Horoskop miłosny: 22.12 - 28.12.2014

Sprawdźcie, czy w następnych dniach, wasze życie uczuciowe będzie pełne wrażeń!

Horoskop miłosny: 22.12 - 28.12.2014

Horoskop miłosny: 22.12 - 28.12.2014


BARAN
Początek tygodnia niesie wiele chłodu w relacji – będziecie żyć ze sobą, a jakby obok siebie. Zmień to – zaplanuj weekend tylko dla Was, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżycie. Szukanie nowego uczucia to nie jest dobry sposób na rozwiązywanie problemów miłosnych.
Samotny Baran na swojej drodze spotka osobę, która od razu wpadnie jej w oko – Ty też zrobisz na nim dobre wrażenie, dlatego nie bój się rozwijać tej znajomości. Miłość stanie się dla Ciebie przyjemną niespodzianką.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który poprowadzi ich ku spełnionej miłości.

BYK
W Twoim związku pojawią się trudności finansowe. To będzie próba dla Waszej relacji – w wyniku pojawiających się problemów przekonacie się, jak solidne fundamenty ma Wasze gniazdko. A może okaże się, że to był tylko zamek zbudowany na lodzie? Zwycięską ręką wyjdą tylko te związki, w których istnieje prawdziwa miłość.
Samotne Byki może czekać przykry okres. Okaże się, że w miłości popełniły błąd i dawno temu świadomie zerwały relacje z kimś, o kim trudno jest im teraz zapomnieć. Pozostałe Byki muszą być czujne – mogą paść ofiarą amanta.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relacje między sobą.

BLIŹNIAK
Zachowuj się ostrożnie, gdyż pojawi się u Ciebie niepewność i chaos emocjonalny. Możesz zakończyć związek, a potem tego żałować. Jeśli Twoja druga połówka w czymś Cię zawiedzie, nie rób mu od razu karczemnej awantury – pomyśl, czy jednym wybuchem warto zepsuć cały związek.
Samotny Bliźniak odnowi relację, która już dawno odeszła w zapomnienie. Będzie miło i przyjemnie, ale na dłuższy związek nie ma raczej co liczyć. Dobrze by było, gdybyś przestała przebywać głównie we własnym towarzystwie i wyszła do ludzi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś nie mieć w ostatnim czasie zbyt dużo szczęścia.

RAK
Bliska Ci osoba może być pochłonięta jakimiś obowiązkami, zupełnie nie znajdując dla Ciebie czasu, a jeszcze na dodatek w mniejszym stopniu niż tego pragniesz może być zainteresowana frywolnymi miłosnymi igraszkami. Ta proza codzienności okaże się sprawdzianem dla Waszej relacji.
Samotne Raki, które nadal rozmyślają o kimś z przeszłości, powinny pogodzić się z faktem, że powrotu nie będzie i przeżyć ból rozstania. Trzeba w końcu uporządkować, Raku, ten wewnętrzny nieporządek i otworzyć serce na nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

LEW
Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci całkowite oddanie, będzie nieustannie utwierdzał Cię w przekonaniu, jak bardzo jesteś dla niego ważna. Kto wie, istnieje szansa, że on zechce spędzić z Tobą życie.
Dla samotnego Lwa ważną rolę w życiu będą teraz odgrywały stosunki międzyludzkie. Zadbasz o dobre relacje z innymi, popracujesz nad tymi znajomościami, które zmierzały ku zakończeniu, umocnisz więzi koleżeńskie – to bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje przyszłe życie miłosne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Anioły pomagają Ci odnaleźć ponownie szczęście w miłości.PANNA
Zapragniesz za wszelką cenę postawić na swoim, w tym celu będziesz uciekać do mniej lub bardziej etycznych sposobów, by zdobyć to, na czym Ci zależy. Twoja druga połówka nawet się nie zorientuje, że stosujesz wobec niej uczuciowe manipulacje. Na koniec tygodnia poruszycie temat dotyczący zmiany miejsca zamieszkania. Zdajecie sobie sprawę, że staje się to już nieuniknione.
Jeśli do tej pory nie znalazłaś swojej drugiej połówki, to zamiast skupiać się na tym, kiedy wreszcie kogoś znajdziesz, może pomyślisz, co zmienić w swoim wyglądzie? Metamorfoza doda Ci uroku i pewności siebie.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Twój partner może się poczuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować decyzje, nie zważając na jego zdanie.

