Gwiazdy chwalą się prezentami gwiazdkowymi!

Jesteście ciekawe, co pod choinką znalazła piękna modelka albo Mister Polski? Znamy odpowiedź!

prezenty gwiazdkowe

Gwiazdy chwalą się swoimi prezentami gwiazdkowymi!

Nie ma co ukrywać, że oprócz magicznych spotkań z bliskimi, ogromnego znaczenia w świętowaniu nabrały prezenty, których sprawianie dostarcza radości zarówno obdarowanemu, jak i obdarowującemu. Przysłowiowo mówi się, że prezent pod choinką znajdzie ten, kto przez cały rok był grzeczny.

Gwiazdy chyba okazały się wyjątkowo dobre i nie omieszkały pochwalić się prezentami na Instagramie. Omena Mensah być może została specjalnie wyróżniona, ponieważ pod choinką znalazła kilka paczek, lecz zawartości wielu z nich nie pokazała.

Honey z kolei dostała... samochód! Ostatnio wspominałam bratu, ze chce sobie kupic BMW Z3 – już nie muszę, dostałam od niego pod choinkę - tak brzmi podpis pod fotografią umieszczoną przez gwiazdę.

Nic tak nie cieszy kobiety, jak kolejna para butów. Dokładnie wiedział to Mikołaj, tudzież inni obdarowujący Alessandrę Ambrosio, która na Instagramie chwali się butami dostanymi w prezencie.

Na co zasłużył Mister Polski? W tym roku Gwiazdor nie miał brody ani wąsów, ale długie nogi, seksowne kozaczki i wyglądał zjawiskowo i nie przyszedł z pustymi rękoma :-). Rafał Maślak dostał biżuterię marki Apart.Zazdrościcie gwiazdom takich prezentów? Zobaczcie, jak się prezentowały
!

Prezenty Omeny Mensah

Omena Mensah


Prezent Rafała Maślaka


Rafał_Maślak


Prezent Alessandry Ambrosio

alessandra ambrosio


Prezent Honey

honey
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/ Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 26.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Niedługo będą się chwalić swoimi znoszonymi gaciami. Jak to niektórzy ludzie chwytają się każdej sposobności aby się pokazać.
Dodano: 2015-03-09 09:28:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×