Gwiazdy na premierze HUAWEI P10 - zobacz zdjęcia!

Na premierze najnowszego smartfona Huawei P10 spotkałyśmy same gwiazdy, w tym ambasadorka marki - Roberta Lewandowskiego. Zobacz relację z imprezy!

huaweimainpremiere.jpg

Polska premiera najnowszego smartfona marki Huawei - P10 już za nami. Podczas eventu można było przekonać się, że każde zdjęcie, nawet to najbardziej zwyczajne selfie może być małym dziełem sztuki. Huawei P10 można wykonywać najpiękniejsze portrety za pomocą pierwszego na świecie przedniego aparatu, opracowanego z legendarną firmą Leica.

Na premierze telefonu pojawił się ambasador marki – Robert Lewandowski oraz plejada polskich gwiazd: Piotr Stramowski, Karolina Pisarek, Karolina Gilon i Patryk Grudowicz. Imprezę prowadziła Anna Wendzikowska.

robert-lewandowsk_1490098478.jpg

huaweiannawendzikowsk_1490098445.jpg

piotr-stramowski-robert-lewandowsk_1490098488.jpg

karolina-gilo_1490098453.jpg

karolina-pisarek-jakob-kose_1490098460.jpg


Aparat w Huawei P10 został doceniony również przez profesjonalnych fotografów. Jacek Poremba, gość polskiej premiery, wykonywał smartfonem portrety, które po chwili były widoczne na ekranie. Fotomodel Jakob Kosel już podczas wydarzenia zmienił swoje zdjęcie profilowe na portret wykonany Huawei P10!

Uwielbiam robić zdjęcia, a szczególnie portrety i selfie. Możliwość trzymania w kieszeni studia fotograficznego daje mi pełną swobodę, a w mojej pracy modela jest to bardzo ważne. Mój portret wykonany P10 naprawdę bardzo mi się spodobał, dlatego zmieniłem swoje zdjęcie profilowe – powiedział Jakob Kosel, model.


Profesjonalne studio w kieszeni

Huawei P10 to pierwszy smartfon, w którym zastosowano przedni aparat, opracowany we współpracy z legendarną firmą Leica. Główny, podwójny aparat drugiej generacji, w którym matryca RGB ma rozdzielczość 12Mpx, a monochromatyczna 20Mpx, pozwala na wykonanie zdjęć o nieosiągalnej wcześniej jakości. 

Przez wiele lat zdjęcia wykonane przez aparaty w smartfonach były zauważalnie gorszej jakości, niż te, robione profesjonalnymi urządzeniami. Dzisiaj Huawei P10 po raz kolejny wynosi fotografię mobilną na jeszcze wyższy poziom. P10 jest moim mobilnym studiem fotograficznym, które mieści się w kieszeni. Fotografie wykonane P10 mogą z powodzeniem wisieć na ścianach wielu galerii – powiedział fotograf Jacek Poremba.

Wszyscy miłośnicy zdjęć i popularnych selfie na pewno docenią tryb portretowy. Dzięki technologii 3D, czujnik w aparacie jest w stanie określić 190 punktów na twarzy, dostosowując parametry aparatu w takim sposób, aby wykonać idealne zdjęcie.


Połączenie technologii i designu 

Bardzo dobra specyfikacja z najszybszym procesorem na rynku Kirin 960 i funkcjonalną nakładką EMUI 5.1 z samouczącym się inteligentnym algorytmem to jedno, ale niezwykle istotny jest również wygląd urządzenia. Obudowa Huawei P10 wykonana została z piaskowanego aluminium, a niektóre z kolorów powstały we współpracy z Instytutem Pantone. Jednym z nich jest kolor roku 2017 Greenery.

Huawei P10 jest dostępny w sprzedaży w najlepszych salonach sprzedaży i u operatorów w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w kolorach srebrnym i czarnym. Pozostałe kolory będą wprowadzane na rynek na bieżąco. Cena Huawei P10: 2699zł

HuaweiP10_252858.jpg

zdjęcia, źródło: materiały prasowe 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 22.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
WysokaAnia
Gwiazdy gwiazdami ale najważniejszy tutaj jest sam telefon.
Najciekawsze informacje o smartfonie HUAWEI Mate 10 Pro zebrano na stronie -
https://fanclub.huaweipolska.pl/blog/technologia/huawei_mate_10_pro_inteligencja
Dodano: 2018-02-01 15:02:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×