Horoskop miłosny 04.08 - 10.08.2014

Co los przyniesie tym razem? Czeka Was rozkwit miłości czy wręcz przeciwnie?

Horoskop miłosny 04.08 - 10.08.2014

Horoskop miłosny 04.08 - 10.08.2014


BARAN
To nie jest dobry czas dla Twego związku. Twoja zazdrość psuje najmilsze chwile, ale nie potrafisz nad tym zapanować, zwłaszcza kiedy Twój partner w ostatniej chwili informuje Cię, że zamiast spędzić weekend z Tobą, ma inne plany. Unikaj jednak konfliktu, bo grozi Wam rozstanie.
Single, które poznały już kogoś jakiś czas temu, będą dbać o dalszy rozwój znajomości. Nie będziesz miała oporów, by pierwsza zadzwonić i zaprosić na kolejną randkę, ale nie przesadź ze zbyt częstym kontaktem ze swojej strony.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły nastąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które do teraz mogą Cię blokować i utrudniać otwarcie nowego rozdziału.

BYK
Dla byków będących już w długotrwałym związku nadszedł idealny czas, by podjąć ostateczną decyzję dotyczącą wspólnego zamieszkania. Byki będące w krótszych związkach przeżyją ekscytujące chwile, które utwierdzą ich w przekonaniu, że dokonały właściwego wyboru w miłości.
Samotny Byk będzie miał okazję poznać oryginalną osobę o szerokich zainteresowaniach. Od razu wpadnie Ci ona w oko, jednak nie do końca odwzajemni Twoje uczucia. Musisz wykazać się większą inicjatywą, by zdobyć jej przychylność.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz, co to znaczy szczęście i spełnienie w miłości.

BLIŹNIAK
Bliźniaczka będąca w związku zamarzy o zakupie czegoś trwałego. Jej marzenia zadecydują właściwie o przyszłości relacji, bo jeśli okaże się, że partner nie jest w stanie spełnić jej oczekiwań bądź nie ma zamiaru podejmować wyzwania, Bliźniaczka zechce zmienić partnera, byle tylko zrealizować marzenia.
Samotna Bliźniaczka będzie obiektem westchnień niejednego przystojniaka, jednak z jakiegoś powodu nie będzie mogła zdecydować się na żadnego konkretnego kandydata. Możesz usłyszeć z tego powodu kąśliwe uwagi, które powinnaś zignorować.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ CHAMUEL – Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

RAK
W związku nastanie czas próby. Spotykając się z wybrankiem Twego serca, wreszcie zdobędziesz się na miłosne wyznania. Jeszcze nie ustaliliście, co tak naprawdę Was łączy i boisz się, gdy powiesz mu, co do niego czujesz, on się wystraszy i zniknie z Twojego życia.
Raki bez pary ulegną miłosnej magii. Gorące lato, ciepłe noce – to wszystko sprawia, że łatwo Cię uwieźć, jednak nie licz na więcej niż namiętną przygodę, gdyż związek na odległość nie przetrwa.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek. Może to być poznanie nowej miłości bądź odkrycie piękna w swoim dotychczasowym związku.

LEW
Lwy będące w związku czeka dosyć przychylny i życzliwy czas w partnerstwie. Czas, kiedy w relacji będzie panować miłość, zgoda i harmonia. Wszystko będzie pięknie do momentu, kiedy podejmiesz decyzję o wspólnym weekendowym wyjeździe, a Twój parter odmówi, wymigując się nadmiarem pracy.
Single mają szansę poznać kogoś, kto szybko ich zainteresuje i kogo od razu zechcą bliżej poznać. Jednak w obecnym czasie nie stronisz od uroków lata, bywasz w towarzystwie i nie bardzo interesują Cię randki w domu, mimo że sama osoba będzie niezwykle interesująca.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że mogłeś/aś nie mieć ostatnio szczęścia w sferze miłosnej. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia.

PANNA
Panna w związku zbyt dużo czasu poświęca na pracę. Powinnaś zająć się domem i rodziną, gdyż Twoi bliscy bardzo Cię potrzebują, a Ty nawet będąc z nimi, zamykasz się w swoim świecie. To dobry moment, by znaleźć czas na miłość i umocnić swoje partnerstwo.
Gwiazdy zachęcają do flirtów i spotkań, ale nowe fascynacje okażą się raczej nietrwałe, więc zamiast szukać tylko i wyłącznie miłości, pozwól sobie na przeżycie romantycznej przygody. Będzie co wspominać w samotne jesienne wieczory.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w związku.

