Hit sieci: Celine Dion naocznym świadkiem zaręczyn swojej fanki. Zobacz jej bezcenną reakcję! (ZDJĘCIA)

Takie oświadczyny nie zdarzają się często. Zobacz absolutny hit Internetu!

oswiadczynyprzycelinemainmian.jpg

Miniona niedziela na pewno zapadnie w pamięć pewnej amerykańskiej parze zakochanych oraz... Celine Dion. Jak się bowiem okazuje, tego dnia, 24-letni Nick Janevski postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie - Austin McMillan. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że chłopak postanowił poprosić o McMillan o rękę na oczach jej ukochanej piosenkarki, którą jest właśnie Celine Dion.

Wokalistka jest nie tylko idolką dziewczyny, ale jest także silnie związana z historią pary. Jak to możliwe? Jak opowiadają teraz już narzeczeni, gdy Janevski po raz pierwszy podwoził swoją ukochaną samochodem podczas jednej z pierwszych randek, w radiu puszczono akurat najpopularniejszy hit Celine "My Heart Will Go On". Od tej pory, gdy para była razem w samochodzie, chłopak zawsze włączał jako podkład muzyczny dla wspólnej drogi tę piosenkę, a ta swoista tradycja pary przerodziła się w świetny pomysł na oświadczyny.

Oświadczyny przed Celine 

W niedzielę zakochany 24-latek zabrał ukochaną na koncert gwiazdy w Las Vegas i pierwotnie to właśnie podczas show miał zadać jej to znamienne pytanie. Jak się jednak okazało, Janevski, który jest trenerem personalnym pracował kilka lat temu z managerem gwiazdy, którego trenował i to właśnie przez niego postanowił jeszcze bardziej zbliżyć się do Celine Dion. Wykorzystując swoje znajomości, chłopak zaaranżował spotkanie z gwiazdą, tzw. meet and greet  tuż po jej niedzielnym występie w Las Vegas, na które oczywiście zabrał swoją dziewczynę. 

Po tym, jak para poznała osobiście wokalistkę i zrobiła sobie z nią "standardowe" zdjęcie, Janevski bez wahania padł na kolana przed ukochaną i zapytał, czy ta zostanie jego żoną. Jak można się spodziewać, zarówno dziewczyna, jak i stojąca za parą Celine były w niemałym szoku. I to do tego stopnia, że McMillan, której oświadczył się jej ukochany, nie była w stanie nic powiedzieć. 

- Byłam tak zszokowana, że nie mogłam powiedzieć słowa, więc... odezwała się Celine, która spytała: "Zamierzasz powiedzieć tak?" - relacjonuje mediom dziewczyna. - Celine była w wielkim szoku, tak jak ja, ale była też mega słodka i życzyła nam szczęśliwego i długiego małżeństwa - takiego, jakie miała ze swoim ukochanym mężem Rene Angelil. A potem... wprosiła się na wesele! - dodaje szczęśliwa narzeczona. 

Zdjęcia z momentu zaręczyn pary, którymi dziewczyna podzieliła się na Instagramie i reakcji zaskoczonej Celine Dion obiegły cały świat! Zobacz, jak to wszystko wyglądało. Nie sposób się nie uśmiechnąć!


źródło: Mirror.co.uk, Buzzfeed.com

zdjęcia: Instagram.com/austinmcmillan, FameFlynet  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 08.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×