Horoskop miłosny 23.05.- 29.05.

Sprawdź, czy się zakochasz!

horoskop.jpg

BARAN

W Baranach zagotuje się krew. Wolne ruszą na polowanie, a część z nich upoluje partnera docelowego. Te, które będą miały mniej szczęścia i tak przeżyją wspaniały romans i będą miały co opowiadać wnukom. Zajęte Barany zajmą się dopieszczaniem partnera, wprowadzą nowinki do sypialni i ogólnie będą żądne pieszczot i uciech cielesnych. 

Twój kamień to rubin.

BYK

Wolne Byki odpuszczą sobie życie erotyczne i na poważnie zajmą się testowaniem partnerów pod względem życia rodzinnego i chęci posiadania potomstwa. Trochę potrwa, zanim ze stada wiecznych chłopców wyłonią tego odpowiedniego. W stałych związkach Byków mogą zacząć się problemy, zaczniesz się czepiać o byle co. Pamiętaj, miłość wymaga pielęgnacji, a nie kłótni. Nawet anioł tego nie zniesie. 

Twój kamień to ametyst.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki (a przynajmniej ich część) staną przed podjęciem decyzji, która może wpłynąć na ich dalsze życie. Pamiętajcie, w każdym przypadku będziecie żałować i nikt tej odpowiedzialności z Was nie zdejmie, to Wasze życie. Zajęte Bliźniaki taką decyzję mają już za sobą i większość jej nie żałuje. Miłość nie jest dana nam na zawsze, trzeba ją pielęgnować. Kto o tym nie pamięta, przegrywa. 

Twój kamień to opal.

RAK

Wolne Raki zaszaleją, ich kochliwa natura sprawi, że będą przyciągały partnerów. Uwaga, ich zainteresowanie sprowadza się do jednego. Jak na razie nie pojawi się w Waszym życiu nikt odpowiedni do stałego związku, tylko takie przelotne czasoumilacze. Zajęte Raki przeżyją renesans swojego związku. Partner niejeden raz Was zaskoczy swoją postawą i zachowaniem. 

Twój kamień to topaz.

LEW

Lwy doskonale czują się w ciepełku, również tym uczuciowym. Wolne Lwy (uwaga, naprawdę tylko część) będą miał możliwość poznania takiego mężczyzny bliskiego ideału. To wcale nie jest żart, czasem tacy się trafiają. Uczucie całkiem je oszołomi. Zajęte Lwy też lubią ciepełko, ale będą musiały zająć się sprawami rodzinnymi i odpuszczą sobie na razie problemy osobiste. 

Twój kamień to akwamaryn.

PANNA

Wolne Panny, zamiast zajmować się swoimi sprawami osobistymi, będą musiały więcej czasu poświęcić sprawom zawodowym. To równie ważna część Waszego życia. Udane życie osobiste zajętych Panien nie wymaga naprawy, poprawy czy też retuszu, możecie spokojnie się zająć sprawami zarówno rodzinnymi, jak i zawodowymi. 

Twój kamień to agat.

WAGA

Uważajcie, wolne Wagi, nowo poznany kandydat jest w miarę odpowiedni, ale po pewnym czasie okaże się, że to jednak nie ten i pożegnacie go bez żalu. Zajęte Wagi, mające poukładane życie osobiste, będą chciały je urozmaicić i niejeden raz przyjemnie zaskoczą partnera swoją pomysłowością

Twój kamień to nefryt.

SKORPION

Wolne Skorpiony nie mają w tym tygodniu szans na poznanie kogoś na dłużej. Po prostu będzie się im trafiał towar mocno przeceniony lub z wyprzedaży. Wasze życie osobiste nie ulegnie zmianie. Zajęte Skorpiony powinny wyjechać tylko z partnerem choć na kilka dni. Wasze wspólne życie, a zwłaszcza intymne, zdecydowanie się poprawi. 

Twój kamień to cytryn.

STRZELEC

Wolne Strzelce będą miały okazję na upolowanie grubej zwierzyny, czyli odpowiedniego kandydata do stałego związku. Niestety nie wszystkim, tylko tym najbardziej zdeterminowanym, się uda. Gruby zwierz okaże się partnerem na całe życie. Zajęte Strzelce zauroczą się na chwilę nieznajomym. Dla większości będzie to tylko zauroczenie, ale niektóre zmienia partnera. 

Twój kamień to turkus.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce nie popiszą się w tym tygodniu, trafi się im konkretny partner, ale zajęte czymś innym, po prostu zignorują ten fakt i nawet nie będzie im żal. Zajęte Koziorożce roztoczą opiekę nad partnerem właściwie tylko po to, żeby dokładniej go skontrolować, tak na wszelki wypadek. 

Twój kamień to kwarc różowy.

WODNIK

Wolne Wodniki, zwłaszcza te młodsze, korzystając z pogody i mnóstwa wolnego czasu, wybiorą się na polowanie na męża. Polowanie powiedzie się tylko nielicznym. I tak wszystkie wyjdą na plus, bo poznają sporo interesujących osób. Zajęte skupią się na rodzinie i jej potrzebach, nieco zapominając o potrzebach partnera. 

Twój kamień to malachit. 

RYBY

Wolne Ryby niby szukają kogoś odpowiedniego, ale tak na pół gwizdka, mimo to niektórym trafi się prawdziwa wisienka z tortu, czyli taki najlepiej dopasowany z możliwych partner, taki już na stałe. Zajęte Ryby, zwłaszcza pozostające w wieloletnim związku i mające już dość monotonii i bylejakości, zapragną wymienić partnera na nowszy model i będą miały rację. Powinny to zrobić szybko, żeby nie mieć czasu na myślenie.

Twój kamień to kryształ górski. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


 zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 23.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×