Horoskop miłosny 03.11. - 09.11.2014

Czekasz na miłość, a może już ją znalazłaś? Sprawdź, co w tej sferze czeka Cię w najbliższych dniach!

Horoskop miłosny 03.11 - 09.11.2014

Horoskop miłosny 03.11. - 09.11.2014


BARAN
„Miłość cierpliwa jest” – cytat znany każdemu, ale chyba nie Tobie. Nieustanie wymagasz od partnera okazywania dowodów miłości, choć Wasza relacja nie jest zbyt długa. Od samego początku pominęłaś kilka etapów rozwoju znajomości, przechodząc do sedna – jeśli nie przystopujesz, niedługo ponownie staniesz się singlem.
Czasem wydajesz się chłodna, ale w środku kryje się pragnienie silnych więzi, jeśli jednak nadal jesteś samotna, nie bój się otworzyć bramy miłości przed osobą, która zacznie zabiegać o Twoje względy – postaraj się o miłą i ciepłą atmosferę między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Obecność tych Aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.


BYK
Nieustanie rozmyślasz o Twojej relacji, więc czas, żebyś zrozumiała, że ten związek wymaga albo gruntownej przebudowany albo powinien zmierzać do zakończenia. Jednak prawdziwa miłość między Tobą a partnerem pozwoli na reanimację tej relacji – jeśli to było tylko zauroczenie, nie przetrwacie kryzysu.
Samotny Byk będzie miał okazje poznać w towarzystwie osobę oryginalną o szerokich zainteresowaniach. Od razu wpadnie Ci w oko, tyle że ta osoba nie do końca odwzajemni Twoje odczucia. Musisz się wykazać większą inicjatywą, by zdobyć jej przychylność. Przekrocz granice swych zasad!
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ MICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków.


BLIŹNIAK
Miłość odmieni korzystnie bieg wydarzeń, będziesz otwarta i ufna, a on, choć niedawno poznany, wniesie wiele radości do Twego życia. Przestaniesz się zamartwiać, z kim spędzisz święta i Nowy Rok. Jeśli go kochasz, nie trzymaj partnera w niepewności, śmiało mów o swoich uczuciach.
Samotny Bliźniak zacznie więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, realizując różne sportowe pasje i wśród takich wypadów masz szansę poznać kogoś, kto jest zawsze pewny siebie i uśmiechnięty. Od razu wpadnie Ci w oko. Jednak pamiętaj, że nadmiar ambicji czyni człowieka ślepym i głuchym na głos rozsądku!
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

RAK
Jak docenić drugiego człowieka, nie kochając siebie? Nie ma takiej możliwości – im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym szybciej uda Ci się naprawić relacje między Tobą a ukochaną osobą.Przestań zawracać uwagę na to, co inni mówią o Twoim partnerze, ważne jest to, co Ty sama o nim myślisz.
Życie uczuciowe przesłoni Ci całą resztę, postanowisz zerwać ze swą samotnością i zabierzesz się za intensywne szukanie miłości, dzięki czemu Twoim przyjaciele poznają Cię z kimś naprawdę interesującym – tylko pamiętaj, zachowaj dystans i nie zapraszaj od pierwszej rozmowy na randkę.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ STRACHU – W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.


LEW
Życie zawodowe i kariera jest dla Ciebie bardzo ważna, poświęcasz jej dużo czasu, jednak bez bliskich obok siebie nie jesteś w stanie iść do przodu, i w końcu znajdziesz złoty środek, by bez uszczerbku dla swoich zawodowych obowiązków móc spędzać więcej czasuw domu, wśród bliskich.
Samotny Lew spędzi przyjemny tydzień na kontynuacji znajomości zawartej nieco wcześniej. Zaczynasz coraz bardziej lubić tę osobę, ale tak naprawdę jeszcze niewiele o niej wiesz. Nie bój się zadawać pytań, na które chcesz znać odpowiedź – jeśli on będzie unikał odpowiedzi, włącz czerwone światełko!
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.


PANNA
Dla Ciebie i Twojej drugiej połowy to spokojny etap – miły, oszczędzający trosk i kłopotów. Ciesz się z każdej chwili, gdyż nie wiadomo, jak długo potrwa ta sielanka. Dużo czasu i energii poświęcisz sprawom domu i rodziny, co oczywiście odbije się na poprawie relacji między Wami.
Samotna Panna może mieć szczęście w miłości. Osoba, której od dawna się przyglądasz, zagadnie do Ciebie i poprosi o numer telefonu. Jeśli on także da Ci Twój, nie dzwoń, zanim on nie zadzwoni pierwszy, bo zmarnujesz swe szanse.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera –niedługo coś się zmieni.


