Horoskop miłosny 8 - 14.07.2013!

Czy spotkasz miłość swojego życia? A może czeka Cię kryzys w związku? Sprawdź!

Horoskop miłosny 8 - 14.07.2013!

Horoskop miłosny 8 - 14.07.2013!

BARAN

Barany będące w związku nie będą brały udziału w walce o uczucia partnera, ale to nie jest dobra taktyka, bo powoduje nieporozumienie w Waszej relacji i emocjonalnie oddala Was od siebie. On/a myśli że nie kochasz, a Ty kochasz tylko nie potrafisz tego wyrazić.
Samotne Barany może czekać poznanie osoby z którą połączy ich wspólna silna namiętność. Jednak racja na dłuższą metę nie ma racji bytu. Otwartość tej osoby będzie dla Ciebie zachętą, ale w pewnym momencie może zabraknąć wzajemnego doceniania.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ MIŁOŚCI - Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych.
KARTA CYGAŃSKA-MIŁOŚĆ – wyzwolisz swoje emocje.

BYK

Byki będące w związku czeka niezbyt przyjemny tydzień. Twój partner może Was opuścić, odejść w najmniej oczekiwanym momencie. Może też pojawić się poważniejszy konflikt między Wami w którym partner nie będzie żałował Ci przykrych słów. W takiej chwili nie warto odpowiadać agresją na agresję, tylko przeczekać aż burza emocji się wyciszy.
Samotne Byki będą miały okazje rozwinąć znajomość już wcześniej zaczętą, może się okazać, ze Ty i nowo poznana osoba macie wiele wspólnych upodobań i naprawdę wiele Was łączy, a to jest podstawą do bliższej relacji.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ PIĘKNA - Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.
KARTA CYGAŃSKA - ŚLUB- może czekać Cię nowa droga życiowa.

BLIŹNIAK

Bliźniaki będące w związku czeka możliwość przeżycia namiętnej przygody, ale niekoniecznie z osobą z którą tworzysz trwałą relację. Jeśli jednak wykorzystasz nadarzające się okazje w późniejszym czasie zdarzenie to spowoduje następstwa przed którymi trudno będzie się bronić. Dobrze się zatem zastanów zanim podejmiesz decyzje.
Samotne Bliźniaki czeka radosne spotkanie z kimś, kogo dawno nie widziały, spotkanie będzie miłe i przyjemne ale okaże się że uczuć już nie da się ożywić i tak naprawdę już nie wiele Was łączy.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY - Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku!
KARTA CYGAŃSKA - NIESZCZĘŚCIE - czeka Cię zmiana losu.

RAK

Raki będące w związku czeka dojść spokojny tydzień bez gwałtownych burz. Ty i partner na nowo odkryjecie jak wiele Was łączy i jak bardzo darzycie siebie sympatią. Będziecie wzajemnie wpływać na własny rozwój, kto wie może czekać Was wspólna podróż.
Samotne Raki czeka podwójna dawka emocji, w Twoim życiu pojawią się aż dwie osoby, które zechcą poprowadzić Cie drogą do szczęścia. Tylko Raku kieruj się rozsądkiem i nie daj się zwieść obietnicami, a dokonasz właściwego wyboru.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ UZDRAWIANIA - Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu!
KARTA CYGAŃSKA - WDOWIEC - na Twojej drodze pojawi się poważny partner.

LEW

Lwy będące w związku mogą mieć poczucie, że ich relacja dobiega ku końcowi Jednak nie daj się zwieść porywom emocji Lwie zwłaszcza tym negatywnym, bo czasem bywa tak, że kończy się jakaś era związku i zaczyna nowa, a nie związek. Uwierz, że Wasza relacja jeszcze może się zmienić.
Samotne Lwy mogą poznać osobę gdzie relacja będzie bardzo krucha. Musisz się Lwie bardziej delikatnie obchodzić z taką materią jaką są uczucia, jeśli zależy Ci na zbudowaniu długofalowej relacji.
Anioł Tygodnia - TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze!
KARTA CYGAŃSKA - CONSTANS - masz zbyt sztywne poglądy.

PANNA

Panna będąca w związku w tym tygodniu przekona się jak pozytywne efekty przyniosła jej praca i wysiłek włożony w poprawę relacji. Ty i partner zaczynacie zabiegać o rozwój duchowy między Wami, co niebywale korzystnie wpływa na Wasza bliskość i wzajemne zrozumienie siebie.
Samotna Panna zdecyduje się dać szansę komuś, kto od dawna zabiega o Ciebie i bliskość z Tobą. Panno właściwie i tak już długo lekceważysz tę znajomość, a może się okazać w przyszłości że będzie ona dla Ciebie bardzo ważna.
Anioł Tygodnia - ANIELSKI PRZEWODNIK - Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.
KARTA CYGAŃSKA - WRÓG - jesteś zbyt wrogo nastawiona do tej znajomości!

