Horoskop miłosny 09.02 - 15.02.2015

Niebawem walentynki. Sprawdźcie, co może się wydarzyć w waszym życiu uczuciowym.

Horoskop miłosny


BARAN
Osiągniesz to, czego pragniesz, ukochany podporządkuje się Twoim decyzjom, tyle że będzie to sztuczne według niego i zamiast liczyć na miły wieczór, będziesz musiała przez całą noc oglądać jego kwaśną minę. Jeśli chcesz nim pokierować, postaraj się być bardziej sprytna.
Samotnik Baran, jeśli zechce wyjść do ludzi, ma szanse spotkać osobę, z którą zwiąże swój los. Jednak może się okazać, że po za fizycznym zauroczeniem macie sporo do przerobienia, bo Wasze poglądy na życie mocno się różnią.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA — Anioł ten pomoże Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię w stronę wymarzonej miłości.


BYK
Jeśli Twój związek zawiera więcej osób niż tylko wy dwoje, zaczyna się robić problem. Twoja połowa może być trochę obrażona z tego tytułu, bo chce więcej czasu spędzić z Tobą sam na sam, a nie zawsze Ty, on i Wasi przyjaciele — a właściwie to Twoi przyjaciele, bo z jego znajomymi jakoś nie masz ochoty przebywać. Czas na zmiany w Waszym partnerstwie.
Dla Ciebie to dobry tydzień — tak długo jesteś już sama, że straciłaś nadzieję na uczucie, a tu pojawi się ktoś, kto wzbudzi Twój pociąg od pierwszej chwili, ale i Ty jemu nie pozostaniesz obojętna. Bądź odważna, nie bój się ryzykować!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA — Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku.


BLIŹNIAK
Wasza relacja przechodzi transformację, w tym tygodniu czeka Was pierwsza przymiarka codzienności, okaże się, że to całkiem przyjemne dla Was. Tempo związku nieco osłabnie, ale nie panikuj i zaplanuj na weekend coś miłego.
Samotny Bliźniak spędzi przyjemny tydzień na kontynuacji znajomości zawartej nieco wcześniej. Zaczynasz coraz bardziej lubić tę osobę, ale tak naprawdę jeszcze niewiele o niej wiesz. Nie bój się zadawać pytań, na które chcesz znać odpowiedź — jeśli partner będzie unikał rozmowy z Tobą na ten temat, włącz czerwoną lampkę!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO — Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, aby w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.


RAK
Postanowisz być uparta i nieustępliwa wobec swojej połowy, bo wiesz, że rezultaty, które pragniesz osiągnąć, by zmienić Waszą relację na lepsze, podnieść standard Waszego związku, wymagają czasu i sprzyjających okoliczności, dzięki czemu uda Cię stworzyć szczęśliwy i twórczy związek.
Poczujesz się zaskoczona, niespodziewanie odezwie się ktoś, kto dawno temu oczarował Twoje serce, ale nie rób sobie nadziei na powrót do przeszłości — niestety okaże się, że po jednej kawie czar pryśnie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA — Obecność tego Anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować i uniemożliwiać  spotkanie właściwego partnera.


LEW
Tydzień zapowiada się pozytywnie, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami, a o czym partner nie mówi. Widać zdecydowanie fizyczne i psychiczne oddalenie w tym związku — Twoja połowa unika rozmów z Tobą, a Ty nawet nie wiesz, czym zawiniłaś. Może zapomniałaś o ważnej dla Was dacie?
Samotny Lew w tym tygodniu zbliży się do osoby, z którą od dawna chce się spotkać sam na sam — zachowasz w sobie odwagę i zaprosisz ją na randkę. Zbyt długo nic nie robisz i tylko obserwujesz. Ta osoba wie, że wpadła Ci w oko i sama jest już zmęczona tą sytuacją.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże Ci drogę, jaką trzeba iść, by doznać w miłości spełnienia.