WAGA
Od dawna nie jesteś szczęśliwa w tej relacji, a mimo to dalej brniesz w ten nieudany układ, nie próbując się nawet zatrzymać i wsłuchać w siebie i swoje najgłębsze odczucia. To jest idealny moment, aby się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie: „ Czy ja go jeszcze kocham?”. Skoryguj swoją wizję przyszłości!
Samotna Waga ma szanse spotkać na swojej drodze osobę, która będzie jej odpowiadać zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Od pierwszego spotkania dojdziecie do wniosku, że wiele Was łączy i będzie propozycja spotkania na kolejną randkę. Nie bój się marzyć, wtedy odkryjesz drogę, którą chcesz podążać!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania.


SKORPION
Od dłuższego czasu Twój związek nie jest w najlepszej kondycji – brakuje między Wami wzajemnej serdeczności, a przed wszystkim romantyzmu. Nie wiesz, jak to zmienić, zacznij zachowywać dystans wobec swego partnera, wzbudź w nim nerwową obawę, że może Cię stracić.
Samotny Skorpion powinien starannie i dokładnie zastanowić się, kogo zechce wpuścić do swego życia. Nowo poznana osoba może wzbudzać Twoją początkową fascynację, ale to też ktoś bardzo zaborczy, kto szybko zechce zamknąć Cię w złotej klatce i nie pozwoli Ci wyfrunąć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Nie możesz się jednak poddawać – uwierz w siebie i w swojego partnera, a zbudujecie szczęśliwy związek.


STRZELEC
Strzelec w związku w tym tygodniu zachwyci swego partnera na nowo. Bez trudu zaczniecie się dogadywać w kwestiach, które od jakiegoś czasu między Wami nie mogły być w żaden sposób rozwiązane. Może to wspólny jesienny urlop ma na Wasz związek tak zbawienny wpływ. Podaruj innym przestrzeń, uwagę oraz wsparcie!
Samotnego Strzelca czeka duże powodzenie. Pojawi się u Ciebie mnóstwo okazji do intensywnej komunikacji z płcią przeciwną, co oczywiście zaowocuje tym, że po raz kolejny zakochasz się bez pamięci, całkowicie zaangażujesz się w tę znajomość. Ciekawe tylko jak długo tym razem będzie biło Twoje serce.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.


KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku czeka dosyć przychylny i życzliwy czas w partnerstwie. Czas, kiedy w relacji będzie panować miłość, zgoda i harmonia i wszystko do momentu, kiedy Ty podejmiesz decyzje o wspólnym weekendowym wyjeździe, a Twój parter odmówi, wymigując się nadmiarem pracy. Pamiętaj, dobra ocena sytuacji ochroni Cię przed pomyłkami!
Samotny Koziorożec wciąż będzie szukał osoby, która zapewni mu poczucie stabilności w związku. Niestety od dłuższego czasu udaje Ci się poznać wyłącznie osoby, które relacje z innymi taktują powierzchownie i nietrwale. Ten tydzień nie przyniesie większych zmian.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.


WODNIK

Wodniki będące w związku czeka emocjonalne oddalenie od partnera, pojawi się między Wami brak zrozumienia dla własnych potrzeb w relacji. Wodniku,wydaje Ci się, że to Ty miewasz racje i ogóle nie słuchasz tego, co mówi do Ciebie partner, a on chce Ci zakomunikować coś bardzo ważnego! Pilnuj, aby Twoja wyobraźnia nie wzleciała za wysoko!
Samotny Wodnik tym razem pozna kogoś, kto wyda mu się idealny na stabilny związek. Jednak w czasie randek postaraj się nie opowiadać o byłych partnerach, tylko pokaż mu, że jesteś dla niego wygraną na loterii i nie masz na koncie długiej listy klęsk.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

RYBY
Przeszłość, która nie była dla Ciebie zbyt miła, zatarła u Ciebie zasady, na jakich powinien opierać się udany związek. A jedną z tych zasad jest wzajemne zaufanie, a Ty kontrolując nieustannie partnera, przyczyniasz się do skażenia Waszej miłości swoją zazdrością.
Samotna Ryba będzie szukała okazji, by wyrwać się z marazmu – poznajesz nowe osoby, coś iskrzy, ale żadna relacja nie rozwija się dalej. Szukasz winy w sobie, a nie pomyślałaś, że to druga strona może nie być na tyle zdecydowana, żeby tworzyć z Tobą coś więcej niż tylko przygodę. Kto drepcze utartym szlakiem, niczego nie osiąga!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 03.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×