Horoskop miłosny: 22.02 - 28.02.2016

Jakie zmiany w sercu się szykują?


ThinkstockPhotos-466149705.jpg


BARAN
Czas na zmiany w partnerstwie! Przestań rządzić i dyktować warunki, w zamian zacznij otwarcie rozmawiać, a wtedy jest szansa na porozumienie w związku, jeśli czegoś nie zrobisz lub nie zmienisz w swoim postępowaniu, możesz stracić coś wyjątkowego.
Nie masz nikogo? W Twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która chciałaby mieć Cię tylko dla siebie. Przeżyjesz romans i tylko od Ciebie będzie zależało, czy przetrwa on dłużej niż miesiąc.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Jeśli chcesz poznać swoją połowę, musisz bardziej otworzyć się na ludzi, nie skrywaj swego prawdziwego wnętrza.

BYK
To czas, kiedy jesteś pełna energii i entuzjazmu do życia, swoją postawą zarazisz partnera, dzięki czemu rozpromienieje Wasz związek, a uczucie na nowo rozczuli Wasze serca. Oddalicie od siebie problemy i obowiązki i skupicie się na czerpaniu przyjemności z życia.
W kontaktach z ludźmi będziesz otwarty i uprzejmy, ale emocje utrzymasz na wodzy. Wolisz trzymać innych na dystans, gdyż ułatwia Ci to obiektywny ogląd rzeczywistości. Na firmowym zebraniu klientami spotkasz kogoś, kogo uznasz za człowieka związanego z Twoim przeznaczeniem.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – pomaga odkryć piękno w dotychczasowym związku i życiu.

Zobaczcie także: Czego możesz się nauczyć w związku ze starszym mężczyzną?


BLIŹNIĘTA
Jesteś w związku? Nie zaniedbuj partnera, bo będzie bardzo chłodno w związku. Jeśli jesteś w trakcie rozwodu lub kończenia wolnego związku nie wahaj się, gdyż nowe uczucie czeka, aby zamieszkać w Twoim sercu.
Nie masz nikogo?  W miłości poczujesz zew natury, ruszysz na podbój osoby, która Cię fascynuje, która zniewala Twoje zmysły, nie poddawaj się. W weekend będzie szansa na niezobowiązujący flirt, który wniesie w Twoje życie wiele miłych wspomnień.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – czuwa nad zachowaniem stabilności w związku, samotnym dodaje otuchy i motywacji do działania.

RAK
Należysz do osób będących w związku? W kwestiach uczuciowych pojawi się pragnienie wyjścia z pewnej krępującej sytuacji. Możliwe zerwanie lub rozwiązanie jakiegoś uciążliwego związku.
Chyba pomyliłaś się co do pewnej osoby – zaplanowałaś randkę z wielotygodniowym wyprzedzeniem, a on się nie pojawił, na dodatek milczy, nie odbierając telefonu. No cóż, to odpowiedni moment, żeby przeanalizować swoje znajomości internetowe!
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – to czas, kiedy w Twoim życiu nadchodzi moment dokonywania wyborów.

LEW
Masz partnera? Zapowiada się okres bardzo intensywnych kontaktów z płcią przeciwną. Czas sprzyja romansom. Jeśli nie masz w swoim związku wystarczająco dużo emocji, zaczniesz ich szukać poza nim.
Lew bez pary zacznie tracić nadzieję, że jeszcze w jego życiu pojawi się miłość – zrobiłaś tak wiele, żeby odnaleźć drugą połowę, a jednak samotność Cię nie opuszcza. Ten tydzień niesie nową znajomość, ale będzie to bardziej zauroczenie fizyczne niż prawdziwa miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – samotnym pomaga otworzyć serca na prawdziwą miłość.

PANNA
W Waszym związku pojawią się drobne konflikty spowodowane złą organizacją dnia, nie zniechęcaj się jednak, nabieraj doświadczenia, dzięki czemu w przyszłości unikniesz niepotrzebnych sporów. Bądź bardziej elastyczna i pozytywnie nastawiona do Waszego związku.
Jeśli jesteś osobą samotną, staniesz się bardziej wrażliwy na uroki płci przeciwnej. Możesz poznać kogoś na całe życie. Musisz tylko wyjść naprzeciw miłości… Wychodź z domu!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA – pomaga w rozwijaniu uczuć i podnoszeniu jakości związku.

Zobaczcie także: Z której strony - prawej czy lewej - całują się prawdziwie zakochani?