WAGA

Wagi będące w związku czeka tydzień stabilizacji uczuciowej. Jeśli Ty i partner macie jakieś zaległości w okazywaniu sobie uczuć, to dobry moment żeby to nadrobić. Wspólny wyjazd na weekend choćby na pobliskie jeziora to naprawdę doskonały pomysł.
Samotne Wagi mają okazję poznać kogoś z kim tylko początek znajomości będzie przebiegał bez zarzutu. Im znajomość będzie stawiać się bliższa tym różnice między Wami będą bardziej oczywiste. Okaże się, że nadajecie nieco na innych falach.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA - Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia. Pomaga ożywić też obecny związek.
KARTA CYGAŃSKA - WIZYTA - czeka Cię spotkanie z kimś miłym.

SKORPION

Dla osób spod tego znaku będących w związku proza życia da się Wam we znaki. Absorbujące obowiązki sprawią, że zabraknie Wam czasu i energii na wielkie uniesienia. Stosunki z partnerem mogą być czasami bardzo napięte. To test dla Waszej relacji.
Samotne Skorpiony mają okazję poznać osobę z którą doznacie porozumienia na wielu płaszczyznach. Ta znajomość stanowi ogromny potencjał na coś bliższego w przyszłości, nie zmarnuj szansy.
Anioł Tygodnia – ARCHANIOŁ METATRON - Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów!
KARTA CYGAŃSKA - SMUTEK - koniecznie musisz „ wziąć się w garść”.

STRZELEC

Strzelce będące w związku mogą stracić nieco zainteresowanie swoim partnerem przenosząc swoje spojrzenie na coraz to nowy obiekt, jednak mimo to pamiętaj, że ilość nie zastąpi jakości. I zamiast skupiać swoją energię na nic nie znaczących znajomościach, popracuj nad zbudowaniem prawdziwej więzi z partnerem.
Samotny Strzelec może się nieco ożywić w kontaktach towarzyskich. Nowo poznana osoba faktycznie zauroczy Twe serce ale miej na uwadze, że pochodzicie z dwóch różnych światów, może więcej lepiej nie ryzykować załamanym sercem w przyszłości.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.
KARTA CYGAŃSKA - EMISARIUSZ - masz wiarę w tę znajomość, ale czy słusznie?

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku czeka test odpowiedzialności w relacji. Jeśli okaże się, że źle wybrałeś obiekt swoich uczuć jest jeszcze szansa zmiany a właściwie rezygnacji bez szkody na własnym sercu. Przed Wami czas - który wykaże jak radzicie sobie z wyzwaniami.
Samotne Koziorożce czeka tydzień spokoju i wypoczynku, nie będziesz gonić za niczyim sercem ani szukać nowej miłości. To raczej tydzień efektywnej pracy nad sobą i przygotowywaniem się do boju.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnerki.
KARTA CYGAŃSKA - SĘDZIA - to czas rozstrzygnięć między partnerami.

WODNIK

Wodniki będące w związku mające czyste sumienie mogą bez obaw oddać się błogiemu czasu lenistwu, to partner będzie Cie rozpieszczał i zabiegał o Ciebie, podtykał pod nos wszystko to czego w danej chwili zapragniesz. Nie będziesz się ani chwili nudzić ze swoją drugą połową.
Samotne Wodniki mogą czuć się nieco wyobcowane w większym towarzystwie. Nikt interesujący dla Ciebie nie zwróci uwagi, a osoby które będą zabiegać o poznanie Ciebie nie będą budziły Twojej sympatii.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.
KARTA CYGAŃSKA - ZAZDROŚĆ, ZDRADA - możesz na siłę próbować się kimś zainteresować ale to nie jest dobra decyzja.

RYBY

Ryby będące w związku powinny bardziej zwrócić uwagę na potrzeby swoje i partnera w tej relacji. Znajdź w sobie więcej determinacji, żeby doprowadzić do satysfakcjonującego kompromisu między Wami. Będziesz miała w sobie siłę i odwagę żeby zabrać się za sprawy, które do tej pory wydawały Ci się trudne, a Ty nie chciałaś urazić partnera wyrażając swoje zadowolenie.
Samotne Ryby czeka znajomość która może okazać się całkiem interesująca , niestety im więcej czasu będziecie się znać tym niebo nad Wami będzie mniej bezchmurne. Możecie ulec wzajemnemu urokowi na chwile, ale mała szansa na dłuższą relację.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ MICHAŁ - W przypadku osób, które są już w związku, Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.
KARTA CYGAŃSKA - WIERNOŚĆ - stworzysz jednomyślność w relacji.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: ThinkstockDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 08.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×