Co się stało z Taylor Swift?

Taylor zmienia się nie do poznania. Dojrzała czy zaczęła gwiazdorzyć?

taylor main main.jpg

Jedni mówią, że Taylor dorosła, drudzy, że zaczęła "gwiazdorzyć", jeszcze inni, że po prostu ona nie potrafi być w "normalnym związku" i stąd się biorę jej wszystkie problemy. 

Fani Tay Tay bronią jej z kolei, twierdząc, że wokalistka ciągle trafia na nieodpowiednich mężczyzn, a zrozpaczone fanki Calvina Harrisa zarzucają jej, że najpierw złamała serce ich idolowi, a teraz obnosi się jeszcze bez pardonu z nowym związkiem z aktorem Tomem Hiddlestonem.


Gdzie leży prawda? Pewnie, jak zawsze, po środku.


Taylor rzeczywiście przeszła ostatnio sporą przemianę. I to zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. 

Z całą pewnością metamorfozie uległ ostatnio jej styl. Taylor wydoroślała. Nie boi się już odważnych fasonów i kolorów. Również jej makijaż stał się bardziej odważny.

Ostatnio Swift kombinuje też przy kolorze włosów, co rusz go zmieniając. Niedawno pisaliśmy, że Taylor nosi najmodniejszego w tym sezonie "lodowego" blond boba, ale teraz wokalistka zmieniła już fryzurę na nieco bardziej popielatą. 

Nie do poznania jest też zachowanie Swift. Do tej pory w każdym związku była bardzo wierna, a każde rozstanie opłakiwała miesiącami, tworząc na temat każdego z byłych ukochanych co najmniej kilka hitowych piosenek.

Teraz jednak wygląda na to, że niedawno zakończony związek Taylor z DJem Calvinem Harrisem nie wypalił się i "nie umarł śmiercią naturalną", ale, jak donoszą światowe media, został zerwany z powodu rzekomej zdrady piosenkarki z Tomem właśnie. I choć para podobno rozstała się "w przyjaźni", już tydzień po takim publicznym stwierdzeniu, Calvin Harris usunął Taylor z osób obserwowanych w mediach społecznościowych.

Taylor z kolei nie zamierza ukrywać się ze swoją nową, wielką miłością do Toma Hiddlestona i nie zważając na obecność paparazzich okazuje mu uczucie podczas randek. 

Czyżby do niedawna jeszcze słodka i niewinna Swiftie przestała się przejmować wszystkimi wokół i pokazała pazurki? Właśnie na to wygląda!


Zobacz zdjęcia z randki Taylor i Toma. Wyglądają na zakochanych?

taylor i tom 1.jpg

taylor i tom2.jpg

taylor i tom3.jpg

taylor i tom4.jpg

taylor panterka .jpg


taylor brand new.jpg

zdjęcia: FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 28.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×