Horoskop miłosny 25.08 - 31.08.2014

Co w tym tygodniu wydarzy się w Twoim życiu miłosnym?

gł.jpg

BARAN
Barany będące w związku podejmą ważne życiowe decyzje – typu zakup nowego mieszkania, ziemi, zdecydują się na zaślubiny czy choćby na powiększenie rodziny. To bardzo szczęśliwy czas spędzony z rodziną lub bliższymi znajomymi; czas, w którym Baran będzie czuł się spełniony.
Samotne Barany, które nadal rozmyślają o kimś z przeszłości, powinny pogodzić się z faktem, że powrotu nie będzie i przeżyć ból rozstania. Trzeba w końcu uporządkować, Baranie, ten wewnętrzny nieporządek i otworzyć serce na nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Osobom samotnym może się poszczęścić i poznają w końcu idealnego partnera.

BYK
Twoja druga połówka zechce zadbać o Twoje dobro, jednak Ty będziesz dusić się w relacji, gdzie miłość nie pomaga rozwijać Twoich pasji, tylko zamyka Cię w domowych pieleszach. Owszem, odwdzięczysz się partnerowi w sypialni, ale chcesz wreszcie przeprowadzić z nim poważną rozmowę.
Samotne Byki mogą nie być w nastroju do szukania kogoś, kto wreszcie podbije ich serce. Do tego Byki, które nieco wcześniej kogoś poznały, mogą się spodziewać złych wiadomości, typu odwołanie randki bądź dłuższe milczenie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne mogą liczyć na wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

BLIŹNIAK

Będziesz starała się za wszelką cenę dogodzić swojemu partnerowi. Niestety on w ogóle nie zauważy twoich starań – pozostanie zimny i opryskliwy. To odpowiedni moment, żeby zastanowić się, czy Wasza relacja ma przyszłość.
Samotne Bliźniaki w tym tygodniu poczują, że mocniej przyciągają płeć przeciwna. Warto korzystać z zaproszeń na spotkania i randki, bo istnieje szansa na poznanie swojej drugiej połówki. Nie siedź w domu i nie czekaj.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – pozwoli Ci uwierzyć, że właśnie teraz kreujesz nowe, lepsze życie!

RAK
Raki będące w związku mogą przeżyć załamanie – w ich relacjach pojawią się łzy i cierpienie. Pojawią się problemy, z którymi trudno będzie się uprać, jednak wiedz, że silne przeżycia mogą Was zmienić i ponownie scalić nadszarpnięty związek.
Rak bez pary będzie brylował na salonach i podczas spotkań w znanym mu towarzystwie. Niestety w obecnym czasie nadal nie ma co liczyć na pojawienie się księcia z bajki – po prostu ciesz się życiem, a spotkania z ludźmi odmienią Twój samotny los.  
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby samotne nie powinny izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza.

LEW
Lwy będące w związku czeka trudny okres – zwłaszcza te, które dopiero od niedawna nie są samotne oraz te, które pozostają w długotrwałym związku. Szykuje się czas rozstań, czas decyzji o rozwodzie. Pojawią się dodatkowe konflikty, które tylko zaostrzą i tak napiętą atmosferę w relacji. Uważaj na słowa, Lwie, bo nie da się ich już cofnąć!
Samotny Lew nie będzie miał ochoty na pokazywanie się w towarzystwie – będziesz raczej chciała odpocząć, zaszyć się w domu z książką w ręku, zabraknie Ci nawet chęci na rozmowy z przyjaciółmi. Nie przejmuj się, każdy czasem potrzebuje pobyć w samotności.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ CHAMUEL – Obecność tego Anioła sprawia, że wszelkie problemy i trudności zaczną powoli zanikać, a ty odkryjesz radość i spełnienie, jakie niesie ze sobą udany związek.

