Horoskop miłosny 28.07 - 03.08.2014

Czy w środku lata miłość zapuka do Twoich drzwi?

Horoskop miłosny 28.07 - 03.08.2014

Horoskop miłosny 28.07 - 03.08.2014


BARAN
W Twoim związku górę wezmą negatywne uczucia. Pojawi się zazdrość, napięcie, a nawet możliwe rozstanie na kilka dni. Cała sytuacja związana jest z przeszłością partnera, ale czasu nie da się cofnąć i musisz zapanować nad emocjami. Nie możesz tracić nad nimi kontroli.
Samotny Baran pozna kogoś, kto będzie prowadził z nim gierki miłosne tyle, że Baran nie lubi takiej przepychanki i zamiast myśleć o tej osobie jak o kimś, z kim mógłby wejść w nowy związek poczuje do niej zniechęcenie. Może okazać się, że Ty i ta osoba macie różne sposoby pojmowania świata.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

BYK
Dla Byków będących w stałych związkach to czas harmonii i poczucia bezpieczeństwa.  Ty i partner zbliżycie się do siebie, razem spędzicie wiele dobrego czasu, zaplanujecie korzystną zmianę w domowych inwestycjach, gdyż parter od dłuższego czasu ma dodatkowe źródło dochodu, co Was napawa optymizmem.
Samotne Byki czeka nowa znajomość z kimś, kto jest majętny, ale nie stroni od towarzystwa i zabaw. Dla Ciebie Byku lepiej będzie potraktować tego kogoś jak przyjaciela niż osobę, z którą mogłabyś planować dalsze życie.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ POCIESZENIA- Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku czeka utknięcie w martwym punkcie, jeśli chodzi o rozwój partnerstwa. Już zbyt długo bronisz się przed bólem, zaprzeczasz emocjom, a w Tobie zastyga nieutulony żal. Musisz zrozumieć konieczność zmian, które nachodzą. Niektórym Bliźniakom uda się naprawić jeszcze związek, gruntownie go przebudować, inne czeka nieuniknione rozstanie z partnerem.
Single będą się bawić, flirtować, będą bez obaw wchodzić w ekscytujące romanse. Zechcesz bawić się życiem i czerpać z niego dla siebie jak najwięcej. Chcesz się nacieszyć swoją wolnością, bo czujesz w sercu, że już niedługo wejdziesz w nowy związek.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

RAK
Zakochane pary będą snuły plany na wspólną szczęśliwą przyszłość, jednak możecie w swoich planach zagubić się w realiach życia, gdyż wspólny wyjazd za granicę i założenie tam rodziny nie jest dla Was możliwy przez najbliższe lata.
Samotny Rak może mieć okres smutku w swoim życiu. Właściwie wciąż rozpamiętujesz związek z przeszłości mając świadomość, że i tak powrót nie jest już możliwy, a przez to tylko blokujesz się na nowe uczucie.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL -  Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

LEW

Lwom będącym w związku będzie wyjątkowo układać się harmonijnie w relacji z partnerem. Sam Lew będzie czuł niebywały przypływ energii, co korzystnie wpłynie na jego relację. Ciesz się i raduj, rozpływaj w miłości, po prostu kochaj, bo nie wiadomo, kiedy po raz kolejny Twoje partnerstwo będzie takie radosne.
Samotna Lwica będzie pełna wdzięku. Bez trudu uwiedziesz każdego, kogo zechcesz, czas sprzyja nowym znajomością u Ciebie a Ty wiesz, że chcesz zacząć swoje życie od nowa, wolna od emocjonalnych zobowiązań, sprawisz, że randki z Tobą będą niezwykle romantyczne.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

PANNA
Początek tygodnia może przynieść szarpaninę w relacji. Ty i Twoja druga połowa zbyt chaotycznie będzie tłumaczyć swoje potrzeby w związku i tak naprawdę żadne z Was nie będzie wiedziało, o co chodzi drugiej stronie. A Ty zamiast dążyć do dalszego wyjaśnienia możesz podjąć decyzję o gotowości zerwania związku, zamiast rozważyć możliwości pobudzenia uczuć między Wami a to nadal jest możliwe do zrealizowania.
Samotna Panna powinna obowiązkowo wybrać się na miłosne łowy. Los Ci sprzyja, więc nie możesz zaszywać się w domu, jeśli pragniesz wejść w miłosny związek. To czas, kiedy najłatwiej będzie Ci się zakochać a związek będzie miał szanse przetrwać długie lata.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnera.

