na dobrej drodze do tego, aby zachwycić cały świat. Bo wiedzą, jak to zrobić i przy pomocy jakich środków… czytaj więcej