Kim Kardashian i Emily Ratajkowski razem na nude photo!

Czy tym razem to zorganizowana akcja?

kim i emily.jpg

Od momentu w którym internet zawrzał od nagiej fotki Kim Kardashian, minęło już kilka tygodni. Przez ten czas jednak nie ustawała zagorzała dyskusja na temat nagich zdjęć w internecie i czy to aby moralne, by pokazywać się całemu światu w całej okazałości.


Kim nieustępliwie broniła swoich zdjęć, jak i swojego zdania. Celebrytka uważa bowiem, że każda kobieta powinna być dumna ze swojego ciała i swoich krągłości. Uważa również, że wszystkie jej zdjęcia są na miarę sukcesu i powinny interesować wszystkie media, szczególnie internet. Poparły ją inne gwiazdy, m.in. Emily Ratajkowski w odpowiedzi na hejt który zalał jej twittera i instagrama. Tymczasem na instagramie Kim pojawiło się kolejne zdjęcie… w towarzystwie właśnie Emily. Obydwie celebrytki nie mają na sobie nic, co przykrywałoby ich biust. Podpis pod zdjęciem głosi: “Gdy obie nie macie co na siebie włożyć…”. Jak twierdzą Kim i Emily, jest to dla nich rodzaj protestu, udowodnienia kobietom, że nie powinny się bać własnej seksualności i mają prawo się dumnie z nią obnosić.

Zobacz też: Cała prawda o seksie małżeńskimPopieracie czy raczej jesteście przeciwko takim akcjom?

When we're like...we both have nothing to wear LOL @emrata

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)


">Źródło: DailyMail

Zdjęcie: Instagram @kimkardashian


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 31.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jeżeli się odchudzasz bardzo pomocne staje się zastosowanie suplementu diety figurena slim który podkręca metabolizm i pozwala szybko schudnąć z nadwagi.
Dodano: 2016-04-05 11:51:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×