Horoskop miłosny 31.03 - 06.04.2014

Czy wiosna jest zwiastunem nowej miłości? Czyżby miał nadejść najszczęśliwszy czas w Twoim życiu?

Horoskop miłosny 31.03 - 06.04.2014

Horoskop miłosny 31.03 - 06.04.2014BARAN
Los niesie Ci wiele pokus, nie łatwo będzie zapanować nad swoimi emocjami. Twój czas spędzony w towarzystwie innych będzie ciężką próbą dla Waszego partnerstwa. Jednak jest szansa, że podejmiesz właściwą decyzję i być może nawet zrezygnujesz z wyjazdowej pracy dla dobra Waszego związku.
Samotny Baran odkryje dla siebie nowe pasje, możliwe, że nawet wybierze się w podróż. Pomimo że tydzień upłynie na flirtach miłosnych, nie pojawi się nowa konkretniejsza znajomość. Pamiętaj, że szukając dla siebie partnera, znajdziesz dokładnie "to", czego szukasz.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże ci drogę, jaką trzeba iść by doznać w miłości spełnienia.

BYK
Przed Tobą okres próby w Twoim partnerstwie, trzeba będzie stawić czoła problemom i życiowym zawieruchom. Nie będzie łatwo, gdyż finanse w obecnej chwili nie są Waszą mocną stroną, dlatego pilnuj tego, żeby panował między Wami spokój i unikaj złośliwych uwag.
Byki single nie powinny narzekać na samotność, w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś ciekawy, z kim przyjemnie będzie spędzać czas. Jednak nie jest to jeszcze moment by angażować się emocjonalnie w tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

BLIŹNIAK
Dla Ciebie Bliźniaku to udany czas by rozwinąć Twój związek. Odkryjesz coś, co stanie się dla Ciebie inspiracją, by podnieść, jakość Waszej relacji. Wieczory spędzane przed telewizorem nie są już dla Ciebie. Wprowadzisz do Waszego partnerstwa swobodę, ruch jak również radość z życia.
Samotny Bliźniak może być zaskoczony deklaracją ze strony osoby, którą zna bardzo długo. Traktujesz ją, jako swego przyjaciela i wyznanie miłości z jego strony, wprawi Cię w zakłopotanie.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

RAK
Pozornie będzie się wydawało, że nie wiele się dzieje teraz w Twoim życiu partnerskim. Cicho, spokojnie, przyjemnie, jednak nie spoczywaj na laurach i planuj wspólne spędzanie ze sobą czasu, bo to tylko cisza przed burzą. Pojawi się trzecia osoba w związku miedzy Wami.
Samotny Rak nie powinien zaszywać się w domu. By rozpocząć jakieś nowe znajomości i wprowadzić powiew świeżości do swego życia trzeba wyjść do ludzi. Pojawią się zaproszenia by się "rozerwać", więc przyjmij je z radością.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-, Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

LEW
To szczęśliwy czas dla Was obojga. Będzie ze sobą bardzo blisko i na nowo odkryjecie łączące Was uczucia. Wspólna zabawa w towarzystwie przyniesie Wam wiele radości, a wy zauważycie, że tego właśnie brakuje w Waszym związku do pełni szczęścia - zabawy.
To czas refleksji dla Ciebie samotny Lwie. Będziesz w zaciszu swego domu i na samotnych spacerach rozmyślać o swoim życiu uczuciowym, zarówno przeanalizujesz całą przeszłość, jak i podejmiesz decyzje dotyczące Twojej przyszłości.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł pozwoli pozbyć się wszelkich napięć, jakie zrodzą się w relacji; samotnym pozwoli zrozumieć ich samotność.

