Horoskop miłosny 28.04 - 05.05.2013!

Maj już za pasem! Wróżka Anne specjalnie dla Was spojrzała w gwiazdy i przygotowała horoskop miłosny! Zobacz, czy w weekend majowy Twoje serce zacznie bić szybciej?

Horoskop miłosny 28.04 - 05.05.2013!

Horoskop miłosny 28.04 - 05.05.2013!BARAN
Początek tygodnia dla Baranów będących w związku przyniesie spory i konflikty w partnerstwie o pieniądze. Baran zarzuci swojemu partnerowi zbyt dużą rozrzutność, a przecież Ty sam nie zawsze bywasz oszczędny. Koniec tygodnia spędzisz w miłej atmosferze; jest szansa że wybierzecie się na krótki wypad za miasto lub inne urocze miejsce.
Samotne Barany ten tydzień spędzą na bywaniu w towarzystwie, widać, że będzie nosić Was to tu to tam, i jest szansa że wśród tych eskapad poznacie kogoś, z kim znajomość utrzyma się dłużej, niż tylko w majowy weekend.

Anioł Tygodnia – ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

BYK
Byki powinny zachowywać się wyjątkowo taktowanie wobec swojej drugiej połowy, jeśli zależy im na utrzymaniu relacji. Ich partner  nie jest zdecydowany, czy ten związek ma szanse rozwoju czy raczej powinno się pomyśleć się o zmianach. Zbyt mało mówisz Byku o swoich uczuciach wobec partnera, przez co on czuje się niedoceniony. Pomyśl i zorganizuj dla Was jakiś krótki wyjazd na majówkę, to powinno poprawić relacje między Wami.
Samotne Byki będą natarczywie szukać miłości, jednak los szykuje im opóźnienie w tym kierunku, więc może warto nieco odpuścić i raczej skupić się na przyjemnościach i zabawie w towarzystwie, niż pakować się w dziwny układ, gdzie może okazać się, że w tej relacji jest Was troje.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ PRZEMIJANIA - W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta będące w związku czeka trudny okres - zwłaszcza te gdzie związek jest jeszcze krótki, bądź te gdzie trwa już długie lata: szykuje się czas rozstań, czas decyzji rozwodowych. Pojawią się dodatkowe konflikty, które tylko podgrzeją i tak napiętą atmosferę w relacji. Uważaj na słowa Bliźniaku, bo potem może się już nie da ich odwrócić!
Samotne Bliźnięta będą chłodno oceniać nowe znajomości, kalkulować czy warto angażować się w rozwój relacji czy lepiej odpuścić, ale zamiast rezygnować pochopnie lepiej przeczekać okres wątpliwości, bo działanie pod wpływem impulsu może później potwierdzić, że jednak straciliście szanse na coś głębszego.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA - Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

RAK
U Raków będących w związku poprawi się relacja z partnerem, wspólne biesiadowanie korzystnie wpłynie na ich bliskość. To dobry czas dla Waszego związku, warto wykorzystać go w pełni. Młode Raki, które myślą o powiększeniu rodziny - to doskonały moment dla Was!
Samotne Raki dopadnie uczucie zazdrości, pojawią się w nich pretensje do losu, czemu innym się udaje znaleźć miłość „a ja wciąż sam/a”. Jednak koniec tygodnia Raku może przynieść Ci szczęście w miłości, pod warunkiem że wyjedziesz z domu do towarzystwa.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

LEW

Lwy będące w związku czeka przyjemny czas zwłaszcza w końcu tygodnia. Rozleniwione Lwy nie będą czynić partnerowi żadnych aluzji typu, że ich druga połowa powinna bardziej się angażować w sprawy związku i rodziny, co będzie korzystne dla związku, bo wspaniałomyślność Lwa, kiedy nie widzi wad w partnerze to naprawdę postawa godna docenienia.
Samotne Lwy mogą nie być w nastroju do szukania kogoś kto wreszcie zauroczy ich serce. Do tego Lwy, które nieco wcześniej kogoś poznały mogą się spodziewać złych wiadomości od tej osoby,  typu odwołanie randki bądź w ogóle dłuższe milczenie.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA -Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Jeżeli jesteś samotnym Lwem, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię z negatywnych myśli.

PANNA
Panny będące w związku mogą spodziewać się komplikacji, przez co relacja nie będzie układać się tak jak wymarzyłaś sobie Panno, dotyczy to zwłaszcza relacji gdzie dopiero zaczął się związek. Ale nie czekaj Panno aż samo zacznie się naprawiać, tylko zrób coś a śmiało poradzisz sobie z przeciwnościami losu, w końcu o szczęście trzeba też zadbać samemu!
Samotna Panna ma szanse poznać kogoś z kim relacje ułożą się bliżej, jednak jeśli będziesz zbyt długo zwlekać z podjęciem decyzji by pójść z tą osobą na randkę, będziesz unikać spotkania, stracisz szansę jaką dał Ci los.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ SZCZĘŚCIA - W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

WAGA
Wagi będące w związku mają szanse na poprawę relacji między partnerami, to dobry czas na wspólne spędzanie ze sobą czasu na świeżym powietrzu. Pojawi się optymistyczne patrzenie w przyszłość. Wasza jakość związku zdecydowanie poprawi się, a Wy podejmiecie decyzje na wprowadzenie wiele śmiałych pomysłów w swoje życie.
Samotne Wagi może czekać przykry okres. Okaże się, że w miłości popełniły pomyłkę, dawno temu świadomie zerwały relacje z kimś, o kim trudno jest im teraz zapomnieć. Pozostałe Wagi muszą być czujne, mogą paść ofiarą uwiedzenia.

