Horoskop miłosny 7-14.04.2013!

Zobacz, czy w tym tygodniu los się do Ciebie uśmiechnie i dostaniesz szansę na miłość! Wróżka Anne specjalnie dla Was przygotowała horoskop na ten tydzień!


Horoskop miłosny 7-14.04.2013!

Horoskop miłosny 7-14.04.2013!BARAN

Osoby spod tego znaku będące w związku będą niezwykle aktywne w sferze erotycznej, co nie każdemu partnerowi Barana będzie odpowiadać; jego głód, pragnienia i tęsknoty mogą wywołać konflikty w ich relacji. Baran może usłyszeć oskarżenia o brak umiaru i nieumiejętność pofolgowania własnym popędom. Uwaga, Barany z trzeciej dekady mogą mieć ochotę na romans!
Samotny Baran mający od dawna kogoś na oku, wreszcie dostrzeże przeciwka, którego nie doceniał, starając się o czyjeś względy. Teraz już wie, czemu ta osoba odrzuca jego zainteresowanie ale to nie znaczy, że jej się nie podobasz. Może, pomyśl by zacząć znajomość od bliższych koleżeńskich kontaktów.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cie na wymarzoną miłość.

BYK
Byki będące w związku poczują niestabilność własnych relacji. Nie tylko Ty ale i Twój partner będzie rozmyślał nad tym, czy jesteś dla niego właściwą osobą, czy Wasza relacja jest harmonijna, czy przynosi satysfakcje. Wieczory w związku mogą być chłodne, staniesz się zamknięty w sobie, a Twój partner tego w Tobie bardzo nie lubi. Wiesz o tym, ale nie potrafisz tego zmienić.
Samotne Byki będą miały okazję na poznanie kogoś, z kim relacja może trwać dłużej niż tylko trzy miesiące. Niestety, mogą to się okazać osoby już po przejściach, a Ty Byku szukasz kogoś z czystą kartą. Pomyśl, czy to jest aż tak ważne, by z tego powodu nie dać sobie szansy na miłość?


Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA - Anioł ten otula Cie swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na bezwarunkową miłość. Pomaga ożywić obecny związek.

BLIŹNIĘTA
Osoby spod tego znaku będące w związku mogą mieć niezbyt przyjemny początek tygodnia. Przypadkowo dowiedzą się o zatajonym kłamstwie partnera. Choć sprawa była dawno temu, może obudzić się w Tobie żal i pretensja do drugiej połowy o brak zaufania do Ciebie. Koniec tygodnia przyniesie cieplejsze chwile, jednak niesmak sytuacji będzie jeszcze odczuwalny.
Samotny Bliźniak otworzy się na rozmowy i flirty miłosne. Zacznie częściej bywać w towarzystwie, planować spotkania i wszelkie inne wyjścia. Wreszcie doceni czas bycia singlem, bo wie w głębi serca, że przyjdzie chwila i ten czas zmieni się.


Anioł Tygodnia - ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł ten dla Bliźniaków będących w  związku pozwoli pozbyć się wszelkich napięć jakie zrodzą się w relacji; samotnym pozwoli zrozumieć ich samotność.

RAK
Raki będące w związku wywołają zazdrość partnera, pojawi się ktoś z Waszej przeszłości, kto będzie zabiegał o relacje przyjacielskie z Wami, niestety Twoja druga połowa nie wykaże ani zrozumienia, ani takiego zadowolenia z tego spotkania jak Ty Raku. Twoje tłumaczenia, że to tylko dawny przyjaciel, znajomy na nic się zdadzą. Partner i tak oskarży Cię o chęć zdrady.
Osoby spod tego znaku nie będące w związku powinny wreszcie podjąć strategię działania by znaleźć sobie samemu drugą połówkę. Marzysz o miłości, ale nie robisz nic w tym kierunku, by tę miłość spotkać, tylko czekasz, mając pretensje do losu, że wszystkich wokół spotyka szczęście tylko nie Ciebie.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ GABRIEL- Anioł ten wesprze Cię samotny Raku by wreszcie coś zaczęło się dziać w Twoim życiu uczuciowym. Rakom związkowym pomoże odkryć piękno w dotychczasowej relacji.

LEW
Lwy będące w związku mogą czuć się nieco samotne, niedoceniane przez partnera, za mało uwielbiane. Lwie, pomyśl jak samemu zorganizować coś, by nieco ożywić Wasz związek, a nie zamykać się w sobie i boczyć na partnera, a on biedny nie wie o co Ci chodzi; przecież jesteście udaną parą.
Samotny Lew stanie się bardziej aktywny by odnaleźć swoją drugą połowę, wszędzie go będzie pełno. Widać, że w czasie weekendowego wyjścia zagra rolę główną. Tylko pamiętaj, że wśród takiego grona wielbicieli, można nie dostrzec kogoś, na kim mógłbyś skupić dłużej swoją uwagę.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ ŚWIATŁA- Anioł ten Lwom będącym w związku, pomoże oderwać się od codzienności, aby móc spędzić więcej czasu razem. Samotnym wskaże jak odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

PANNA
Rozwiedzione Panny będące po raz drugi w poważnej relacji, niech się zastanowią czy naprawdę potrzebują ponownie zalegalizować związek by czuć się spełnione. Jeśli to dla nich tak ważne, niech przynajmniej wstrzymają się z rozmowami z partnerem w tym kierunku na jakiś czas. Dodatkowo Panno problemów przysporzy Ci fakt, że były partner może chcieć z Tobą zgody. W końcu tygodnia możesz mieć potrzebę pobycia samej, by mieć czas na przemyślenia.
Samotna Panna poczuje się zaskoczona okolicznościami jakie nastąpią w weekend a wynikiem tego jest, że na koniec tygodnia ktoś cie odwiedzi. Odwiedziny te będą dla Ciebie całkowitą niespodzianką. Przecież kontakt z tą osobą już dawno się urwał. Zastanów się, czy do drzwi nie zapukała miłość?


Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA - obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych. Samotnym Pannom Anioł ten pomoże w poznaniu idealnego partnera.

WAGA
Wagi związkowe, które tworzą w miarę świeżą relację, mogą się zastanawiać czy dokonały właściwego wyboru partnera. Ostrzeżenie Wago jest takie, że im dłużej będziesz się zastanawiać, zamiast poddać się rozkoszy jaką daje miłość i prawdziwa bliskość, możesz nieopatrznie stracić swoją połowę. Nie myśl, że ona nie wyczuwa Twych wątpliwości.
Samotne Wagi mają szansę na prawdziwe szczęście w miłości. Bądź jednak bardziej elastyczna Wago, nie unikaj rozmowy, gdy ktoś przypadkiem do Ciebie zagadnie; kto wie, może to będzie ten jedyny!


Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA- Anioł ten w sferze miłosnej otworzy Twoje serce na spełnienie i przyjęcie bezwarunkowej miłości.

SKORPION
Osoby spod tego znaku będące w długotrwałym związku, a jednak nieco niezbyt satysfakcjonującym, gdzie uczucia wypaliły się już dawno, będą miały okazje wejścia w romans. Trzeba się jednak zastanowić czy nowy przyjaciel przyniesie Ci radość, czy wejście dla Ciebie w ten romans jest korzystne ze względów finansowych, bądź innych korzyści których oczekujesz? Może nie warto komplikować sobie życia.
Samotne Skorpiony w tym tygodniu jakoś szczególnie nie odczują zmian w sferze miłości, ale czym innym zaskoczy ich los, trafi im się okazja do zemsty na byłym partnerze, ale czy Ty jeszcze tego chcesz? Sytuacja może się wymknąć spod kontroli.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRACHU- Anioł ten wskazuje, ze Skorpiony będące w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

STRZELEC
Strzelce będące w związku czeka wyjątkowo dobry okres, ze swoją drugą połową widać tworzenie wspólnych planów na letnie wyjazdy. Z tego powodu mogą nawet postarać się o romantyczną kolacje, byle tylko mieć świadomość, że już za jakiś czas uda im się uciec od tej codziennej rutyny i stale tych samych obowiązków.
Samotne Strzelec też czeka dobra passa, jest szansa na znalezienie miłości, i to miłości, która może zaprowadzić Was, aż pod sam ołtarz lub do urzędu. Ważne drogi Strzelcu, abyś pozbył się swoich lęków i obaw. Przestań myśleć, że Ty nie masz szczęścia w sprawach miłosnych.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże ci drogę jaką trzeba iść by doznać w miłości spełnienia.

KOZIOROŻEC
Osoby spod tego znaku będące w związku mogą być niezbyt przyjemne dla swego partnera, z powodu koncertowania się na negatywnych zdarzeniach z przeszłości. Mogą swojej drugiej połowie przypomnieć coś, co wydarzyło się dawno temu i już zostało zapomniane.
Samotne Koziorożce mają szansę poznać wyjątkową osobę, właściwie to spotkać ją w towarzystwie. Tyle, że Koziorożec nie będzie miał ochoty na wyście, a tym bardziej spędzanie czasu w gronie nieznanych mu osób i zawierania nowych znajomości. Uważaj Koziorożcu, bo przegapisz szansę na miłość.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ NAWRÓCENIA- obecność tego Anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Pomoże Ci on odrzucić wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu partnera.

WODNIK
Wodniki będące w związku mogą mieć ochotę na „skok w bok”. Niestety Wodniku może się okazać, że zdrada wyjdzie na jaw i może mieć uboczne skutki. Więc zamiast realizować swoje pragnienia, niech to jednak zostanie w sferze Twoich marzeń, jeśli nie chcesz komplikować sobie życia.
Samotny Wodnik zamiast szukać drugiej połowy może rozpamiętywać przeszłość i byłego partnera, choć już wie, że w tym przypadku czasu nie da się cofnąć. Wodniki z drugiej dekady mogą zupełnie przypadkowo poznać kogoś, kto zagości w ich życiu na dłużej.

Anioł Tygodnia - ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - samotne Wodniki będą wspierane, aby bardziej otworzyły się na kontakty z ludźmi. Wodnikom będącym w związku pomoże to odbudować relacje między sobą.

RYBY
Początek tygodnia Rybom będących w związku przyniesie wzajemne zrozumienie i harmonię ze swoją drugą połową. Razem rozwiążą zaległe problemy, czując dumę, że jednak tak łatwo sobie z tym poradzili. Może w weekend przygotuj dla partnera uroczą kolacje, ostatnio tyle Ci pomaga.
Samotna Rybo- wybierz się na randkę z kimś niedawno poznany; niestety po dłuższej rozmowie w cztery w oczy może się okazać, że ta osoba już tak bardzo Cię nie fascynuje. Tylko, nie podejmuj decyzji o końcu znajomości. Może okazać, się że tylko tak Ci przez chwilę się wydawało.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY - Anioł ten pomoże Ci uwierzyć w siebie i partnera, po to by zbudować szczęśliwy związek, Samotnym doda śmiałości by otworzyć się na poznanie idealnego partnera.


Rozkłady Tarota, Karty klasyczne i Anielskie, Miłość, Zdrowie, Pieniądze oraz inne porady
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz na: www.wizytauwrozki.pl

Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 09.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Nikt nie zapukał ehhh
Dodano: 2013-04-16 14:20:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×