PANNA
Wiosna to dla Ciebie nie tylko czas porządków w domowym gniazdku, ale także jest niezwykłym czasem odnowy w związku ducha i ciała. Ty i Twoja połowa zaczniecie pracować nad tym by wyzwolić w sobie energię do ożywienia Waszej relacji.
Samotna Panna będzie mieć dobrą passę w sprawach uczuć, więc nie powinna zmarnować żadnego dnia, tylko wykorzystać szanse, jaką daje jej los na znalezienie właściwego dla siebie partnera. Owocnie wykorzystaj każdy dzień.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

WAGA
Waga w związku będzie przeżywać teraz silne emocje. Będziesz pod wpływem natchnienia i możesz zażądać od partnera wspólnego zamieszkania bądź zgody na dziecko. Uświadomisz sobie jak wiele znaczy dla Ciebie Twój związek, i już nie będziesz pragnąć niczego więcej jak spędzić resztę życia u boku swego wybranka.
Samotna Waga wejdzie w dosyć skomplikowaną znajomość. W tej relacji będzie Was troje, jednak kolejne dni będą powoli wyjaśniały sytuacje i stosunki z nowo poznaną osobą zaczną się powoli wyjaśniać.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

SKORPION
To wspaniały dla Was czas. Razem z przyjaciółmi będziecie dzielić się wspólną radością. Okoliczności zewnętrzne będą pozytywnie wpływać na Wasz związek, wieczory będą bardziej czułe, będzie więcej deklaracji i wyznań.
Skorpion singel będzie pełen wiary, że tej wiosny wszystko mu się uda i odnajdzie dla siebie szczęście w miłości. Wydarzenia w kierunku  związku będą dla Ciebie wyjątkowo pomyślne i miłość dosłownie wisi nad Tobą.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

STRZELEC
Życie dla Ciebie i Twojej połowy potoczy się teraz nieco szybciej. Prawie każdego dnia będzie się działo coś istotnego dla Was obojga. Mogą się pojawić interesujące szanse dla Waszego związku. Ktoś znajomy zaproponuje imprezę weekendową, nie daj się prosić.
Zastanów się, ile razy szczęście przeszło obok nosa, a obiekt Twoich westchnień nie miał pojęcia, że jesteś nim zainteresowana.  Jeśli tym razem nie chcesz stracić kolejnej szansy na miłość, wyślij sygnał, że jesteś zainteresowana bliższą znajomością.
ANIOŁ TYGODNIA --ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

KOZIOROŻEC
To dobry tydzień by doprowadzić istotne sprawy w Waszym partnerstwie do pozytywnego końca. Zbyt długo już trwa między Wami frustracja i wzajemne obarczenie winą za kryzys w związku. Twoja połowa podejmie pracę, co będzie stanowiło klucz do poprawy relacji, a Ty zaczniesz żyć spokojniej, przestaniesz martwić się o finanse.
Koziorożec bez pary odetnie się w końcu od przeszłości, od dawnych przyzwyczajeń i związków co pozwoli mu otworzyć swoje serce na przyjęcie miłości. Będziesz szczęśliwa, pomimo, że nadal jeszcze przez jakiś czas sama. Zaiskrzy w Twoim sercu nadzieja na lepszą przyszłość.
ANIOŁ TYGODNIA -ANIOŁ NAWRÓCENIA - Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

WODNIK
Zebraliście dużo negatywnego doświadczenia w Waszym związku, a nadal poprawnie nie potraficie ocenić siebie i własnych potrzeb. Być może winą tego jest egoistyczne podejście każdego z Was, lub nie umiejętność skoncentrowania się na konkretnej sprawie. Uda Wam się pomimo wszystko złagodzić konflikt i doprowadzić do zgody.
Wodnik bez pary może się spodziewać owocnego tygodnia, a to wszystko z pomocą gwiazd, które będą Ci sprzyjać. Taka silna i pewna siebie zrobisz wrażenie na osobie, którą poznasz całkiem przypadkiem już wkrótce.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamieli oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

RYBY
Miewasz skłonność do ciągłego poświęcania się lub wchodzenia w związki, w których mężczyźni zamiast Cię dowartościowywać wpędzają Cię w kompleksy. To najlepszy moment, żeby zastanowić się nad swoją postawą i zmienić coś w swoim życiu a przed wszystkim w związku.
Samotna Ryba skupi się w tym tygodniu na zmianie wizerunku i konsekwentnej pracy nad tym, co pragnie osiągnąć. Nie chcesz być na siłę z kimś tylko po to by nie być samotną. Wolisz pozwolić uczuciom mieć swój własny rytm.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 31.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×