WAGA
Twój związek może przechodzić trudne chwile – zapragniesz wyzwolenia, poznawania nowych ludzi, swobody, przygody, czegoś, co dawno się dla Ciebie skończyło. Jeśli uważasz, że Twój związek jest dobry, nie zepsuj tego.
Single będą wyjątkowo otwarte na nawiązywanie bezpośrednich znajomości. Twój wdzięk i seksapil sprawią, że owiniesz sobie wokół palca każdego amanta, który stanie na Twej drodze. Pojawi się także ktoś z przeszłości – ktoś, z kim kiedyś byłaś szczęśliwa.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

SKORPION

Nie roztrząsaj nieistotnych spraw emocjonalnych, przeszłość nie ma już tutaj znaczenia. Bliska Ci osoba może czuć się zaniedbywana, gdy Twoje myśli absorbuje inny temat niż miłość. Warto wyjść z obsesji pracy i poświęcić trochę czasu na romantyczne uniesienia. Wykorzystaj ten czas, by na nowo zbliżyć się do siebie.
Samotny Skorpion może nie mieć zbyt wiele szczęścia w miłości. Owszem, pojawi się dojść przystojny obiekt, ale tylko jego „opakowanie” będzie piękne, wnętrze już na pierwsze randce okaże się nieciekawe. Podczas spotkania wytknie Ci każdy błąd, a w dodatku wyolbrzymi Twoje zaniedbania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość lub odbudować relację w Twoim obecnym związku.

STRZELEC
Więcej czasu poświecisz teraz swoim znajomym niż partnerowi, ale wiesz, że służy to konkretnemu celowi. Wymiana wspólnych doświadczeń wzbogaci Cię i pobudzi do działania, w efekcie czego podejmiesz słuszne decyzje, by naprawić swój związek. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – kochaj!
Dla samotnego Strzelca to dobry czas, żeby korzystać ze wszystkich uroków, jakie niesie zima i nadchodzący tydzień. Bywaj w towarzystwie, wyjeżdżaj – może nie znajdziesz miłości, ale miłosne flirty Cię nie ominą.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Metatron pomaga Ci otworzyć się na uroki życia, jakie zapewnia udany związek.

KOZIOROŻEC

Pod wypływem nowych wydarzeń Twoje kryteria dotyczące uczuć i wspólnej przyszłości ulegną zmianie. Nie będzie Cię już zadowalać niepewna, mglista przyszłość. Chcesz otwartości i stabilizacji. Ważna jest dla Ciebie głębia uczuć i oddanie.
Koziorożec bez pary, który już od jakiegoś czas prowadzi konwersacje, wreszcie zdecyduje się na spotkanie. Owszem, będzie miłe i udane, ale uważaj, możesz nie być w stanie obiektywnie ocenić sytuacji i spojrzysz na przyszłego partnera przez różowe okulary.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

WODNIK
Może się okazać, że Ty i Twoja druga połowa zaczniecie nadawać na innych falach. Zaczną Cię kusić nowe kontakty, zapragniesz zmian, podróży. Wpadną Ci do głowy zupełnie nowe pomysły na życie, problem w tym, że nie weźmiesz pod uwagę swojej drugiej połowy przy ich realizacji.
Samotny Wodnik nie będzie miał ochoty na pokazywanie się w towarzystwie – będziesz raczej chciała odpocząć, zaszyć się w domu z książką w ręku, zabraknie Ci nawet chęci na rozmowy z przyjaciółmi. Nie przejmuj się, każdy czasem potrzebuje pobyć w samotności.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

RYBY
Dla zakochanych to czas ożywienia uczuciowego. Delikatne erotyczne eksperymenty powinny spodobać się Twej miłości. Początkowe zwolnione tempo przekształci się w nowe subtelności. Między Wami na nowo pojawią się wieczorne rozmowy w blasku świec.
Ryba bez pary, która jakiś czas temu upatrzyła sobie cel, dojdzie do wniosku, że mimo usilnych starań jej wysiłki nie przynoszą pożądanego efektu. Czas odpuścić sobie tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
No cóż, tydzień samotny w tą czy w tą, wole poczekać na księcia :)
Dodano: 2014-12-23 23:13:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×