Horoskop miłosny: 05.01.2015 - 11.01.2015

Czekacie na miłość, a może już ją znaleźliście? Sprawdźcie, co was czeka w najbliższych dniach.

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny: 05.01.2015 - 11.01.2015BARAN

Początek tygodnia może przynieść szarpaninę w relacji. Ty i Twoja druga połowa zbyt chaotycznie będzie tłumaczyć swoje potrzeby w związku i tak naprawdę żadne z Was nie będzie wiedziało, o co chodzi drugiej stronie. A Ty zamiast dążyć do dalszego wyjaśnienia możesz podjąć decyzję o gotowości zerwania związku, zamiast rozważyć możliwości pobudzenia uczuć między Wami a to nadal jest możliwe do zrealizowania.
Samotna Baran wie, że nie nadszedł jeszcze czas by wchodzić w nową miłość, kiedy stare rany jeszcze się nie zabliźniły. Nowo poznana osoba mocno przypadnie Ci do gustu, ale będziesz miała wiele wątpliwości czy to przypadkiem nie będzie stanowiło tylko dla Ciebie lekarstwa na zranione serce.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i dadzą Ci szczęście.


BYK
Ten tydzień przyniesie nowe problemy w Waszym związku. Trzeba będzie naprawdę się wysilić, żeby je rozwiązać, jednak koniec tygodnia pomoże wyjaśnić i zamknąć sprawę, która wydawała się ciągnąć bez końca, co Was niezmiernie ucieszy. Zapowiada się, więc weekendowe świętowanie.
Śmiało wyjdź do ludzi, szukasz miłości i ją znajdziesz, nie bój zawierać nowych znajomości, bywać na randkach, przyjmować zaproszeń na spotkania towarzyskie, wśród tego tłumu znajdziesz taką osobę, która zrozumie Twą wrażliwą duszę.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w odnajdywaniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera.


BLIŹNIĘTA
Bliźniak w związku może czuć się ograniczany przez swego partnera, co będzie powodowało drobne spory między Wami. Nie chcesz rezygnować ze swoich szalonych marzeń i pomysłów tylko, dlatego, że Twoja druga połówka nie jest z tego powodu zadowolona.
Dla Samotnego Bliźniaka to tydzień spokoju, raczej skupisz się na obowiązkach domowych i rodzinnych niż szukaniu miłości, uznasz, że skoro do tej pory nic się nie zmieniło to na jakiś czas postanowisz sobie odpuścić.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.


RAK
To nie jest dobry czas dla Twego związku. Twoja zazdrość psuje najmilsze chwile, ale nie potrafisz nad tym zapanować, zwłaszcza, kiedy Twój partner w ostatniej chwili informuje Cię, że zamiast spędzić weekend z Tobą, ma inne plany. Unikaj jednak konfliktu, bo grozi Wam rozstanie.
Rak bez pary w tym tygodniu wyciszy swe emocje, stwierdzisz, że Twoje serce stało się tak mroźne, iż nie jest w stanie obdarzyć nikogo miłością. Dobrze jest w czasie spokoju skupiać się na rozwoju duchowym.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odgradzając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się za Tobą ciągnąć od wielu lat.


LEW
Fałszywe okazywanie uczuć wobec partnera, do którego nic już nie czujesz, negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie. Jeśli nie jesteś szczęśliwa w swoim związku, nie męcz się, tylko przeprowadź z nim szczerą rozmowę – może da się to jeszcze naprawić.
Lew bez pary pozna osobę, z którą nic nie jest pewne i nie ma utartych metod działania a także nie obowiązują żadne reguły. Nowo poznana osoba zechce szybko zaciągnąć Cię do łóżka i jeśli nie szukasz przygody tylko miłości zrezygnuj z tej znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek.


