Horoskop miłosny 24 - 30.06.2013

Sprawdź, co czeka Cię w sprawach miłosnych w tym tygodniu!

Horoskop miłosny 24 - 30.06.2013

Horoskop miłosny 24 - 30.06.2013


BARAN


Drogi Baranie w tym tygodniu możesz czuć się niezrozumiały przez bliską Ci osobę, ale Ty też nie potrafisz słuchać tego co ma Ci do powiedzenia Twoja druga połowa. Zmuszasz bliską Ci osobę do popierania twojej opinii, a przecież ona także chce Ci coś zakomunikować o waszej relacji. Zastanów się, czy ona naprawdę krzywdzi Ciebie czy jest odwrotnie?
Baranie zaczną się spełniać Twoje marzenia dotyczące spraw sercowych. Będziesz wyjątkowo czarująca, a to spowoduje że wszystko co będzie się działo w Twoich uczuciach będzie wyjątkowo ekscytujące. Wykorzystaj ten czas!
Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRACHU - W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać. Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

BYK

Byki będące w związku mogą się spodziewać wyjątkowego wsparcia po swojej drugiej połowie. To bardzo korzystnie wpłynie na Wasze relacje, może być tak, że zaplanujecie wspólną podróż w urokliwie miejsce bądź zrobicie coś innego by przełamać Waszą codzienność.
Samotne Byki mogą poznać kogoś, z kim rozpoczną długotrwały romans bądź związek, który zakończy się małżeństwem. Możesz się spodziewać Byku, że wreszcie Twoje życie miłosne nieco się ustabilizuje i skończy się etap poszukiwań.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA - Samotne Byki muszą stać się bardziej ufni do otoczenia. W związku wykorzystają nie jeden pomysł by podnieść jakoś swojej relacji.

BLIŹNIAK

Bliźniak będący w związku może mieć poczucie ze w jego relacji panuje zamęt, niby żyjesz z partnerem a jednak robicie wszystko osobno. Jeśli Twój partner Bliźniaku nie spełnia Twoich oczekiwań, to jest to dobry moment by podjąć decyzje w tym kierunku ale najpierw przemyśl sobie sam, czego Ty tak naprawdę chcesz.
Samotny Bliźniak będzie miał okazje by poznać naprawdę wartościowe znajomości, jeśli z tej relacji nie zrodzi się trwały związek, to przynajmniej przyjaźń na długie lata. Pamiętaj tylko żeby podążyć za głosem serca.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ METATRON - Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje!

RAK

Raki będące w partnerstwie mogą być rozczarowane swoim związkiem, może się okazać, że osoba z którą związały swoje życie zawiedzie ich i stracisz Raku poczucie bezpieczeństwa w związku. Wasza relacja ma szanse jednak przetrwać, musisz tylko świadomie wytyczyć granice i określić wzajemne potrzeby w związku.
Samotny Rak może poznać kogoś kto bardzo ich zafascynuje i oczaruje. Uważaj jednak Raku, żeby się nie uzależnić emocjonalnie, osoba nowo poznana może być bardzo urocza i pozornie troskliwa jednak pod maską może kryć się zaborczość i zazdrość. Słuchaj głosu intuicji!
Anioł Tygodnia - ANIOŁ PIĘKNA - Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

LEW

Lwy będące w związku powinny wykazać się większą kreatywnością same, a nie nieustanie liczyć na to, że to partner ożywi ich związek w który dawno weszła nuda i apatia. Ale uważaj Lwie wejście w ekscytujący romans, to nie jest najlepszy pomysł na poprawę Waszej relacji.
Lwy, które nie są jeszcze w związku mogą mieć wyjątkowo udany tydzień, szykuje się wiele niespodzianek. W Twoim życiu pojawi się ktoś nowy, a może odezwie ktoś dawno nie słyszany i nie widziany. Widać przy Tobie radość życia.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA - Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście!

PANNA

Panno jesteś spokojna i dobrze wychowana, potrafisz zapanować nad emocjami ale Twoja rezerwa emocjonalna może sprawiać ze Ty i Twój partner nie znajdujecie już wspólnego języka a Wasze drogi powoli się rozchodzą.
Samotna Panna powinna pomyśleć nad zmianą wizerunku, to dobry moment, bo w weekend czeka Cie udana zabawa w towarzystwie i w tłumie dojrzy Cie ktoś o kim od dawna marzysz.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SZCZĘŚCIA - Anioł ten, osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera!