WAGA
Gwiazdy będą sprzyjać związkom, które tworzą rodziny – to czas zgody, harmonii, porozumienia, budowania większej zażyłości. Wspólnie spędzany czas będzie dla Was niezwykle pożyteczny, ale unikaj wciągnięcia się w sprawy prawne partnera. On musi zachować dojrzałość i samodzielnie, ponieść odpowiedzialność za swoje czyny.
Samotna Waga nie będzie odczuwać zbyt mocno tego, że nie ma pary, gdyż przed nią czas romantycznych spotkań i czułych randek. Być może nie będzie z tego miłości życia, ale będzie, co wspominać w gorsze dni.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

SKORPION
W stałych związkach dojdzie do głosu zazdrość, podejrzliwość i złośliwości. Nie podejmujcie pochopnych decyzji tylko szukajcie rozwiązania Waszego problemu, być może natłok spraw codziennych spowodował dużo stresu i brak wsparcia, więc ratunkiem będzie weekendowy wyjazd choćby na wieś.
Skorpiony bez pary nie będą uskarżać się na brak powodzenia, co bardzo Cię ucieszy, gdyż to oznacza, że kończy się dla Ciebie era samotności i zaczyna era flirtów, randek i związków. Pamiętaj tylko by umawiać się z tymi, którzy nie mają obrączki na placu lub kieszeni.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku.

STRZELEC
To dobry czas na zgodę i porozumienie. Jeśli Twój związek od dawna przeżywa kryzys teraz relacja nabierze na nowo blasku i dobrej energii. Możesz liczyć na łaskawość losu, że Ty i Twoja połowa zaczniecie patrzeć na siebie z innej, lepszej dla Was perspektywy, znów będziecie się pozytywnie oceniać.
Single gotowe na nową miłość mogą się spodziewać, że właśnie teraz pojawi się w ich życiu ktoś wyjątkowy. Ktoś, kto otworzy ich serce, komu zaufają, ale też ktoś, kto sprawi, że noce będą wyjątkowo gorące tego lata.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ STRÓŻ - Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

KOZIOROŻEC
Teraz docenisz ciepło w swoim domu. Między Tobą, a wybrankiem twego serca będzie wyjątkowo dużo czułości i bliskości. Wiele satysfakcji przyniosą Ci obowiązki macierzyńskie, ale też pojawią się chwile pełne namiętności, czego brakowało w Twoim związku od dawna. 
Samotne Koziorożce czeka czas spełniających się życzeń w miłości. Jeśli na Waszej drodze już dawno pojawiła się pewna znajomość, ale do tej pory jakoś nie ruszyła z miejsca ten tydzień przyniesie zadziwiające zmiany w tym kierunku. Nagle ta osoba zechce nawiązać z Tobą bliższą relację i może stać się miłością Twego życia.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ NAWRÓCENIA - Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

WODNIK
Wodniczki będące w stałym związku mogą się spodziewać zmienności. Przyjdzie czas letniej burzy, słońca, potem znów się zachmurzy, ale w weekend będzie już bardzo gorąco, rozpoczniecie wspólny urlop i miedzy Wami bliskość wróci do normy.
Dla samotnych Wodników tydzień bardzo udany, poznasz nowych ciekawych i wartościowych ludzi, zawiążesz nowe bliskie znajomości, co bardzo Ciebie ucieszy, gdyż zyskujesz dobry nastrój, gdy w Twoim otoczeniu pojawią się nowe znajomości zwłaszcza płci przeciwnej.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

RYBY
Dla Ryb będących w związku gdzie jest Was troje, nie dwoje pojawią się miłosne niesnaski. W relacjach między kochankami duży niepokój o dalszą przyszłość znajomości, zazdrość, ale też namiętność i miłość.
Staniesz się osobą bardzo nieufną i niechętnie będziesz nawiązywać bliższe znajomości, w związku, z czym trudno Ci będzie wejść w jakikolwiek związek gdyż nikt od samego początku nie zadeklaruje Ci wspólnej przyszłości.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY STRACHU-Osoby samotne muszą przełamać swoje wewnętrzne słabości, jeżeli chcą poznać swoją wymarzoną miłość.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 28.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×