Horoskop miłosny: 07.03 - 13.03.2016

Czy to będzie dobry tydzień?


ThinkstockPhotos-dv403015.jpg

BARAN
Wolne Barany na powodzenie nie będą narzekać, ale partnerzy okażą się chwilowi. Nikogo konkretnego nie spotkasz na swojej drodze, jedynie czasoumilacza. Barany pozostające w stałych związkach czekają konflikty bez powodu. Nie daj się sprowokować do kłótni. Pamiętaj, spokój przede wszystkim.
Twój kamień to awenturyn.

BYK
Wolne Byki w większości nadal pozostaną wolne. Żaden z ewentualnych „narzeczonych” nie będzie im pasował na dłużej, na chwilę owszem. Dla Byków pozostających w parach (nawet nielegalnych) zapowiada się bardzo spokojny czas, czas rozmów i wzajemnego zrozumienia.
Twój kamień to amazonit.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki dadzą się porwać namiętności i trochę zaszaleją. Powinny jednak mimo wszystko zachować zdrowy rozsądek. Ta znajomość jest miła, ale przelotna. Stałe związki Bliźniaków przeżyją swój renesans, innowacje w życiu intymnym okażą się strzałem w dziesiątkę.
Twój kamień to cytryn.

Zobaczcie także: Czy facet, który zdradził, zrobi to ponownie?

RAK
Wolne Raki spotkają wiele interesujących osób, ale tylko towarzysko. Nic nie będzie zapowiadać znajomości na dłużej. Zajęte Raki poznają uroki przebywania razem, nawet te z długim stażem. Wasze relacje zdecydowanie się poprawią, będzie mniej rozmów, a więcej bliskości fizycznej.
Twój kamień to malachit.

LEW
Wolne Lwy, a zwłaszcza Lwice, poznają sporo ciekawych osób, ale nic z tego nie wyniknie. To jeszcze nie ten czas na poznanie kogoś na stałe. Zajęte Lwy czeka czas spokoju i stabilizacji uczuciowej. Mogą Was poróżnić tylko drobiazgi, nic więcej. Szybko dojdziecie do porozumienia.
Twój kamień to szafir.

PANNA
Zapowiada się dla Was wyjątkowo udany tydzień. Większość wolnych Panien pozna konkretnego mężczyznę na stałe. Zajęte Panny zajmą się sprawami rodzinnymi. Wasze relacje z partnerem okażą się wyjątkowo udane w tym czasie.
Twój kamień to labradoryt.

Zobaczcie także: Nowy sposób na znalezienie faceta po... zapachu! Ale nie perfum...

WAGA
Wolna Wago, w tym tygodniu najwięcej czasu zajmie Ci praca i sprawy rodzinne. Dla siebie zostanie Ci tyle czasu co na sen i toaletę. Niektóre Wagi pozostające w związku podejmą trudną decyzję o rozstaniu, ale większość z Was nie ma zamiaru tego robić. To musi być przemyślana decyzja.
Twój kamień to kryształ górski.

SKORPION
Bądź ostrożna, wolna Skorpionico. Poznani w tym tygodniu panowie okażą się nieodpowiedni. Cóż, trzeba jeszcze zaczekać na tego właściwego. Zajęte Skorpiony spokojnie przeżyją ten tydzień, najwięcej czasu zajmie im praca i użeranie się z rodziną. Nie będą miały ochoty na amory.
Twój kamień to szmaragd.


STRZELEC
Wolne Strzelce, niestety nowe znajomości na nadają się do stałego związku. Pozostaniecie na stopie towarzyskiej. Trafić obecnie na odpowiedzialnego mężczyznę jest niezwykle trudno i nie ma sensu rozmieniać się na drobne. Zajęte Strzelce zajmą się rodziną, a nie sypialnią. Trzeba parę spraw doprowadzić do porządku.
Twój kamień to topaz.

Zobaczcie także: Jakie jest najlepsze miejsce na pierwszą randkę.. według mężczyzn?

KOZIOROŻEC
Samotne, wolne Koziorożce spotkają swoją miłość sprzed lat. Bardzo się rozczarujecie jego wyglądem i zachowaniem. Poczujecie ulgę, dobrze się stało, że się rozstaliście. Zajęte Koziorożce mają przed sobą paskudny tydzień, Wasze zachowanie wywoła sporo kłótni, zarówno w pracy jak i w rodzinie. Zwłaszcza relacje z partnerem okażą się wyjątkowo trudne.
Twój kamień to kwarc różowy.

WODNIK
Wolne Wodniki, nic na siłę, miłość przyjdzie do Was sama, nie trzeba jej szukać. Tak się złożyło, że obecnie nie poznacie nikogo konkretnego, nawet do krótkiego związku. Zostawcie to losowi. Zajęte Wodniki zaczną nareszcie zwracać uwagę na swoje otoczenie, częściej będą się uśmiechać i docenią partnera.
Twój kamień to jaspis.

Zobaczcie także: Jakie kobiece cechy irytują facetów?

RYBY
Wolna Ryba (a przynajmniej część) będzie miała okazję i pozna tego jedynego na całe życie i już go z łapek nie wypuści. Od razu będziesz wiedziała, że to ten jedyny. Zajęte Ryby, Wasze relacje z partnerem potwierdzą, że dokonana wcześniej decyzja okazała się słuszna, Wasz związek przetrwa wszystkie burze.
Twój kamień to rubin.


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.02.2016 (aktualizacja: 2016-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×