Jessica Alba w amerykańskim kongresie

Jessica Alba wygłosiła w budynku amerykańskiego kongresu przemówienie, nawołujące do uchwalenia ustawy regulującej kwestie domowych chemikaliów. Fanów aktorki uspokajamy – Alba nie porzuciła świata filmu dla polityki.

Jessica Alba w amerykańskim kongresie

Gwiazda "Sin City" znana jest ze swojej działalności na rzecz ochrony środowiska oraz postawy proekologicznej. Przemówienie wygłoszone w Waszyngtonie miało zwrócić uwagę polityków na kwestię alarmującej liczby substancji chemicznych zawartych w kosmetykach, środkach czystości, a nawet dziecięcych zabawkach. Aktorka postulowała uchwalenie odpowiednich przepisów, które regulowałyby tę kwestię.

- To istne szaleństwo – od dziecięcych butelek, przez smoczki, na pieluchach skończywszy - wszystko zawiera toksyny, ale pozostaje to poza jakimikolwiek uregulowaniami. Gdy byłam w ciąży z Honor (dwuletnia dziś córeczka aktorki- przyp.), sprawdzałam etykiety i odkryłam, że produkty są po prostu nafaszerowane chemikaliami, a przecież mają styczność z naszymi dziećmi i mogą wyrządzić niepotrzebną krzywdę naszym rodzinom- argumentowała Alba.

Sprawa bezpieczeństwa jest dla aktorki teraz szczególnie ważna, bowiem gwiazda jest w ciąży. Rozwiązanie ma nastąpić pod koniec lata.

Dla fanów talentu Jessici Alby mamy dobrą wiadomość- jeszcze w tym roku na ekranach kin ma pojawić się czwarta część przygód "Małych Agentów" z udziałem pięknej aktorki, a na 2012 r. planowana jest premiera "Sin City 2" .


Źródło: celebrity-gossip.net

Foto: BE&WDodał(a): Ola Wójcik , Wtorek 31.05.2011 (aktualizacja: 2011-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×