Horoskop miłosny: 21.12-27.12.2015

Czy świąteczny czas wpłynie na wasze uczucia?

Horoskop miłosny: 21.12-27.12.2015

STRZELEC (22.11-21.12)
Będziecie czuły się w tym tygodniu wyjątkowo. Możecie liczyć na romantyczny podarunek od partnera. Będzie to coś, czego się nie spodziewacie. Będziecie bardzo zadowolone.
Singielki na święta wyjadą poza miejsce zamieszkania. Nie będziecie specjalnie zainteresowane osobami płci przeciwnej.
Początek tygodnia będzie sprzyjał miłosnym przytulańcom, natomiast pod koniec tygodnia to się zmieni.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)
Musicie się w końcu zdobyć na rozmowę ze swoim wybrańcem i poinformować go o tym, czego Wam w życiu jeszcze do szczęścia potrzeba. Partner Was wysłucha i dotrą do niego Wasze słowa.
Singielki będą się teraz biły z własnymi myślami, czy dobrze robią z tym, że są same. Przed Wami okres zawahania i przemyśleń.
Wspaniały okres do starań o dziecko. Powinno się teraz udać.

WODNIK (20.01-18.02)
Partner zacznie Was doprowadzać do szału. Będzie to dla Was za dużo. Jednak poradzicie sobie z sytuacją doskonale. Jak zawsze.
Jest to doskonały czas na spędzenie czasu z matką. Niestety niektóre z Was będą musiały wysłuchać, czemu jeszcze nie macie partnera, itd. Stara śpiewka…
Jeśli seks, to tylko w nocy.

RYBY (19.02-20.03)
Och jak pięknie! Czysta sielanka. Odnowienie uczuć. Wsparcie męża. Miód na serce. Czyste szczęście – to czeka pary w tym tygodniu.
Jeśli jesteś akurat bez pary, to może się zdarzyć, że na Twojej drodze pojawi się przystojny ciemnowłosy mężczyzna, który zwróci Ci w głowie.
Nie daj się zwieść urokowi, i decyzje o dzieleniu się swoją intymnością z drugą osobą podejmuj tylko i wyłącznie samodzielnie. Nie ulegaj wpływom.

Zobaczcie także: POCZUCIE HUMORU JEST ATRAKCYJNE DLA MĘŻCZYZN W TAKI SPOSÓB JAK DLA KOBIET? OTO CO ODKRYLI NAUKOWCY

BARAN (21.03-20.04)
Pomimo, że wasz związek mknie naprzód, czujecie się w nim bardzo dobrze, kobieco, to jednak jeszcze jest coś czego Wam brakuje. Pomyślcie, czy nie wymagacie od partnera zbyt wiele.
Otrzymacie dobre informacje o imprezie ze znajomymi. Może się tam trafić mężczyzna, nad relacją z którym opłaca się popracować.
Jeżeli chodzi o alkowę, to w tym czasie możliwe do poczęcia są bliźnięta.

BYK (21.04-21.05)
W związkach nadchodzi dobry okres. Przed Wami dużo rozmów na różne tematy. Pamiętajcie jednak, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem… Nie jest warto mówić zbyt dużo.
Nie masz faceta przy boku? Nic się nie stało. Wreszcie złapiesz wiatr żagle i zaczniesz myśleć, że świat należy właśnie do Ciebie.
Mężczyzna da Ci więcej niż do tej pory. Przez grubą skórę przedrze się odrobina fantazji i romantyzmu. Zasługujesz na więcej.

Zobaczcie także: 5 NAJLEPSZYCH I 5 NAJGORSZYCH TEKSTÓW, NA KTÓRE FACECI PODRYWAJĄ KOBIETY

BLIŹNIĘTA (22.05-20.06)
Może się zdarzyć, że nie będziecie nadawać na tych samych falach co partner przez okrągły tydzień. Może to prowadzić do różnorakich rozterek. To jest czas przejściowy. Wszystko da radę rozwiązać.
Singielki za to będą cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. Jeśli zapragniecie przerwać stan samotności, odnajdziecie wokół siebie odpowiednią osobę, która zrealizuje z Wami ten plan.
Będziecie musiały troszkę pozabiegać o faceta. Będziecie mieć mnóstwo rzeczy do zrobienia. Musicie zadbać o to, żeby znaleźć czas na rozluźnienie się w sypialni.

RAK (21.06-22.07)
Mężatki mogą zacząć sentymentalnie wspominać stare czasy. Pomimo upływu wielu lat wciąż mogą istnieć dawne wspomnienia.
Jeśli akurat nie masz nikogo u boku, możesz się zdziwić jak łatwo zakochać się na zabój. Miły pan może zawrócić Ci w głowie.
W łóżku będziecie raczej bierne. Poczujecie się jak kobieta zdobywana, co ma też swój urok.

LEW (23.07-22.08)
Poczujecie teraz wielką radość z tego, że macie odpowiedniego partnera u boku. I mimo tego, że czasami zdarzają się między Wami drobne sprzeczki, wszystko sobie wybaczycie.
Singielki w czasie świątecznym mogą być trochę przytłoczone brakiem partnera. To będzie dla Was czas nostalgii i przemyśleń. Po świętach wszystko wróci do normy.
Seksualnie będziecie zadowolone. Szczególnie na początku tygodnia nie będziecie miały na co narzekać. Warto spróbować czegoś nowego, inaczej niż do tej pory.

PANNA (23.08-22.09)
Panny, które są w związkach będą teraz starały się spędzać jak najwięcej czasu w domu. Połączą Was z ukochanym bardzo przyziemne sprawy… sprzątanie, gotowanie, itp...
Panny bez pary również zaczną pielęgnować swój dom, by pachniał świeżością. Być może do swojej świątyni zaprosicie pogodnego mężczyznę, który odmieni Wam święta.

WAGA (23.09-22.10)
Nie każda Waga będzie mogła spędzić ten czas z partnerem. Mogą się zdarzyć takie sytuacje, że nie spędzicie tych świąt razem w takim stopniu, w jakim byście chciały.
Singielki raczej postawią na dobrą zabawę, choć nie zabraknie też w tym wszystkim westchnienia za posiadaniem partnera.
Możecie liczyć też na spełnienie w miłości. Partner będzie wprowadzał Wasze pragnienia w realizację bez mrugnięcia okiem.

SKORPION (23.10-21.11)
Skorpiony troszeczkę zaczną się obawiać własnej pozycji w związku. Całkiem niepotrzebnie. Partner Was sobie bardzo ceni.
Osoby, które aktualnie nie są w związku mogą stać się bardziej kochliwe i otwarte na nowe znajomości niż zwykle. Te dni mogą przywiać nową miłość.
W łóżku w zasadzie po staremu.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia
Numer do wróżki : 700 788 338 ( Koszt dla klienta:4.92 zł/min z VAT)
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.MIA. treść pytania do eksperta pod numer 74068 Np.: TC.MIA.19.08.1983r.Marek,co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 4.00 zł netto (4.92 zł z VAT)

http://wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 20.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×