Horoskop miłosny 24.02 - 03.03.2014

W marcu jak w garncu... czy i tak będzie w Twoim życiu miłosnym? A może wręcz przeciwnie wszystko wreszcie się poukłada?

Horoskop miłosny 24.02 - 03.03.2014

Horoskop miłosny 24.02 - 03.03.2014BARAN
Czasem miłość wymaga cierpliwości i wyrozumiałości, czego zdaje Ci się brakować w relacji z partnerem, jego słabości powodują, że nie potrafisz zapanować nad negatywnymi słowami wobec niego. Bądź bardziej tolerancyjna, nie wszystko musi być dopracowane do perfekcji.
Samotny Baran odkryje, że życie może naprawdę zaskakiwać i robić niespodzianki, jest szansa, że poznana swoją połowę w najmniej spodziewanych okolicznościach, może to dzięki temu, że w tym tygodniu będziesz naprawdę optymistycznie nastawiona do życia.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

BYK
Między Tobą a partnerem ostanie dni były naprawę pozytywne, harmonia, jaka zapanowała w relacji między Wami wpływa na to, że jakość Waszego związku jest coraz wyższa, ale w tym tygodniu może to wszystko zostać zburzone, pojawia się osoby, które będą chciały Was rozdzielić.
Samotny Byk cierpliwie czeka, aż w jego życiu pojawi się ta upragniona osoba, ale żeby przyspieszyć czas pojawienia się miłości, zamiast czekać po prostu wyjdź z inicjatywą szukania jej. Może jest tuż za rogiem. Zadbaj o swoją zmysłowość.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRÓŻ-Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

BLIŹNIAK
Partner wpatrzony będzie w Ciebie jak w obrazek, nie pojawi się miedzy Wami żaden konflikt, nie sprowokujesz go niczym, jednak nie próbuj sprawdzać, jak daleko możesz się posunąć, lepiej na nowo odnów sztukę uwodzenia jego osoby, będzie jadł Ci z ręki.
Bliźniak bez pary będzie pełny życia, wesoły i uśmiechnięty, samotnie zaczniesz iść  ku szczęściu naprzeciw, nie będziesz czekać aż to miłość Ciebie odnajdzie, tylko ty sama ruszysz świat, gdyż poczujesz  powiew wiosennej świeżości.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

RAK
Zachowaj rozsądek w relacji z partnerem i nie rób niczego, czego możesz żałować, złe wiatry szybko ucichną a negatywnych słów nie da się cofać i ominie Cię czas słodkiego pojednania. W połowie tygodnia Twój partner poprosi Cię o pomoc, co skłoni Cię do przeorganizowania swoich obowiązków.
Samotne Raki odkryją coś niesamowitego w swoich emocjach, zaczniesz zauważać, że osoba z którą przyjaźnisz się od lat wzbudza w Tobie coraz to silniejsze emocje, nie kryj jednak tego co czujesz, być może druga strona odczuwa to samo.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ CHAMUEL-Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości. Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

LEW
Lwy w stałych związkach będą nieco nerwowe, mogą czepiać się partnera o błahe sprawy a przed wszystkim będą robić awantury z powodu braku zaufania do drugiej połowy. Koniec tygodnia uspokoi ich nieco, nawet zaproponują partnerowi wspólne wyjście. Znajdź czas na wspólny  weekend.
Samotne Lwy powinny być przygotowane na przypadkową możliwość spotkania kogoś z ich przeszłości. Ucieszy Cię wzajemne spotkanie Lwie i możliwość odnowienia starej znajomości, postaraj się pokazać z jak najlepszej strony.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA -Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat. Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

PANNA
W Twoich relacjach z partnerem nastąpią spore zmiany, Ty i partner zaczniecie otwarcie mówić o swoich potrzebach, nie będziesz już rezygnować z własnego ja, w imię wspólnego dobra i spokoju, Twój partner musi zrozumieć, że jesteś  odrębną istotą w tym związku.
Samotne Panny czeka czas intensywniejszej relacji z kimś niedawno poznanym ale zanim zaangażujesz się emocjonalnie przyjrzyj się faktom czy ta znajomość rzeczywiście ma szanse się rozwinąć? Poszukaj w nim zalet, które pragniesz widzieć w wybranku swego serca.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA - Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.