PANNA

U osób spod tego znaku poprawi się dynamiczność relacji. Na nowo ożyje w Was optymizm i entuzjazm, a także wzajemna ciekawość, bo tak naprawdę już od dawna brakowało Wam takiego pobudzenia, a Wasz związek był niebywale leniwy.
Panna bez pary będzie nieco aktywniejsza towarzysko. Na spotkaniu z przyjaciółmi Twoją uwagę przykuje osoba, która ma bogate życie towarzyskie, bywa tu i tam – uznasz, że jest dla Ciebie interesującym kompanem do rozmowy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ METATRON – Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawi się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WAGA
Wagi będące w związku mogą spodziewać się dobrych wieści w kwestiach materialnych, a to zdecydowanie polepszy relacje w ich partnerstwie. Wspólny wyjazd na nowo rozpali ognistą miłość między Tobą a partnerem. Wasze uczucie już dawno stało się spokojne i wyważone, więc odrobina adrenaliny korzystnie wpłynie na Wasz związek.
Samotne Wagi mogą przegapić okazję na poznanie miłości swego życia. W tym samym czasie poznasz aż dwie nowe osoby, jednak możesz dokonać niewłaściwego wyboru. Pamiętaj, żeby słuchać swego wewnętrznego głosu!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że potrzebna jest w nim bliskość.

SKORPION

Skorpiony będące w związku będą wykazywały wyjątkowy zapał względem swojej drugiej połówki. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami będą pragnęły okazać jej miłość i oddanie. Niestety, Skorpionie, Twój partner, zamiast cieszyć się z Twego zaangażowania, pomyśli, że chyba coś przeskrobałaś i stąd Twoja nagła zmiana.
Single mogą liczyć na radosną atmosferę wokół swojej osoby – Twoja uroda i osobowość zostaną docenione przez płeć przeciwną, a Twój telefon nie będzie leżał bezczynnie w torebce. Wręcz przeciwnie – nieustannie ktoś będzie dzwonił, by choć przez chwilę z Tobą porozmawiać.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Anioły wskazują Ci, że to dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

STRZELEC
Dla Strzelców będących w związku początek tygodnia przyniesie spory i konflikty o pieniądze. Strzelec zarzuci swojemu partnerowi zbyt dużą rozrzutność, a przecież sama nie zawsze bywasz oszczędna. Koniec tygodnia spędzisz w miłej atmosferze – istnieje szansa, że wybierzecie się na krótki wypad za miasto lub w inne urocze miejsce.
Samotne Strzelce poznają osobę, która wydaje się spełniać ich oczekiwania. Szybko się przekonasz, że Ty i nowo poznany mężczyzna chcecie od życia tego samego i razem możecie zaplanować wspólny dłuższy wyjazd za granicę.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA – W związku Anioł ten pomoże pozbyć się wszelkich napięć, jakie mogły pojawić się między Wami.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku mogą nie być w humorze i niestety mocno odbije się to na relacji z partnerem. Koziorożce będą złe, bo niby wszystko było zaplanowane, a nic nie wyszło tak, jak tego chciały i pojawiły się jakieś kłopoty, których skutki będą odczuwalne w tym tygodniu. Dodatkowo uczuciem dominującym u Koziorożca będzie zazdrość o partnera.
Samotne Koziorożce może czekać przykry okres. Okaże się, że w miłości popełniły błąd i dawno temu świadomie zerwały relacje z kimś, o kim trudno jest im teraz zapomnieć. Pozostałe Koziorożce muszą być czujne – mogą paść ofiarą amanta.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA – Stoisz przed dość ważnym momentem w życiu uczuciowym. Może to być podjęcie ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

WODNIK

Wodniki będące w związku zaczną znów impulsywnie i namiętnie spędzać czas ze swoją miłością. Ten tydzień będzie dla nich bardzo udany, szczególnie że Wodnik zacznie na nowo imponować swojemu partnerowi energią i przebojowością.
Wodnik bez pary poczuje, że ten tydzień należy do niego. Będziesz pełna energii i pozytywnej mocy i bez trudu poderwiesz każdego, kto wpadnie Ci w oko. Jednak żadna z nowych znajomości nie zagrzeje miejsca w Twoim życiu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRACHU – Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

RYBY
W związku nie opuści Cię dobry humor i pragnienie sprawiania partnerowi przyjemności. Razem zrobicie wiele dobrego dla Waszego związku, dzięki czemu poczujecie, że Wasza miłość rozkwita i nikt nie wchodzi Wam już w drogę. Zapragniecie rozwijać wspólnie nowe pasje.
Samotne Ryby po raz kolejny utracą szansę na wejście w trwałą relację. Powodem tego są okoliczności, wskutek których nie dochodzi do realizacji zamierzeń. Rybo, źle oceniasz nową znajomość, z góry skazując ją na niepowodzenie. Warto w końcu zmienić swe nastawienie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Anioł ten przypomina Ci, że w Twoim życiu uczuciowym mogły nastąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które do teraz mogą Cię blokować i utrudniać otwarcie nowego rozdziału.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 25.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×