Horoskop miłosny 22.09 - 28.09.2014

Co jesienią czeka Cię w Twoim życiu miłosnym?

Horoskop miłosny 22.09 - 28.09.2014

Horoskop miłosny 22.09 - 28.09.2014


BARAN
Barany będące w związku czeka trudny okres – zwłaszcza te, których związek jest jeszcze krótki, bądź te, których relacja trwa już długie lata. Szykuje się czas rozstań, czas decyzji rozwodowych. Pojawią się dodatkowe konflikty, które tylko zaostrzą i tak napiętą już atmosferę. Uważaj na słowa, Baranie, bo nie będziesz w stanie ich cofnąć!
Samotne Barany będą desperacko szukać miłości, jednak Los szykuje dla nich opóźnienie w tej materii, więc może warto nieco odpuścić i skupić się na przyjemnościach i zabawie w towarzystwie, niż pakować się w dziwny układ, gdzie może się okazać, że w tej relacji jest Was troje?
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek.

BYK

Początek tygodnia przyniesie spór w Waszym związku. Masz świadomość, w jak trudnej znaleźliście się sytuacji, jednak uważasz, że Twoja druga połowa zupełnie Cię nie rozumie i dlatego tkwicie w miejscu. Podejmujesz samotną walkę,by dokonać zmian w Waszym życiu ipodnieść jakość relacji, jednak ten tydzień niczego nie zmieni w Waszej sytuacji.
Jeśli jesteś samotnym Bykiem, Los przyniesie Ci szansę poznania bliżej ciekawej osoby, wszystko zależy jednak od tego, czy wyświadczysz przysługę pewnej osobie i dopiero wtedy będziesz miała okazję ją poznać.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁMICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w odnajdywaniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera.

BLIŹNIAK
Twój światzawiruje – mimo że od dłuższego czasu jesteś w udanym związku, na Twojej drodze pojawi się osoba z przeszłości. Niestety,w myśl zasady „stara miłość nie rdzewieje”,Twoje serce nadal bije dla tego mężczyzny, więc dla dobra swojego związku zachowaj zimną krew.
Samotne Bliźnięta będą chłodno oceniać nowe znajomości, kalkulować, czy warto angażować się w rozwój relacji, czy lepiej odpuścić. Zamiast pochopnie rezygnować, lepiej przeczekać okres wątpliwości, bo działanie pod wpływem impulsu może sprawić, że stracicie szansę na coś głębszego i poważniejszego.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

RAK
U Raków będących w związku poprawi się relacja z partnerem – wspólne biesiadowanie korzystnie wpłynie na Waszą bliskość. To dobry czas dla Waszego związku, warto wykorzystać go w pełni. Młode Raki, które myślą o powiększeniu rodziny – to doskonały moment, żeby zacząć działać w tym kierunku!
Samotne Raki mogą nie być w nastroju do szukania kogoś, kto wreszcie zauroczy ich serce. Do tego Raki, które nieco wcześniej kogoś poznały, mogą się spodziewać złych wiadomości, typu odwołanie randki bądź w ogóle dłuższe milczenie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – Osobom samotnym może się poszczęścić i poznają w końcu idealnego partnera.

LEW
Lwy będące w związku mają szansę na poprawę relacji – to dobry czas na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Będziecie optymistycznie patrzeć w przyszłość. JakośćWaszego związku ulegnie zdecydowanej poprawie, a Wy podejmiecie decyzję o wprowadzeniu wielu śmiałych pomysłów w życie.
Samotny Lew może się spodziewać chwil zastoju. Wtym czasie warto się zastanowić, czego oczekujesz, do czego dążysz w relacji, jaką osobę pragniesz poznać i czy podążasz w dobrym kierunku? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci znaleźć swoje przeznaczenie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i dadzą Ci szczęście.