PANNA

W waszej relacji pojawiła się pewna tajemnica, ale lepiej jej nie zgłębiać, bo możesz odkryć coś, co zniszczy Wasz związek lub przynajmniej zachwieje jego przyszłością. To stało się dawno temu, zanim jeszcze Twój parter był z Tobą, nie ma sensu tego rozgrzebywać.
Panna bez pary pozna kogoś, kto gra rolę zagubionej istotki, a tak naprawdę bądź czujna, bo ta osoba może Cię tylko wykorzystać do roli pocieszyciela złamanego serca. Gdy rany będą wyleczone zniknie z twego życia bez słowa wyjaśnienia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że przez ten czas zdobyłaś cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości stworzyć udany i odpowiedzialny związek.
WAGA
Ten tydzień zrewiduje plany Twoje i Twojego partnera. W waszej relacji czegoś brakuje, podejmiecie w końcu decyzję, żeby szczerze o tym pomówić. Czas najwyższy zapobiec narastaniu konfliktów między Wami.
To, co do tej pory, samotna Wago, wydawało się niemożliwe, czy chociaż trudne do zrealizowania, okaże się dziedzinie proste. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która od pierwszej chwili poruszy Twoje serce i teraz już wiesz, że przez cały ten czas szukałaś miłości tam, gdzie jej nie było.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – Osobom samotnym może się poszczęścić i poznają w końcu idealnego partnera.


SKORPION

To czas, który da Wam szanse doprowadzić pewne sprawy do szczęśliwego końca. Być może wspólnie wreszcie zamieszkacie albo uda Ci się zajść w ciążę. Na pewno to wydarzenie będzie stanowiło punkt zwrotny między Wami. Zaczęła się dla Was dobra passa.
Samotny Skorpion będzie miał okazję poznać oryginalną osobę o szerokich zainteresowaniach. Od razu wpadnie Ci ona w oko, jednak nie do końca odwzajemni Twoje uczucia. Musisz wykazać się większą inicjatywą, by zdobyć jej przychylność.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed swoim partnerem pewnych spraw i informacji.


STRZELEC

Zakochane pary będą snuły plany na wspólną szczęśliwą przyszłość, jednak możecie w swoich planach zagubić się w realiach życia, gdyż wspólny wyjazd za granicę i założenie tam rodziny nie jest dla Was możliwy przez najbliższe lata.
Samotny Strzelec pozna bardzo interesującą osobę, z którą może nawiązać bliższą relację pod warunkiem, że oboje zaakceptujecie swoje potrzeby i zrozumiecie osobowość, jeśli to się Wam uda, nie pożałujecie, wzajemnie potraficie być wspaniałymi kochankami.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner do Ciebie czuje.


KOZIOROŻEC

Drobne przykrości w związku Was nie ominą, ale tym razem Ty pierwsza wyciągniesz rękę do zgody i wzajemne niesnaski szybko miną i dalej będziesz spokojnie kontynuować podjęte działania polegające na podniesieniu standardu Waszego związku.
Samotny Koziorożec, który od dawna jest kimś zainteresowany wreszcie otworzy się na te bliską znajomość, wylejesz wszystkie swoje uczucia wobec tej osoby, które od miesięcy trzymasz pod kontrolą.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.


WODNIK
Los niesie ci wiele pokus, nie łatwo będzie zapanować nad swoimi emocjami, Twój czas spędzony w towarzystwie innych będzie ciężką próbą dla Waszego związku. Jednak jest szansa, że podejmiesz właściwa decyzję i być może nawet zrezygnujesz z wyjazdowej pracy dla dobra Waszego związku.
Samotny Wodnik nie będzie zainteresowany znajomością, która nie ma przyszłości, chcesz przeżywać uczucia, bezpiecznie je okazywać, kochać i być kochanym a ta osoba, choć zabiega o Ciebie nie da Ci poczucia bezpieczeństwa.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje, że odkryjesz piękno w swoim związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo rozpalić uczucia.


RYBY
To szczęśliwy czas dla Was, będzie razem ze sobą całkiem blisko i na nowo odkryjecie łączące Was uczucia. Wspólna zabawa w towarzystwie przyniesie Wam wiele radości a wy zauważycie, że tego właśnie brakuje w Waszym związku do pełni szczęścia -zabawy.
Samotna Ryba pozna osobę, która będzie ją nieco przerażać swoją odwagą w miłości, osobę, która jest niezależna w miłości, ale jeśli ktoś wzbudzi jej zainteresowanie, zdobędzie ją, dzielnie pokonując wszystkie przeszkody. Dla twej wrażliwej natury lepiej by było zrezygnować z tej znajomości chyba, że interesuje Cię przeżycie przygody życia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA – Stoisz przed dość ważnym momentem w Twoim życiu uczuciowym. To może być kwestia podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie uczuciowe.
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 05.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×