Horoskop miłosny 23.02 - 01.03.2015

Zobaczcie, co was czeka w najbliższych dniach.

Horoskop miłosny 23.02 - 01.03.2015BARAN
Może się okazać, że Ty i Twoja druga połowa zaczniecie nadawać na innych falach. Zaczną Cię kusić nowe kontakty, zapragniesz zmian, podróży. Wpadną Ci do głowy zupełnie nowe pomysły na życie, problem w tym, że nie weźmiesz pod uwagę swojej drugiej połowy przy ich realizacji.
Lubisz wyobrażać sobie idealny świat i idealny związek, jednak jeśli jesteś samotnym Baranem, musisz podejść do miłości bardziej realnie. Stań się bardziej otwarta na nowe znajomości, wyjdź do ludzi, nie zamykaj się w domu, on Cię tam nie znajdzie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między Wami.


BYK
Byki będące w związku czeka trudny okres – zwłaszcza te, które dopiero od niedawna nie są samotne oraz te, które pozostają w długotrwałym związku. Szykuje się czas rozstań, czas decyzji o rozwodzie. Pojawią się dodatkowe konflikty, które tylko zaostrzą i tak napiętą atmosferę w relacji. Uważaj na słowa, Byku, bo nie da się ich już cofnąć!
Samotne Byki po raz kolejny utracą szansę na wejście w trwałą relację. Powodem tego są okoliczności, wskutek których nie dochodzi do realizacji zamierzeń. Byku, źle oceniasz nową znajomość, z góry skazując ją na niepowodzenie. Warto w końcu zmienić swe nastawienie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.


BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku mogą spodziewać się dobrych wieści w kwestiach materialnych, a to zdecydowanie polepszy relacje w ich partnerstwie. Wspólny wyjazd na nowo rozpali ognistą miłość między Tobą a partnerem. Wasze uczucie już dawno stało się spokojne i wyważone, więc odrobina adrenaliny korzystnie wpłynie na Wasz związek.
Samotny Bliźniak odnowi relację, która już dawno poszła w zapomnienie, będzie miło i przyjemnie, ale na dłuższy związek raczej nie ma co liczyć. Dobrze by też było, żebyś skończyła przebywać we własnym towarzystwie i wyszła do ludzi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.


RAK
Raki będące w związku mogą nie być w humorze i niestety mocno odbije się to na relacji z partnerem. Koziorożce będą złe, bo niby wszystko było zaplanowane, a nic nie wyszło tak, jak tego chciały i pojawiły się jakieś kłopoty, których skutki będą odczuwalne w tym tygodniu. Dodatkowo uczuciem dominującym u Koziorożca będzie zazdrość o partnera.
Samotny Rak na swojej drodze spotka osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźni, a dopiero z czasem z tej relacji ma szansę zrodzić się prawdziwe uczucie.  Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA  – Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!


LEW
Lwy będące w związku będą wykazywały wyjątkowy zapał względem swojej drugiej połówki. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami będą pragnęły okazać jej miłość i oddanie. Niestety, Lwie, Twój partner, zamiast cieszyć się z Twego zaangażowania, pomyśli, że chyba coś przeskrobałaś i stąd Twoja nagła zmiana.
Samotne Lwy, które nadal rozmyślają o kimś z przeszłości, powinny pogodzić się z faktem, że powrotu nie będzie i przeżyć ból rozstania. Trzeba w końcu uporządkować, Lwie, ten wewnętrzny nieporządek i otworzyć serce na nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!


PANNA
Panny będące w związku poczują niestabilność własnych relacji. Nie tylko Ty, ale i Twój partner będzie rozmyślał nad tym, czy jesteś dla niego właściwą osobą, czy Wasza relacja jest harmonijna, czy przynosi satysfakcję. Wieczory w związku mogą być chłodne, staniesz się zamknięta w sobie, a Twój partner tego bardzo nie lubi. Wiesz o tym, ale nie potrafisz tego zmienić.
Samotna Panna bez pary wybierze się na wycieczkę. Taki wyjazd bardzo Ci pomoże w sferze uczuć, wreszcie oderwiesz się od problemów, a na swoje życie spojrzysz z innej perspektywy, co jest bardzo ważne, jeśli masz już dosyć samotności.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Anioł Stróż czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.


