Carla Bruni spodziewa się dziecka!

Carla Bruni i prezydent Francji, Nicolas Sarkozy, trzy lata po zawarciu małżeństwa, spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Carla Bruni spodziewa się dziecka!

Według portalu dailymail.co.uk, 43-letnia eksmodelka jest w pierwszym trymestrze ciąży, co oznacza, że poród odbędzie się najprawdopodobniej jesienią, na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi, które będą miały miejsce wiosną przyszłego roku.

Pogłoski na temat błogosławionego stanu żony prezydenta pojawiły się już kilka dni wcześniej, jednak nie były one potwierdzone. W końcu teść Bruni, Pal Sarkozy zdecydował się rozwiać wszelkie wątpliwości - para prezydencka czeka na narodziny malucha.

Dla obojga małżonków będzie to kolejne dziecko- Bruni jest już matką 10-letniego Aureliena ( ze związku z filozofem Raphaelem Enthovenem), natomiast Nicolas Sarkozy ma trzech synów ( w wieku 26, 24 i 14 lat) z dwóch poprzednich małżeństw.

Sprawa narodzin potomka pary prezydenckiej elektryzuje całą Francję. Co kilka tygodni doniesienia o odmiennym stanie Carli Bruni pojawiały się w mediach, ale okazywały się fałszywe. Teraz jednak wszystkie najważniejsze francuskie tytuły prasowe opublikowały radosną nowinę, a dziennikarz "Le Figaro"- Laurencje Pierau- stwierdził, że "nie ujawniłby podobnej wiadomości, gdyby nie miał stuprocentowej pewności".

Foto: BE&W

Źródło: dailymail.co.uk


Dodał(a): Redakcja , Wtorek 31.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×