Czy po obchodach 20. rocznicy śmierci Diany książę Harry i Meghan Markle w końcu ogłoszą zaręczyny?

Kiedy odbędzie się "royal wedding"?

Untitled collagemeghanharrymain156.jpg

Od kiedy książę Harry i jego dziewczyna Meghan Markle wrócili z romantycznej podróży do Afryki, wszyscy spekulują na temat tego, czy podczas wyjazdu książę oświadczył się ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że podczas książęcego wypadu rzeczywiście doszło do długo oczekiwanych zaręczyn. Mają na to wskazywać spekulacje na temat pierścionka, który Harry miał zamówić u królewskiego jubilera, a do produkcji którego miały zostać wykorzystane kamienie szlachetne pochodzące z bransoletki księżnej Diany. Ponadto, podczas wypadu do Afryki, zakochani świętowali urodziny Meghan, a zaręczyny podczas urodzinowej kolacji byłyby świetnym prezentem. 

Według medialnych doniesień, para jest już zaręczona, jednak nie zdecydowała się na podzielenie się tą radosną informacją z mediami, aby nie przyćmić obchodów 20. rocznicy śmierci księżnej Diany. Teraz, gdy rocznica już za nami, w mediach znów pojawia się pytanie o to, czy młodszy z książąt zdecyduje się na upublicznienie swojego związku. Według niektórych znawców tematu, książę ogłosi zaręczyny, jednak... dopiero w grudniu. Dlaczego?

Wszystko związane jest z kolejną zbliżającą się, królewską rocznicą, tym razem jednak ślubu królowej Elżbiety i księcia Filipa. W listopadzie para królewska będzie bowiem obchodzić 70. rocznicę zawarcia małżeństwa. Jeśli zatem Harry zdecyduje się na jakieś oficjalne oświadczenia, prawdopodobnie zrobi to dopiero po uroczystości dziadków. 

Myślisz, że książę rzeczywiście się zaręczył? I czy rodzina królewska zgodzi się na ślub z jego wybranką, która jest przecież rozwódką? Czekamy na komentarze!

memeghan-markle-2.jpg

mememeghan-markle-pt-02-wynik.jpg

me2meghan-markle-pt-wynik.jpg


Zdjęcia: StarstockDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 01.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×