WAGA

W stałych związkach stan odrodzenia obudzi zmysły, które zapłoną żywym ogniem i przyniosą fantastyczny przypływ namiętności, który zbliży Was do siebie jak nigdy dotąd. Niewykluczona decyzja o wspólnym zamieszkaniu.
Jesteś sama? Jeśli nie będziesz zachowywała się nerwowo, to z pewnością zauważysz, że ktoś jest Tobą zainteresowany. Przeżyjesz uczucie zakochania, ale czy to naprawdę jest zakochanie, jeden Pan Bóg o tym wie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – obecność tych Aniołów pokazuje, że w związku potrzebna jest bliskość, samotnym wskaże drogę do miłości.

SKORPION
W uczuciach zmęczenie, czujesz się wypalona, chyba pogubiłaś się, za bardzo się starałaś i zamęczyłaś siebie i kogoś. Zastanów się, czego chcesz od życia, nie zawsze można tylko żyć na niby, przecież szukasz szczęścia i prawdziwej miłości.
Jesteś samotna? W tym tygodniu otoczy Cię aura romantycznego nastroju, podświadomie będziesz szukać wielkiej miłości. Okazji może być wiele, bo emanujesz niewidzialnym magnetyzmem, który przyciąga płeć odmienną.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA – to czas decyzji, które wpłyną na Twoje dalsze życie uczuciowe.

STRZELEC
Los chce Ci spłatać figla. Twoje życie osobiste wymaga więcej rozwagi. Jeśli zaczniesz artykułować swoje pretensje do kogoś, to musisz się liczyć z tym, że ten ktoś zacznie mówić o Twoich złych stronach charakteru. Plotki zaczną kierować Twoim związkiem, chyba nie jest przyjemnie, gdy obgaduje Cię najbliższa osoba?
Samotny Strzelec powinien bardziej rozglądać się wokoło – zbytnio skupiasz się na sobie i rozwoju swojej doskonałości, w wyniku czego możesz poprzez nieuwagę nie zauważyć kogoś, komu wpadłaś w oko. Pamiętaj, Twoje prorocze sny mogą być dla Ciebie drogowskazem miłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – to okres miłości i dobrobytu w związku.

Zobaczcie także: Jak zaprzyjaźniłam się z byłą kobietą mojego byłego

KOZIOROŻEC
Jesteś w związku? Ktoś z otoczenia żywi do Ciebie czysto platoniczne uczucie. Jednak ta osoba jest jak typowa cicha woda, która rwie brzegi, uważaj by nie namieszał Ci w związku, sugerując wspólnym znajomym, że coś Was łączy.
Samotne Koziorożce zorientują się, że ktoś, kto był w orbicie ich zainteresowań, ale nie odwzajemniał się tym samym, teraz straci dla nich głowę. Jednak uważaj, bo może być z tego tylko krótki romans, który zakończy się piekielną kłótnią.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże Ci drogę, którą musisz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

WODNIK
Jesteś w związku?  W domu wiele emocji, bliska osoba nie ułatwia Ci życia przez blokowanie Ciebie. Masz wrażenie, że wszystko jest na Twoje głowie, a inni czekają tylko na gotowe efekty i tak jest w rzeczywistości, nie pozwól sobą manipulować i powiedz dość.
Jesteś sama? To nie jest dobry tydzień dla Ciebie – choć czasu nie będziesz spędzać samotnie, to swoje spotkania towarzyskie, randki, wizyty, rozmowy z ludźmi zaliczysz do nieudanych. Wyluzuj się – jeśli nie masz humoru, nie biegaj na spotkania!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Samotne Wodniki nie powinny bać się bliskości.

RYBY
Popatrz na rzeczywistość trójwymiarowo, nie zawsze trzeba hołdować tradycji i zwyczajowi – Ty chcesz spędzić ten czas z rodziną, Twój partner chce się bawić w gronie znajomych. Dopasuj się do zmieniających czasów, dzięki czemu unikniesz obrażania i niepotrzebnych kłótni.
Jesteś samotna? Wzrośnie Twoja zdolność i chęć do nawiązywania licznych kontaktów towarzyskich, co jest szczególnie istotne dla osób, które do tej pory trzymały się na uboczu lub były nieśmiałe. Masz szansę na poznanie kogoś pasującego do Ciebie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – pomagają dostrzec piękno w Twoim życiu.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.01.2016 (aktualizacja: 2016-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×