WAGA

Waga powinna mocno przyjrzeć się relacji z partnerem, może okazać się, że coś co nie ma dla Ciebie Wago większego znaczenia dla Twojej drugiej połowy, to ważna potrzeba w związku. Powinnaś Wago skupić się na wprowadzeniu zmian w Waszym partnerstwie by zwiększyć jego jakość, a im szybciej je wprowadzisz tym szybciej przyjdą chwile szczęścia.
Samotne Wagi czeka czas zniechęcenia, w tym tygodniu odpuścicie sobie szukanie miłości, a wszelkie nowe znajomości będziecie traktować z przymrużeniem oka.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ PRZEMIJANIA - W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek. Zwróć uwagę, że nie można żyć wyłącznie tym, co było kiedyś!

SKORPION

Temperatura uczuć w Twoim związku Skorpionie rośnie już od dawna. Pasja z jaką podchodzisz do swojej relacji pozytywnie wpływa na jej jakość a Twój partner jest prze szczęśliwy,  że on stał się Twoim wybrankiem. Niektóre Skorpiony zdecydują się na oświadczyny.
Samotne Skorpiony będą silne oddziaływać na płeć przeciwną. Twoja zmysłowość i seksualność przyciągną do Ciebie nie jednego wielbiciela, tylko Skorpionie zaufaj swojej intuicji i nie pomyl uwodziciela z tym, co ma szczere plany wobec Ciebie, bo stracisz szanse na trwały związek.
Anioł Tygodnia – TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji. Samotne powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka konieczność działań mających na celu ożywienie ich relacji, okoliczności będą sprzyjać szybkim, ale zbyt pochopnym decyzjom. Wspólny wyjazd w eleganckie miejsce to dobra forma relaksu dla Was pod warunkiem, że Was na to stać bo potem będziecie toczyć wojnę o pieniądze.
Samotnym ten tydzień może przynieść wiele rozrywek jednak to będą tylko ulotne chwile szczęścia wśród poznanych osób nie znajdzie się wybranek serca na dłuższą chwile.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ DUCHOWEGO ROZWOJU - Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku będą uparcie szukać rozwiązań starych problemów które od dawna wpływają na pogarszającą się relację w ich partnerstwie. Będziesz miał wrażenie Koziorożcu, że wszystkie szczęśliwe chwile w tym związku masz już za sobą, ale pamiętaj jednak warto dać Wam szanse jeszcze raz.
Samotne Koziorożce powinny zastanowić się nad swoim postępowaniem, nie musisz leczyć załamanego serca nową miłością, bo potem może się okazać, ze od samego początku nie powinieneś wiązać zbyt dużych nadziei z tą osobą i po raz kolejny rozczarujesz się.
Anioł Tygodnia – ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Osoby będące już w związku powinny podbudować relacje między sobą, które pomogą im się jeszcze bardziej zbliżyć do siebie.

WODNIK

Wodniki, które tworzą związek czeka sielski czas w relacji. Pojawią się w Twoim związku możliwości rozwinięcia duchowej strony związku, a dzięki czemu przejdziecie na następny poziom poznania, zobaczenia i zrozumienia siebie wzajemnie.
Samotny Wodnik powinien oprzeć się pokucie bujania w obłokach i szukać miłości tam, gdzie jej nie ma. Ziarno, które zasiałeś by rozwinąć te relacje wcale nie wykiełkowało. Pomyśl o dalekiej podróży, może właśnie tam w drodze czeka na Ciebie miłość!
Anioł Tygodnia - ANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek. Może to być poznanie nowej miłości, bądź odkrycie piękna w swoim dotychczasowym związku.

RYBY

Ryby będące w związku czeka czas harmonii, spokoju i równowagi w relacji. Nie będzie to dobry czas na przeprowadzanie rewolucyjnych zmian, więc jeśli masz takie plany przełóż je Rybo na kolejny tydzień. Teraz korzystaj z tej chwili wytchnienia i satysfakcji, bo w sumie wszystko zaczyna się układać tak jak chciałaś.
Samotne osoby spod tego znaku może dopaść okres melancholij i smutku, mimo to zastanów się jakie masz możliwości by wyjść z tego dołka. Niepotrzebnie roztrząsasz błędy z przeszłości, bo w w tej chwili i tak nie mają większego znaczenia.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA - Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 24.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×