Jak radzić sobie z rozstaniem? Jak Gigi Hadid!

Gwiazda nie rozpacza po Zaynie Maliku, ale błyszczy jaśniej niż kiedykolwiek!

gigi main.jpg

Gigi Hadid kilka tygodni temu miała rozstać się z Zaynem Malikiem. Mimo, że związek ten był krótki, bo trwał zaledwie kilka miesięcy, to był również bardzo intensywny. Para pomieszkiwała ze sobą, pracowała (m.in. przy teledysku Zayna do jego debiutanckiego solowego singla pt. "Pillowtalk"), a także pozowała razem do zdjęć - wynikiem czego jest ich piękna wspólna sesja zdjęciowa dla "biblii mody" - Vogue'a

Zobacz wideo zza kulis tej sesji:  


Niestety, okazuje się, że co za dużo to nie zdrowo, a zawrotne tempo prowadzenia związku nie popłaca. Według spekulacji mediów, na obecny moment, po ich romansie pozostał bowiem tylko sławny już klip i właśnie piękna sesja zdjęciowa.

Według przekazów medialnych, związek miał skończyć Malik, który ostatnio zmienia swoje życie i postanowił na razie nie wiązać się na dłużej, jak to zrobił w przypadku zaręczyn z Perrie Edwards, które zerwał po 4 latach bycia razem. Zayn podobno twierdzi, że teraz musi zająć się sobą i swoją karierą i nie chce nikogo ranić, ale nie może się zbytnio angażować


Co na to Gigi? Supermodelka podobno tuż po zerwaniu była nieco podłamana, ale teraz wzięła się w garść i pokazuje światu, że... wszystko jeszcze przed nią. Gwiazda podczas wyjść stawia na mocny makijaż, a także na żywą czerwień na ustach i ubraniu. Ten kolor przykuwa uwagę, dodaje jej seksapilu i... odgania smutki! A Gigi wygląda pięknie! Na co dzień z kolei stawia na naturalny makijaż i super modne stylizacje, a ładnemu we wszystkim ładnie. Co jednak najważniejsze - Hadid nie zaszywa się w domu i nie płacze w poduszkę, ale wychodzi do ludzi. 

Gigi cieszy się życiem, przyjmuje nowe wyzwania i stara się zawsze wyglądać kwitnąco. Spójrzcie tylko na jej ostatnie zdjęcia. Aż chce się zapytać: Zayn, coś ty najlepszego (znowu) zrobił? 

Thank you. #mmvas

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid)

Gigi Hadid na Instagramie 

gigih1.jpg

gigih2.jpg

zdjęcia: Instagram/gigihadid, FameFlynet, film: Youtube/Vogue 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 29.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×