Horoskop miłosny 09.05. - 15.05.

Dowiedz się, czy czeka Cię szczęście w miłości!

miłosny.jpg

BARAN

Wolne Barany nie powinny się spieszyć z wyborem partnera, mogą później żałować, że straciły szansę na ciekawą znajomość. Zajęte natomiast nie powinny przeceniać swoich możliwości, partner też człowiek i należy mu się odrobina zainteresowania. Należy mu poświęcić więcej uwagi i dopieścić. Istnieje zagrożenie, że może tego poszukać u innej. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

BYK
To dobry tydzień dla Byków. Będą miały farta we wszystkim. Wolne Byki zabłysną. Przy odrobinie dobrej woli zrealizują każdy konkretny plan. Wolne będą miały okazję poznać odpowiedniego partnera, zajęte znacznie wzmocnią swój związek i poprawią relacje z partnerem. Wasze życie erotyczne osiągnie szczyty. Wykorzystajcie swoją dobrą passę.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta powinny się zadowolić tym, co mają. To nie jest czas na jakiekolwiek zmiany. Wolne nie powinny starać się na siłę. Zawarte w tym czasie znajomości nie będą trwałe. Zajęte będą miały czas na naprawienie swoich błędów i poprawę relacji w swoim związku. Ciężko jest naprawić błędy, a jeszcze ciężej przyznać się do nich. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

RAK

Raki powinny wykorzystać nadarzające się okazje, możecie osiągnąć rzeczy wydające się niedostępne. Wolne poznają interesującego osobnika i zakochają się z wzajemnością. Zrealizują swoje marzenia. Zajęte poprawią swoje relacje z partnerem, odkryją nowy wymiar seksu. Przed Wami cudowne chwile we dwoje. 
Twój szczęśliwy kamień to brylant.

LEW
Wolne Lwy nie zmienią swojego postępowania i bardzo dobrze. Nic ciekawego nie będzie się działo, a możliwości poznania interesującej osoby są bliskie zeru. Zajęte również nie powinny niczego zmieniać na siłę, dajcie sobie możliwość odpoczynku i słodkiego lenistwa zamiast się starać. 

Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.

PANNA
Wolne Panny nadal pozostaną wolne, owszem, poznają parę interesujących osób, ale nic z tych znajomości, oprócz przyjaźni, nie wyniknie. Zajęte Panny, w Waszych związkach, pomimo wiosny, powieje nudą. Codzienność wedrze się do Waszego życia i w sypialni zrobi się nudno. 

Twój szczęśliwy kamień to opal (każdego rodzaju).

WAGA
Samotne Wagi (niektóre) będą miały okazję zmienić samotność w związek, co prawda nie będzie to ideał mężczyzny, ale zupełnie niezła namiastka. Pamiętajcie: „lepsze jest wrogiem dobrego”. W stałych związkach wzrośnie temperatura uczuć, a Wasze zachowania wprawią Was w zdumienie. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

SKORPION
Zajęte Skorpiony, nie czepiajcie się swoich partnerów. Nie macie żadnych powodów do zazdrości, a tym bardziej do awantur na tym tle. Absorbujecie swojego partnera do tego stopnia, że nawet nie pomyśli o takiej możliwości i lepiej, żeby nie myślał. Wolne Skorpiony mogą się nie wysilać, możliwości poznania konkretnej osoby są bliskie zeru. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

STRZELEC
Nie polegaj na emocjach, one mogą skutecznie zagłuszyć rozsądek. Wolne Strzelce, poczekajcie, kandydat na partnera nie pasuje do Was i możecie ponieść bolesną porażkę. Zajęte Strzelce powinny unikać wszelkiego rodzaju kłótni, nie tylko z partnerem, ale również z rodziną. Myślcie realnie i unikajcie tworzenia czarnych scenariuszy. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

KOZIOROŻEC
Pamiętaj, Ty również masz prawo do szczęścia. Wolne, samotne Koziorożce dostaną możliwość od losu, poznają odpowiedniego partnera. Nie zmarnujcie tej szansy. Zajęte Koziorożce powinny się skupić na tym, co mają i nie szukać zmian na siłę. Doceńcie to, co już macie. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.

WODNIK
Zajęty Wodniku, uważaj na swój związek. Twój partner ma już dosyć Twojego beztroskiego podejścia do problemów. Okaż, że Ci na nim zależy. Miłość należy pielęgnować, nie dostaliśmy jej na zawsze. Wolne Wodniki, właśnie Wasza beztroska okaże się kluczem do powodzenia, ale tylko w początkach znajomości. Pamiętajcie o tym. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

RYBY
Przed wszystkimi Rybami czas raczej spokojny, sprzyjający poprawie relacji w związku. Zajęte Ryby, oprócz normalnych zajęć, powinny popracować nad relacjami z partnerem. Czuje się zaniedbany, odsunięty, niedopieszczony i zepchnięty do roli maszynki do zarabiania pieniędzy. Zmień to, masz jeszcze trochę czasu. Wolne Ryby nie znajdą wolny czas na zmiany, bardzo dobrze, unikniecie dzięki temu rozczarowania. 
Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też:

zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 09.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×