Anioł Tygodnia – ANIOŁ MIŁOŚCI - Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.

SKORPION
Skorpiony będące w związku muszą uważać na swoje decyzje dotyczące związku, jest niebezpieczeństwo podjęcia błędnych, nie przemyślanych decyzji, co może doprowadzić do rozpadu związku. Ten czas przyniesie wiele pokus dla Ciebie Skorpionie; możesz mieć trudność z ich przezwyciężeniem, sam wiesz ze miewasz skłonność do zdrady. Bądź uważny i kieruj się rozumem a nie emocjami.
Samotne Skorpiony mogą mieć w tym tygodniu niechęć do wychodzenia z domu; w samotnym zaciszu będą uciekać przed ludźmi i zabawą w towarzystwie. Osłabienie energetyczne sprawi, że będziesz nieodporny na depresyjne nastroje, może więc lepiej warto zrobić wszystko by zwalczyć w sobie tę chęć przebywania samemu i wyjść do ludzi.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY - Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Samotnym Skorpionom Anioł siły doda otuchy i otwiera na wewnętrzną moc, pomagając otworzyć się bardziej na życie towarzyskie i uczuciowe.

STRZELEC
Strzelce będące w związku podejmą ważne życiowe decyzje, typu zakup nowego mieszkania, ziemi, decyzje o zaślubinach czy choćby powiększenie rodziny. To bardzo szczęśliwy czas spędzony z rodziną lub bliższymi znajomymi; czas w którym Strzelec będzie czuł się spełniony.
Samotny Strzelec może przeżyć rozczarowanie miłosne, jakieś nieoczekiwane zdarzenie może sprowadzić go gwałtownie z obłoków na ziemię. Może się okazać, że osoba którą poznały jakiś czas temu, wcale nie jest tym za kogo się podaje.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO - Samotny Strzelcu pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

KOZIOROŻEC
Koziorożcom będącym w związku los niesie osłabienie siły duchowej i fizycznej, co spowoduje brak troski o swój związek. Trudno Ci będzie znaleźć Koziorożcu w sobie niezbędną siłę do poprawy sytuacji w związku i chęci dokonania zmian. Łatwiejsza będzie Ci się wydawała ucieczka do świata marzeń ale to niczego nie zmieni, weź to pod uwagę.
Samotne Koziorożce czeka opóźnienie szczęśliwego kresu zapowiadające nadejście szczęśliwej miłości w ich życiu. W tym tygodniu będziesz bardzo niespokojny, Twoje myśli będą chaotyczne, będziesz myślał tylko o sobie i nawet nie zauważysz, ze wokół Ciebie jest osoba, którą ranisz.

Anioł Tygodnia - TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Samotne Koziorożce nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

WODNIK
Wodniki będące w związku mogą się spodziewać dobrych wieści materialnych, a to zdecydowanie polepszy relacje w ich związku. Wspólny wyjazd na nowo ożywi ognistą miłość między Tobą a partnerem. Wasze uczucie dawno stało się spokojne i wyważone i odrobina dawka adrenaliny korzystnie wpłynie na Twój związek.
Samotny Wodnik będzie bardzo trudny do zdobycia w tym tygodniu; nie łatwo będzie wzbudzić Twoje zainteresowanie. Do nowych znajomości będziesz podochodził z dystansem i chłodem emocjonalnym, stan ten dotyczy przede wszystkim kobiety Wodnik.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ PIĘKNA - Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

RYBY
Ryby będące w związku mogą nie być w humorze i niestety ale mocno to odbije się na relacji z partnerem. Ryby będą złe, bo niby wszystko było zaplanowane, a nic nie wyszło tak jak tego chciały i pojawiły się jakieś kłopoty, których skutki będą odczuwalne w tym tygodniu. A dodatkowo uczuciem dominującym u Ryby będzie zazdrość o partnera.
Samotne Ryby w tym tygodniu powinny nieco bardziej ufać rozsądkowi niż emocjom. Mogą trafić na uczuciowego hochsztaplera, który będzie mamił słowami do momentu aż nie zdobędzie celu, czyli Ciebie a potem pryśnie jak bańka mydlana!

Anioł tygodnia – ARCHANIOŁ MICHAŁ - Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

 Zapraszam na wróżbę! Tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Figa , Wtorek 30.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×