Kim Kardashian przyznaje, że stres zaostrzył objawy jej choroby...

Ostatnie trzy miesiące były bardzo trudne dla celebrytki... Niestety, ciągły stres wpłynął bardzo negatywnie na stan jej zdrowia.

kimglowne.jpgKim Kardashian ma za sobą bardzo trudne doświadczenia. Najpierw napad w hotelowym pokoju w Paryżu, następnie hospitalizacja męża, a na koniec szokująca informacja o problemach psychicznych rapera... Kanye West do tej pory nie mieszka z rodziną. Życie w ciągłym stresie spowodowało, że u Kim nasiliły się objawy łuszczycy. Połączenie choroby i napięcia może być tragiczne w skutkach- narażone są na to głównie kobiety. Mimo że o stan skóry Kim dba szereg specjalistów, celebrytka przyznaje, że pielęgnacja ciała staje się dla niej coraz trudniejsza. 

Mimo że choroba utrudnia codzienne funkcjonowanie, a także niszczy wizerunek celebrytki, Kim podchodzi do niej bardzo rozsądnie. Jak przyznaje: Nawet nie próbuję tego ukryć. Wiem, że to moja duża wada i wszyscy o niej wiedzą, więc dlaczego miałabym to ukrywać? Przez lata nauczyłam się żyć z tą chorobą... Pierwszy raz dostałam wysypki w sklepie DASH w Nowym Jorku. Zaczęło mnie swędzieć cale ciało. Myślałam, że jest to spowodowane cekinową tkaniną, którą na sobie miałam, jednak moja mama uznała, że to łuszczyca. Lekarz potwierdził nasze przypuszczenia.

Na co dzień nie widać, że Kim choruje, jednak oznaki łuszczycy pogłębiają się w najbardziej nieoczekiwanych momentach... Jak widać- żadna z nas nie jest idealna!

kimluszczyca.JPG


Instagram, Youtube 

Źródło: Youtube Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 07.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×