PANNA
Panny będące w związku muszą uważać na swoje wybory – istnieje niebezpieczeństwo podjęcia błędnych, nieprzemyślanych decyzji, co może doprowadzić do rozpadu związku. Ten czas przyniesie wiele pokus. Możesz mieć trudność z ich przezwyciężeniem – sama wiesz, że miewasz skłonności do zdrady. Bądź uważna i kieruj się rozumem, a nie emocjami.
Jeśli jesteś samotną Panną, to dobry moment, żeby rozglądać się za kimś bliskim – na Twojej drodze pojawią się różne interesujące osoby, jednak trzymaj swój temperament pod kontrolą i nie biegaj ze spotkania na spotkanie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

WAGA
W związku czekają Cię dobre perspektywy. Wykorzystasz swoje mocne strony – masz głowę pełną pomysłów i zechcesz wprowadzić niektóre w życie. To pomyślnie wpłynie na rozwój Waszej relacji, jednak przy realizacji celów kontroluj wydatki, wszak może to doprowadzić do konfliktu między Wami.
Samotne Wagi mogą przeżyć rozczarowanie miłosne. Jakieś nieoczekiwane zdarzenie może sprowadzić Cię gwałtownie na ziemię. Może się okazać, że osoba, którą poznałaś jakiś czas temu, wcale nie jest tym, za kogo się podaje.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odgradzając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się za Tobą ciągnąć od wielu lat.

SKORPION
Szybkie tempo sprawi, że sprawy między Tobą a partnerem zejdą na drugi plan, z tego też powodu Twoja druga połowa będzie się czuła nieco zaniedbywana.Bez obaw,wynagrodzisz mu to w weekend i w Waszym związku z powrotem pojawi się wsparcie i harmonia.
Skorpion bez pary w tym tygodniu wcale nie będzie szukał miłości. Skupisz się raczej na własnym rozwoju intelektualnym, ewentualnie zrobisz coś dla własnej przyjemności, np. zaplanujesz weekend w spa. Ale pamiętaj, że miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że przez ten czas zdobyłaś cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości stworzyć udany i odpowiedzialny związek.

STRZELEC
Strzelcom będącym w związku Los niesie osłabienie siły duchowej i fizycznej, a co za tym idzie – brak troski o swój związek. Trudno Ci będzie znaleźćw sobie siłę niezbędną do poprawy sytuacji i chęć dokonania zmian. Łatwiejsza będzie Ci się wydawała ucieczka do świata marzeń, aleweź pod uwagę, że to niczego nie zmieni.
Samotny Strzelec będzie miał szansę zdobyć czyjeś serce, jednak wiele zależy od tego, czy wyjdziesz z inicjatywą, czy raczej będziesz przyglądać się z boku, licząc, że to on wykona pierwszy krok.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed swoim partnerem pewnych spraw i informacji.

KOZIOROŻEC
Fałszywe okazywanie uczuć wobec partnera, do którego nic już nie czujesz, negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie. Jeśli nie jesteś szczęśliwa w swoim związku, nie męcz się, tylko przeprowadź z nim szczerą rozmowę – może da się to jeszcze naprawić.
Koziorożce bez pary powinny nieco bardziej ufać rozsądkowi, a nie emocjom. Mogą trafić na uczuciowego hochsztaplera, który będzie mamił słowami do momentu, aż zdobędzie to, czego chce, czyli Ciebie. Potem jednak pryśnie jak bańka mydlana!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA – Stoisz przed dość ważnym momentem w Twoim życiu uczuciowym. To może być kwestia podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie uczuciowe.

WODNIK
Wodniki w związku mogą mieć kiepski humor i niestety mocno odbije się to na relacji z partnerem. Będą złe, bo niby wszystko było zaplanowane, a nic nie wyszło tak, jak tego chciały i pojawiły się jakieś kłopoty, których skutki będą odczuwalne w tym tygodniu. Dodatkowo uczuciem dominującym u Wodników będzie zazdrość o partnera.
Samotny Wodnik powinien inaczej spojrzeć na swoje poszukiwania miłości. Zamiast gonić, poczekaj, zatrzymaj się na chwilę – być może gonisz za czymś nierealnym i z tego powodu nie zauważasz tych, którym naprawdę na Tobie zależy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje, że odkryjesz piękno w swoim związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo rozpalić uczucia.

RYBY
Ten tydzień przyniesie nowe problemy w Waszym związku. Trzeba będzie naprawdę się wysilić, żeby je rozwiązać, jednak koniec tygodnia pomoże wyjaśnić i zamknąć sprawę, która wydawała się ciągnąć bez końca, co Was niemiernie ucieszy. Zapowiada się więc weekendowe świętowanie.
Samotna Ryba powinna przestać zabiegać o osobę, która nie reaguje na jej starania. Zbyt długo trwonisz energię na kogoś, kto nie jest Tobą zainteresowany i istnieje szansa, że dotrze do Ciebie, że jesteś na straconej pozycji, gdyż dowiesz się, że ta osoba weszła w związek z kimś innym.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner do Ciebie czuje.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 22.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×