Keira Knightley olśniewa w nowej sesji dla Harper's Bazaar

Brytyjskie wydanie magazynu Harper's Bazaar zorganizowało plebiscyt "Kobiety roku", w którym aktorka zdobyła zaszczytny tytuł "Teatralnej Ikony". Z tej okazji wzięła udział w sesji okładkowej dla grudniowego numeru czasopisma, a fotografie z sesji wprost urzekają! Zobacz sama!

keiramainharpers.jpg

Keira Knightley to jedna z tych gwiazd, które zachwycają nas nie tylko na ekranie, ale także na deskach teatru i na czerwonym dywanie. 

A na tym ostatnim aktorka nie pojawia się zbyt często - wybiera bowiem tylko ważniejsze i bardziej eleganckie spotkania, takie, jak np. ostatnie ekskluzywne wydarzenie, zorganizowane przez brytyjski oddział pisma Harper's Bazaar, na którym aktorka pojawiła się w pięknej zielonej, tiulowej sukni w towarzystwie męża, muzyka zespołu Klaxons - Jamesa Rightona. 

keirazmezemharpersevent.jpg

 Keira Knightley z mężem Jamesem Rightonem podczas gali magazynu Harper's Bazaar w Londynie 

Na spotkaniu tym nie mogło zabraknąć Keiry nie tylko z tego powodu, że otrzymała zaszczytną nagrodę, ale także dlatego, że Keira jest gwiazdą grudniowej okładki magazynu, do którego wykonano piękną sesję zdjęciową autorstwa Alexiego Lubomirskiego. 

Sesja utrzymana jest w delikatnym i romantycznym klimacie, a Keira prezentuje się w niej niczym eteryczna nimfa. 

Już po kilku dniach od wydania magazynu w Wielkiej Brytanii, zdjęcia obiegły cały świat i spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem - nic dziwnego, te fotografie naprawdę urzekają!


Zobacz, jak Keira prezentuje się na kilku zdjęciach z tej sesji:

keira harpers facebook.jpg

keira bazaar fb 2.jpg
Co sądzisz o sesjach zdjęciowych w tym klimacie? Czy podoba Ci się, jak na fotografiach wykonanych dla magazynu Harper's Bazaar prezentuje się Keira Knightley?

zdjęcia: Instagram.com/bazaaruk/, Facebook.com/HarpersBazaarUK, FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 08.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×