Horoskop miłosny: 04.04.- 10.04.2016

Czy wraz z nadejściem wiosny przyjdą zmiany w sercu?

Horoskop miłosny: 04.04.- 10.04.2016
BARAN
W związku czas przemyśleń, trzeba zastanowić się, czy jesteście ze sobą szczerzy. Choć obydwoje stawiacie na wierność i wzajemne oddanie, to może Wam brakować ognia namiętności. Być może trwasz w tym związku z rozsądku, a Twoje uczucia wobec partnera nie są szczere.
Dla samotnych: Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu – nie robisz nic, by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – po prostu kochaj.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła oznacza, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo rozpalić uczucia.

Zobaczcie także: 5 sposobów na radzenie sobie z samotnością

BYK
W tym tygodniu w stałych związkach będzie to przyjemny, ciepły czas – po okresie chłodu i kłótni z partnerem – ze spontanicznymi gestami sympatii, które mogą prowadzić nawet do oświadczyn! Choć tutaj wiele zależy od długości trwania związku.
Dla samotnych: Nie będzie to najlepszy moment na tworzenie nowej relacji, chociaż będzie Ci doskwierać przygnębiająca samotność. Możesz wówczas odczuwać zarówno uzasadnione, jak i nieuzasadnione lęki przed miłością.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

BLIŹNIĘTA
W nostalgiczny sposób Twoja uwaga zostanie przeniesiona do wydarzenia z przeszłości. Może to być wspomnienie z wakacji, może coś miłego z czasu młodości – coś, co wywoła zadumę, jak bardzo się zmieniliście przez lata, a mimo to Wasze uczucie usilnie trwa.
Dla samotnych: niebawem możesz się zauroczyć, ale nie angażuj się, istnieje prawdopodobieństwo, że druga strona potraktuje znajomość luźniej niż Ty.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

RAK
W tym tygodniu musisz znaleźć odpowiedni balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Warto usiąść z partnerem i odbyć szczerą rozmowę o Waszych wspólnych planach na przyszłość. Jeśli tego nie zrobisz, pod koniec tygodnia mogą pojawić się w Waszej relacji poważniejsze konflikty.
Rak bez pary nie będzie narzekać na brak zainteresowania. To wyjątkowy tydzień, gdzie będziesz w magiczny sposób przyciągać do siebie płeć przeciwną, wykorzystaj ten moment, gdyż jedna z nowych, powierzchownych jeszcze znajomości ma szansę przerodzić się w trwały związek.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – Osobom samotnym może się poszczęścić i poznają w końcu idealnego partnera.

Zobaczcie także: Mężczyźni wolą piękne i… mniej inteligentne kobiety?

LEW
W tym tygodniu w miłości pojawi się dziwna sytuacja, związek zacznie Cię nudzić lub w pewien sposób Tobie ciążyć i zamarzy Ci się wolność, wyrwanie się na samotny urlop, czas na własne przyjemności, co nie spodoba się Twojej połowie.
Samotny Lew może poddać się romantycznej miłości, którą zacznie idealizować i w swoich marzeniach zmieniać na zupełnie inną, niż jest w rzeczywistości.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed swoim partnerem pewnych spraw i informacji.

PANNA
W tym tygodniu umocnisz związek z obecnym partnerem. Relację Waszą będą cechować: stałość, zaufanie, wierność i ciepło przeżywanej zmysłowości. Czerp jak najwięcej radości z tych przyjemnych chwil.
Dla samotnych: Spotkasz się z osobą, która jest dla Ciebie autorytetem. Rozważ wszystkie rzeczy, jakie Ci powie, jest w nich wiele prawdy. To pomoże Ci przełamać nieśmiałość w miłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA – Stoisz przed dość ważnym momentem w Twoim życiu uczuciowym. To może być kwestia podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie uczuciowe.

WAGA
Aura tygodnia zapowiada, że osoby spod znaku Wagi mogą poczuć się osamotnione i zmęczone swoimi związkami, a jeśli tak się stanie, powinny pozwolić sobie na spokój i delikatne obchodzenie się z partnerem, nawet na wzajemne rozpieszczanie się.
Dla samotnych: W tym tygodniu nie szukaj miłości. Zajmij się swoim wnętrzem i samopoczuciem. Szczególnie zadbaj o swoją psychikę, bowiem pozimowa depresja może się nieoczekiwanie przytrafić.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że przez ten czas zdobyłaś cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości stworzyć udany i odpowiedzialny związek.

Zobaczcie także: REPORTAŻ: Odwołałam ślub trzy dni przed ceremonią...

SKORPION
Jesteś w związku? Twoja romantyczna relacja o trochę niejasnym charakterze stanie się poważna lub też rozpadnie się – będzie to czas, w którym się wyjaśni, dokąd zmierza Wasza znajomość trwająca już kilka miesięcy.
Dla samotnych: w tym tygodniu zamkniesz się na nowe relacje. Miłość może Ci wtedy przejść dosłownie koło nosa.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek.

STRZELEC
Jeżeli związek nie idzie po Twojej myśli, nie jesteś zadowolony, może lepiej byłoby z niego zrezygnować? Natomiast jeżeli wszystko idzie dobrze, jesteś szczęśliwy, to może czas na zawarcie związku małżeńskiego, a jeżeli już jesteś w takim związku, to może czas pomyśleć o potomku?
Dla samotnych: W sprawach miłosnych wymagane jest otwarcie się na pełne odczuwanie, a miłość da Ci więcej niż cokolwiek innego.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner do Ciebie czuje.

KOZIOROŻEC

Jeśli masz kogoś do pary, powinnaś uważać na to, co mówisz i okazujesz partnerowi. Sprzeczka może doprowadzić do tego, że zranisz jego uczucia. Choć brak bliskości sprawia Ci przykrość, to pamiętaj, że czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę.
Dla samotnych: Nie uciekaj od ludzi i nie wycofuj się na zapas, pewnie okaże się, że większość strachów nie miała realnych podstaw, inaczej nie pokonasz samotności.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w odnajdywaniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera.

WODNIK
Czas, aby zacząć coś od nowa, przyjąć zaręczynowy pierścionek, zamieszkać wspólnie, coś sobie obiecać. Spełniajcie swoje marzenia, prowadźcie intensywne życie, korzystajcie ze wszystkich okazji, które wydają się Wam atrakcyjne.
Wodniki-single będą mieć w tym tygodniu wiele szans na poznanie nowej miłości. Będziesz mieć słabość do złych chłopców, idących naprzeciw panującym trendom i niesłuchających opinii tłumu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i dadzą Ci szczęście.

RYBY
W Twoim związku nastąpi zatrzymanie wydarzeń, to ważny, przełomowy moment, wyjaśni się, czy chcecie być dalej razem, czy jednak relacja nie będzie miała dla Was sensu.
Dla samotnych: Towarzyszyć Ci będzie zbyt mocne pragnienie miłości, co może doprowadzić nawet do uzależnienia. Nie będziesz mogła się zdecydować, czego tak naprawdę pragniesz: czy ognistego romansu, czy romantycznych uniesień.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odgradzając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się za Tobą ciągnąć od wielu lat.Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 20.03.2016 (aktualizacja: 2016-04-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×