WAGA
W stałym związku to Ty przejmiesz inicjatywę. Zbyt długo już czekasz, aż partner spełni Twoje oczekiwania, stajesz się rozdrażniona, bo nie otrzymujesz tego, czego pragniesz. Postanowisz sama zadbać o swoje potrzeby, a jeśli Twoja połowa nie zechce dotrzymać ci kroku, znajdziesz lepszego kandydata.
Samotna Waga pozna osobę, która nade wszystko ceni w życiu ziemskie rozkosze. Owszem, z początku bardzo Cię zaintryguje, jednak w dalszej perspektywie okaże się, że zupełnie inaczej pojmujecie znaczenie bycia w „luźnym związku”.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

SKORPION
W stałych związkach nie zabraknie czułości i przyjemnych chwil. Po wspólnym urlopie Wasze relacje mocno się ociepliły i na nowo przeżywacie drugą młodość, jednak pamiętaj, że musicie zmierzyć się z codziennością, a kredyty same się nie spłacą.
Samotny Skorpion będzie w pełni korzystał z uroków lata i z tego, co niesie ze sobą życie. Pojawi się ktoś, kto na długo zawróci Ci w głowie, lecz osoba ta pragnie tylko namiętności i spełnienia, więc będzie unikać zobowiązań.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć swoją samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy zaczną w końcu znikać, a Ty powoli odkryjesz, co to szczęście i radość.

STRZELEC
Jeśli jesteś już dłuższy czas w stałym związku, a Twój partner nadal nie spieszy się z deklaracjami, warto przeprowadzić poważną rozmowę na temat tego, dokąd zmierza Wasza relacja. Pamiętaj jednak, żeby na miejsce rozmowy wybrać coś romantycznego.
Staniesz się pewna siebie, zadbasz o swoje uczucia, postanowisz poszukać sobie właściwego mężczyzny. Nie będziesz czekać, aż książę na białym koniu sam się zjawi, jednak uważaj, bo łatwo teraz u Ciebie o miłosną pomyłkę.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku mogą się teraz cieszyć dobrą atmosferą w partnerstwie. Będzie Wam towarzyszyć poczucie bezpieczeństwa i przeświadczenie, że nikt i nic nie jest stanie spowodować rozdźwięku w Waszej relacji, a odkładane pieniądze wydacie na wspólny wyjazd w romantyczne miejsce.
Samotny Koziorożec odważnie ruszy na podboje miłosne, przez co nie będzie narzekać na brak powodzenia. Wśród nowo poznanych osób pojawi się ktoś, kto na długo zostanie w Twojej pamięci.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY POMIĘDZY LUDŹMI – W Twoim życiu mogą się pojawić nowe znajomości, które sprawią, że będziesz bliższy spełnienia pragnień Twego serca. Osoby będące już w związku powinny umocnić swoją relację.

WODNIK
W tym tygodniu nic nie zagraża Twojemu związkowi. Razem z wybrankiem Twego serca spędzicie cudowny tydzień w podróży, przez co miłosne chwile nabiorą szczególnego znaczenia. Wodniki będące w toksycznym związku znajdą sposób, by się z niego uwolnić.
Samotna Wodniczka nadal będzie przeżywać rozczarowanie miłosne, jakie przyniosła poprzednia relacja. Nie będzie miała ochoty szukać, a tym bardziej wchodzić w nowy związek. Czas spędzony w plenerze ukoi Twoje serce i przyniesie wiarę w lepszą przyszłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego anioła wskazuje, że odkryjesz piękno w swoim związku. To może być jakiś ciekawy lub wyjątkowo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo poczuć żar miłości.

RYBY
To czas, kiedy Ty i Twój partner zaczniecie znów cenić wspólnie spędzone chwile. Na nowo odkryjecie w sobie urok osobisty i siłę przyciągania, które kiedyś były dla Was niezwykle istotne. Jednym uśmiechem przegonisz wszelką złość u swego ukochanego i Wasza relacja szybko wróci do normy. Koniecznie zadbajcie o wspólny wypoczynek nad wodą.
Ryba bez pary wcale nie będzie narzekać na samotność. Będziesz korzystać z uroków życia i powodzenia, jakie masz u płci przeciwnej. Chcesz nacieszyć się wolnością, bo wiesz, że ten stan nie potrwa długo, gdyż nie jesteś stworzona do życia w pojedynkę.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają swoją drugą połówkę.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 04.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×