Horoskop miłosny 30.05.- 05.06.

Co Cię czeka w miłości w tym tygodniu?

horoskop milosny.jpg

BARAN

Wolne Barany, owszem, poznają nowych znajomych, ale nie będzie pośród nich nikogo odpowiedniego do dłuższej znajomości. Po prostu uczuciowa posucha. Niestety, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Odpowiedni partner pojawi się w późniejszym czasie. Zajęte Barany powinny popracować nad stabilizacją swojego związku, okazać partnerowi swoje zaangażowanie i uczucie. Przed Wami gorące noce. 
Twój kamień to karneol. 


BYK
Wolne Byki w tym tygodniu powinny dać z siebie wszystko, część z Was będzie miała okazję spotkać tego jedynego, stałego partnera na całe życie. Pokażcie, jakie jesteście naprawdę. Warto to zrobić. Zajęte Byki powinny zwrócić uwagę na postępowanie partnera i zapobiec ewentualnej zdradzie. Lepiej dmuchać na zimne i okazać mimo wszystko więcej zaangażowania w związek. Przede wszystkim jednak dopieścić partnera. 

Twój kamienień to agat. 

BLIŹNIĘTA
Dla wolnych Bliźniąt tydzień jak każdy inny, w ich życiu uczuciowym nic się nie będzie działo, tylko niektóre będą miały możliwość poznać konkretną osobę. Życie pozostałych nie ulegnie żadnej zmianie. Owszem, powiększy się grono znajomych, ale nic więcej. W życiu zajętych Bliźniąt też nie pojawią się żadne radykalne zmiany. Jak zwykle będą drobne konflikty, ale poza tym nic Wam nie zagraża. 

Twój kamień to jaspis. 

RAK

W życiu niektórych wolnych Raków pojawi się odpowiedni partner, tym razem wpadnie Wam w ręce na stałe. Warto go zatrzymać docelowo i nie pokazywać (nie chwalić się) znajomym. W początkowej fazie znajomości mogą starać się go odbić. Raki pozostające w związkach czeka udany tydzień. Wasze wzajemne relacje (o ile to możliwe) zacieśnią się i będziecie po prostu rozpieszczane. 
Twój kamień to topaz. 


LEW
Uda się polowanie Lwom, a zwłaszcza Lwicom. Wiadomo, że to one rządzą i wybierają. Tym razem upolują w miarę normalną zwierzynę, którą można zatrzymać na dłużej. Trudno, na bezrybiu i rak rybą. Lwy pozostające w związku niewiele skorzystają z uroków życia. Wasz partner jest zazdrosny i chętnie schowałby Was przed całym światem. Żadne wyjaśnienia nie pomogą, już taki jest. 

Twój kamień to jadeit. 

PANNA
Wolne Panny czeka taki sam tydzień jak poprzedni. Nic w Waszym życiu nie ulegnie zmianie. Lepiej zająć się pracą lub nauką z korzyścią dla siebie niż martwić się brakiem partnera. Przyjdzie czas, to się pojawi. Zajęte Panny czeka powtórka miesiąca miodowego. Wasz partner stanie na wysokości zadania, a niespodzianka przerośnie Wasze oczekiwania. 

Twój kamień to szmaragd. 

WAGA
Wolne Wagi, możecie korzystać z życia, flirtować i romansować. Czerwcowe noce są szczególnie gorące. Nie spotkacie tego jedynego, ale to nie powód, aby się umartwiać. Zajęte Wagi, nie zmieniajcie niczego w Waszym związku. Kochacie i jesteście kochane. To w zupełności wystarczy. Lepsze jest wrogiem dobrego. Pamiętajcie o tym. 

Twój kamień to malachit.

SKORPION
Wolne Skorpiony powinny pomyśleć o wyjeździe, może być krótki, weekendowy. Będą miały możliwość poznania interesujących osób, między innymi kogoś, przy kim Wasze serce szybciej zabije. Zajęte Skorpiony też powinny się wybrać z partnerem na wyprawę, może być krotka, typowo weekendowa. Wasze relacje wzmocnią się, a uczucie znów rozkwitnie. 

Twój kamień to cytryn. 

STRZELEC
Niestety, ale większość wolnych Strzelców pozna amatora flirtu lub romansu bez zobowiązań. Lepiej więc być ostrożną i zachować umiarkowane zaufanie wobec osób nowo poznanych. Przykre rozczarowanie wówczas Cię ominie. Zajęte Strzelce, pamiętajcie: miłość nie jest nam dana na zawsze, należy ją pielęgnować, tak jak kwiaty. 

Twój kamień to labradoryt. 

KOZIOROŻEC
Większość wolnych Koziorożców pozna miłość swojego życia, ale dopiero za dwa-trzy miesiące zorientują się, jak ważna jest dla nich ta osoba. Uczucie będzie rozwijało się powoli. Zajęte Koziorożce powinny wierzyć partnerowi, ale jednak ukradkiem, dyskretnie go pilnować. Lepiej trzymać rękę na pulsie wydarzeń. 

Twój kamień to ametyst. 

WODNIK
Wodniki na ogół są wierne, jeżeli partner spełnia ich oczekiwania (niekoniecznie finansowe). Jeżeli okaże się do niczego, zdradzą wówczas bez skrupułów. Partnerzy Wodników powinni o tym pamiętać. Dlatego wolnym Wodnikom tak trudno jest dobrać do siebie odpowiednią osobę, a pozostające w związkach tak często zdradzają

Twój kamień to rubin. 

RYBY
Ryby zwykle są niezdecydowane i dlatego trudno im dobrać do siebie partnera na stałe. Zwykle lawirują, umawiając się z kilkoma. Niemniej jednak niektóre z Was poznają odpowiedniego partnera, spełniającego Wasze wymagania. Zajęte Ryby zwykle się zastanawiają, oczywiście po cichu, czy dokonały właściwego wyboru. Zapewnienia, że tak nic nie dają. Muszą się same przekonać. 
Twój kamień to kryształ górski. Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 30.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×