PANNA
W związku czasem lubi powiać zimnym północnym wiatrem, i tak będzie u Was — partner zamknie się w sobie, bo wyjdzie z założenia, że i tak nie chcesz go słuchać, pozostając przy swoich racjach. To dobry moment, żeby mu uwodnić, że jest inaczej.
Samotna Panna powinna być przygotowana na przypadkową możliwość spotkania kogoś ze swojej przeszłości. Ucieszy Cię wzajemne spotkanie i możliwość odnowienia starej znajomości, postaraj się pokazać z jak najlepszej strony.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA — Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.
WAGA

Między Tobą a partnerem ostanie dni były naprawę pozytywne — harmonia, jaka zapanowała w relacji między Wami, wpływa na to, że jakość Waszego związku jest coraz wyższa, ale w tym tygodniu może to wszystko zostać zburzone. Pojawią się osoby, które będą chciały Was rozdzielić.
Na Twojej drodze pojawi się interesująca osoba, jednak niełatwo Ci będzie do niej dotrzeć — dużo czasu minie, zanim go rozpracujesz i zrozumiesz jego tok myślenia, do tego czasu postaraj się nie prowokować spięć miedzy Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ — Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.


SKORPION
Twoja druga połowa od dawna nie stanowi dla Ciebie ideału, zbyt wiele w Tobie żalu wobec niego, ale tym razem jego starania Cię zaskoczą, a weekendowy wieczór okaże się dla Was szczególnie gorący. Rano obudzisz się szczęśliwa.
Na drodze samotnego Skorpiona stanie osoba, która bardzo Cię oczaruje — nowo poznany mężczyzna będzie za wszelką cenę starł się popisać przed Tobą, z racji czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum, a dopiero na samym końcu będzie próbował zaciągnąć Cię do łóżka.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA — Anioł pozwoli Ci pozbyć się wszelkich napięć, jakie zrodzą się w relacji; samotnym pozwoli zrozumieć ich samotność.


STRZELEC

Często łapiecie się na tym, że głównym tematem w Waszym domu są pieniądze i sprawy finansowe, oddaliliście się od siebie tak bardzo, że rozmawiacie tylko o planowanych wydatkach. To świetny moment, żeby wprowadzić nieco romantyzmu do Waszej relacji — wybierzcie się na kolację bądź przygotuj ją w domu, pod warunkiem, że nie będzie innych domowników.
Strzelec bez pary będzie pełny życia, wesoły i uśmiechnięty — samotnie zaczniesz iść szczęściu naprzeciw, nie będziesz czekać, aż to miłość Ciebie odnajdzie. Szybko skorzystasz z nowych szans i okazji.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL — Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.


KOZIOROŻEC
To dobry tydzień, by doprowadzić istotne sprawy w Waszym partnerstwie do pozytywnego końca. Zbyt długo już trwa między Wami frustracja i wzajemne obarczenie się winą za kryzys w związku. Twoja połowa podejmie pracę, co będzie stanowiło klucz do poprawy relacji, a Ty zaczniesz żyć spokojniej, przestaniesz martwić się o finanse.
Samotny Koziorożec rozpocznie nowy etap swego życia — postanowisz ostatecznie odciąć się od przeszłości i już nie wracać do tego, co nigdy nie stanie się oficjalną relacją. Jednak trzeba będzie się wykazać silną wolą, żeby ponownie nie wejść w ten romans bez przyszłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY — Obecność Anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.


WODNIK
Dawno, nie było tyle szczęścia między Wami, nauczyliście się rozpoznawać i cieszyć z osiągniętego celu w Waszym partnerstwie. Ten tydzień poświęcicie na rozmowy i wyznaczenie sobie kolejnych planów na przyszłość. Nie zapomnijcie o romantycznym weekendzie.
Dla samotnych Wodników zapowiada się wybuchowy tydzień — może przytrafić się namiętny i gorący romans, najdziwniejsze będzie jednak to, że oczaruje Cię ktoś, kogo znasz od dawna i nigdy byś nie podejrzewała, że nastąpi taki wybuch namiętności między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA — Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.


RYBY
Robiłaś, co mogłaś, by uratować Waszą relację, zorganizowałaś dla Was wyjątkowy wieczór niespodziankę, a on przyszedł spóźniony. Tym razem bez sentymentu zakończysz związek, który nie daje Ci poczucia bezpieczeństwa i zrozumiesz, że powrotu już nie ma.
Ryba bez pary pozna osobę, która może wykorzystać Twoje serce. Nowo poznana osoba będzie sprawiała wrażenie zagubionej życiowo, a Ty zlitujesz się nad nią i weźmiesz pod swoją opiekę.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA — Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość.
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 09.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×