WAGA
Wagi  będące w związku utracą wiarę w miłość, będą rozważać czy relacja w której są ma dalszy sens, czy uda się zapomnieć o złych chwilach, czy warto spróbować jeszcze raz czy lepiej się rozstać? Dla związkowych Wag może  to być  trudny czas, ale trzeba mieć wiarę, że kryzys szybko minie.
Samotna Waga może przezywać ciężki czas, osoba, na której Ci zależy nie mieszka blisko Ciebie a ona wiecznie odkłada spotkanie miedzy Wami. Zaczniesz się zastanawiać czy po prostu nie tracisz czasu angażując się w tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA-  ANIOŁ NAWRÓCENIA- Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

SKORPION
To czas, kiedy zainwestujesz w swój wygląd, zmienisz styl ubierania, czym zaskoczysz partnera, będzie zachwycony i oczarowany zmianą, co wpłynie na cudowne chwile intymne, które od dłuższego czasu szwankowały, teraz odnowią się na nowo.
Samotny Skorpion zrealizuje swoje zamierzenia względem osoby która już dawno wpadła mu w oko. Nareszcie wyjedziesz z inicjatywa spotkania bądź nawiązania bliższego kontaktu. Nie zapominaj o inspiracji, niech zacznie o Tobie marzyć.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.

STRZELEC
Osoby spod tego znaku będące w związku zachowają się nieodpowiedzialnie i lekkomyślnie wobec swego partnera, zamiast porozmawiać, wysłuchać argumentów drugiej strony od razu wytoczą przeciw swojej połówce działa bojowe i kłótnia gotowa. Lepiej ugryź się w język zanim zarzucisz komuś coś, czego nie jesteś pewien.
Samotne Strzelce  mogą się rozczarować osobą która wydawała im się kimś godnym uwagi do stworzenia bliskiego związku. Jesteś już zmęczony poszukiwaniami ale uwierz miłość jest już blisko!
ANIOŁ TYGODNIA - ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

KOZIOROŻEC
Szczęśliwa, otoczona miłość przez swoją połowę, będziesz wprost kwitła, co szybko zostanie zauważone przez resztę otoczenia, jednak już na koniec tygodnia pojawi się męczący problem partnera, który wspólnie trzeba rozwiązać.
Samotnym Koziorożcom może przytrafić się namiętny i gorący romans, najdziwniejsze będzie jednak to, że oczaruje Cię ktoś, kogo znasz o dawana i nigdy być nie podejrzewała o taki wybuch namiętności między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA –  ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WODNIK
Koncentrowanie się na przeszłości nie przyniesie niczego dobrego w związku, zamiast tego odpuść dawne winy. Zapomnij urazy i razem z partnerem zaplanuj nadchodzący czas radości. Dzięki poprawie relacji między Wami, odkryjecie, że nadszedł czas na podjęcie ważnych decyzji jak ślub czy powiększenie rodzinny.
Wodnik bez pary przykuje wzrok bardzo interesującej osoby, zechcesz poznać ją bliżej, jednak nie angażuj zbyt szybko swoich emocji, może się okazać, że po okresie namiętności, ta osoba zacznie uciekać od zobowiązań.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

RYBY
U Ryb będących w związku - sielanka. Miłe rozmowy o partnerstwie, miłości; warto zaplanować romantyczny wieczór. Wasze partnerstwo nie skrywa żadnych tajemnic i będziesz z tego powodu zadowolona. Wszystko jest oczywiste a jeśli nie, to za chwilę zostanie wyjaśnione.  Nie zamykajcie się jednak w domu, wyjdzie do towarzystwa.
Samotne Ryby czeka tydzień dosyć spokojny, dopadnie ich rutyna. Zabraknie Wam ochoty na szukania i angażowanie się w sprawy miłosne. Ale Twoja samotność zaczyna Cię coraz bardziej uwierać, może czasem jednak warto wyjść z inicjatywą poznania kogoś.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 24.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×