WOW! Zobacz, jak partner Adele postanowił uczcić piątą rocznicę ich związku!

Podpowiadamy: niesamowicie i bardzo romantycznie!

adeleatkinsmain.jpg

Adele i Simon Konecki są parą od pięciu lat. Od niespełna czterech są natomiast rodzicami małego Angelo

Pomimo upływu czasu i coraz to nowych wyzwań związanych ze wspólnym wychowywaniem malucha, ich miłość jednak wcale nie słabnie, ale rośnie w siłę!

Być może para zawdzięcza to małym, romantycznym gestom, które sprawiają, że związek się umacnia? 


Nie inaczej, jak właśnie szalenie romantycznie, chłopak Adele postanowił uczcić piątą rocznicę ich związku, która wypadła w minionym tygodniu, podczas, gdy Adele koncertowała w USA. Co zrobił jej ukochany?

Jak donoszą obecni na koncercie w amerykańskim stanie Nashville fani gwiazdy, Konecki postarał się o podmianę białego confetti, które zwykle "wybucha" pod koniec każdego show Adele na confetti w kolorze różowym, które było na dodatek pokryte... własnoręcznie napisanymi przez mężczyznę wyznaniami miłości skierowanymi do Adele!


Co na pociętych, różowych karteczkach mogli przeczytać fani gwiazdy, którzy przyszli na koncert? Na confetti można było znaleźć miedzy innymi wyznania: "Kocham Cię", "Jesteś Aniołem", czy "Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy". Oczywiście zaskoczona niespodzianką najbardziej była sama Adele, która, jak co dzień, spodziewała się pod koniec show białego confetti. 

Przypuszczamy jednak, że to różowe i pełne wyznań, zwłaszcza tego szczególnego dnia, jednak bardziej przypadło jej do gustu. Parze życzymy wiele szczęścia na dalszej wspólnej drodze, a Simonowi gratulujemy romantycznego pomysłu!!

Tak wyglądało rocznicowe confetti, którym Adele i jej fani zostali obsypani podczas koncertu: 

happyanniversary.jpg


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 25.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×