WAGA
Nie powinnaś odwracać się teraz od bliskiej Ci osoby tylko dla tego, że ma kłopoty finansowe. Ona potrzebuje Twego wsparcia, Ty zaś uważasz, że to jej kredyty i jej problemy, gdyż nie jesteście zalegalizowaną parą. Jednak zastanów się, czy pomoc nie byłaby przełomem w dalszej relacji.
Waga bez pary pozna osobę, z którą zapragnie dzielić życie na dobre i na złe. Nowa miłość będzie jednak wymagała czasu. Niech Cię to nie zniechęci do rozwijania znajomości. To dobry tydzień, żeby spędzić więcej czasu w gronie przyjaciół, dzięki czemu poprawi się Twoje samopoczucie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie.
SKORPION

Całą duszą i ciałem twierdzisz, że kochasz swego partnera, jednak nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie, a tym bardziej w relacji sam na sam. Rozpoznajesz w sobie nerwowość ruchów, sztywniejesz, gdy partner próbuje Cię przytulić – czas zastanowić się, czy tworzysz z nim związek z miłości, czy z rozsądku? Bo Twoje zachowanie jest sygnałem, że coś tu jest nie tak.
Samotny Skorpion skupi się na zdobyciu serca pewnej osoby, która już w przeszłości była z nim związana, jednak czas nie był dla Was łaskawy i jego serce przestało dla Ciebie bić. Teraz zechcesz na nowo ożywić tę miłość między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.


STRZELEC

Każdy ma swoją receptę na szczęście i postaraj się to zrozumieć. W tej relacji ważne są zarówno potrzeby Twoje i partnera, liczą się pragnienia każdego z Was. Jeśli zaczniesz dostrzegać to, czego pragnie druga strona, będzie Wam znacznie łatwiej rozwiązać wiele problemów.
Samotny Strzelec może nie mieć zbyt wiele szczęścia w miłości. Owszem, pojawi się dość przystojny obiekt, ale tylko jego "opakowanie" będzie piękne, wnętrze już na pierwsze randce okaże się nieciekawe. Podczas spotkania wytknie Ci każdy błąd, a w dodatku wyolbrzymi Twoje zaniedbania.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.


KOZIOROŻEC
Ogólnie tydzień daje pozytywny bilans, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami, a o czym partner nie mówi. Widać zdecydowane fizyczne i psychiczne oddalenie między Wami. Twoja połowa unika rozmów z Tobą, a Ty nawet nie wiesz, czymś zawiniłaś – może zapomniałaś o ważnej dacie?
Twoje pogodne usposobienie przyciągnie do Ciebie ciekawą osobę. Połączą Was wspólne zainteresowania. Może to nie będzie miłość od pierwszego wejrzenia, ale macie szansę na naprawdę fajną relację.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.


WODNIK
Jeśli Waszą relację niszczą długi, to już wiesz, że nie macie innego wyjścia, jak podejść poważenie do tego problemu – nie wystarcza już powiedzenie „jakoś to będzie”. Być może nadszedł czas, by podjąć radykalne decyzje dla Was dwojga.
Samotny Wodnik będzie miał w tym tygodniu mnóstwo pokus, by wyjść na randkę. Niewiele osób naprawdę Ci się spodoba i nie zdecydujesz się na żadną rozrywkę w towarzystwie. W weekend pojawi się propozycja wyjazdu w towarzystwie przyjaciół – nie powinnaś odrzucać tego zaproszenia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.


RYBY
Ryba w związku poczuje silną radość życia, pierwsze promienie słońca pobudzą ją do działania, swoją drugą połowę zaskoczą niejedną niespodzianką. Ryby będą zabiegać o jak najlepszą atmosferę w swoim związku.
Ryba bez pary, która już od jakiegoś czas prowadzi konwersacje, wreszcie zdecyduje się na spotkanie. Owszem, będzie miłe i udane, ale uważaj, możesz nie być w stanie obiektywnie ocenić sytuacji i spojrzysz na przyszłego partnera przez różowe okulary.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła pojawić się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jakżeby inaczej :)
Dodano: 2015-02-28 23:48:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×